Pielgrzymka do Fatimy

Zaglądamy do naszych pielgrzymów, a tam mnóstwo radości.
Zwiedzanie kolejnych pięknych miejsc, a wszystko to przy pięknej pogodzie. ☀️☀️☀️
W miniony czwartek nasi pielgrzymi zwiedzali Sanktuarium Niepokalanego Poczęcia i Sanktuarium Dobry Jezus. Zwiedzali także niezwykle urokliwą Coimbrę.
Kolejnym i najważniejszym punktem pielgrzymki była Fatima i Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Tam w każdy czwartek wieczorem odprawiane są nabożeństwa w intencji księży, odbywa się też procesja światła z Najświętszym Sakramentem.
W piątek rano nasi pielgrzymi uczestniczyli we Mszy Świętej w Kaplicy Anioła, po czym udali się na dalsze zwiedzanie, muzeum Groby Pastuszków, Rondo Pastuszków, a także miejsca objawień. Uczestniczyli także w Drodze Krzyżowej.
Dzisiejszy poranek rozpoczął się polską Mszą Świętą w kaplicy, gdzie nasz Ksiądz Proboszcz wygłosił piękne kazanie. 😇
Teraz powoli pielgrzymi ruszają w kierunku Lizbony. 😊
Dziękujemy za zdjęcia i prosimy o modlitwę. 💙🙏