Integracja Liturgicznej Służby Ołtarza

Nasi ministranci i lektorzy pod opieką Księdza Beniamina także skorzystali z pięknej pogody i zorganizowali swój dzień integracji. ☀☀☀
Po wspólnej modlitwie 🙏chłopcy udali się na wycieczkę 🚴rowerową, która swój finał miała na 🏝️plaży w Osłoninie. W drodze powrotnej nie zabrakło im sił na mecz ⚽ piłki nożnej rozegrany na boisku w Smolnie.
Wspólny dzień zakończył się grillowaniem ulubionych przysmaków😋 naszych ministrantów. To była dopiero uczta!
Liturgiczna Służba Ołtarza w naszej parafii to silna grupa wspaniałych chłopców, którzy swoją postawą świadczą na co dzień o Panu Jezusie.
Poza tym często spędzają czas razem – na wycieczkach, spotkaniach przy pizzy czy grillu.😍
Dziękujemy ks. Beniaminowi za prowadzenie grupy, a chłopcom życzymy wytrwałości podczas ich służby.
W każdy piątek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy kandydatów na ministrantów. Przyłączcie się, naprawdę warto! 😇
Króluj nam Chryste!