Wigilia św. Jana

23 czerwca o godz. 19.00 zgromadziliśmy się na Mszy Świętej w Osłoninie, nad brzegiem zatoki. Podczas liturgii zostały poświęcone tradycyjne wianki, które po Mszy wypuściliśmy na wodę. 😇🌼
Następnie spotkaliśmy się przy wspólnym ognisku i stole, ciesząc się rozmowami, uśmiechami i wzajemną obecnością. 🤗
O to, by niczego nie zabrakło uczestnikom, zadbali organizatorzy ksiądz Proboszcz, Wolontariat Parafii Mrzezino oraz Rycerze Kolumba.
Jednak prawdziwe serce gościnności pokazało Koło Gospodyń Wiejskich z Osłonina, które przy współpracy z Panem Sołtysem Darkiem ugościło wszystkich pysznymi domowymi wypiekami oraz kawą i herbatą. Serdecznie dziękujemy ❤️
To kolejny dowód na to, że gdy mała iskierka życzliwości daje początek dobremu dziełu, skala dobra staje się ogromna. Był to naprawdę wspaniały wieczór, pełen serdeczności i radości.
Dziękujemy każdemu, kto odpowiedział na zaproszenie i był dziś z nami. Dziękujemy organizatorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie tego spotkania. 👏👏
Już teraz możemy powiedzieć jedno – za rok koniecznie powtórka!
Bogu niech będą dzięki! 🙏❤️