IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04.2024 NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

ogłoszenia duszpasterskie
1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o Powołania do Służby w Kościele. Dzisiaj też, zbieramy do puszek ofiary na Gdańskie Seminarium Duchowne. Przypominamy, że w naszym seminarium mamy 3 kleryków: diakona Mateusza na roku VI oraz Dawida i Oliwiera na roku pierwszym.
2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek – uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski; w środę wspomnie-nie św. Jerzego; w czwartek – święto św. Marka, ewangelisty.
3. W środę, 24 kwietnia, po adoracji Najświętszego Sakramentu, ok. 19.30 zapraszamy członków Rady Parafialnej na spotkanie w plebanii.
4. W tym tygodniu rozpoczną się prace nad modernizacją nagłośnienia w kościele oraz inwentaryzacja cmentarza parafialnego. Proszę się nie dziwić, gdy nad cmentarzem będą latały drony. To będzie związane ze wspomnianą inwentaryzacją.
5. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10.00 zostaną poświęcone książeczki dzieciom pierwszokomunijnym. Po Mszy spotkanie organizacyjne z rodzicami.
6. Dziękujemy za ogromną życzliwość dla naszej Parafii. Taca inwestycyjna wy-niosła w ubiegłą niedzielę 7002 zł.