25 czerwca o godz. 17.00 została odprawiona Msza święta, podczas której dziękowaliśmy dobremu Bogu za miniony rok szkolny i katechetyczny.
W uroczystości uczestniczyli Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz Dyrekcje ze szkół w Mrzezninie i Połchowie. Szczególnie podniosłego charakteru nadała obecność pocztów sztandarowych, które pięknie podkreśliły wagę uroczystości.
Ksiądz Proboszcz podziękował za piękną współpracę szkół i Parafii dla dobra młodego pokolenia.
Wspólnie modliliśmy się także o bezpieczne, radosne i pełne odpoczynku wakacje dla całej Parafii.
Niech Bóg czuwa nad Wami. Szczęść Boże!

