II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.02.2023

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli przeżyć uroczystość bierzmowania młodzieży naszej parafii.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
Z racji pierwszego piątku zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do wpisywania się do zeszytu adoracji na godzinne czuwania.
3. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.30.
4. Chorych będziemy odwiedzać: proboszcz – w piątek i sobotę, a ks. Beniamin w sobotę.
5. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
Droga Krzyżowa tradycyjnie w piątek o godz. 8.00, a po niej Msza święta i 17.30. Przypominamy, że w piątek nie ma mszy o 6.30.
6. W sobotę o godz. 8.30 nabożeństwo I soboty. O poprowadzenie różańca prosimy róże z Mrzezina.
7. Trwa konkurs parafialny dla dzieci. Tym razem zadanie polega na wykonaniu baranka wielkanocnego w formie przestrzennej. Format i materiały dowolne.
Po ogłoszeniu wyników baranki zabierzecie do swoich domów, aby były ozdobą Waszych wielkanocnych stołów. Termin przynoszenia prac do niedzieli 17 marca włącznie. Serdecznie zapraszamy do udziału.
8. W zakrystii dostępne są paschaliki w cenie 20 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne.
9. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej Parafii, także przy okazji bierzmowania.
10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Marii Draws z Mrzezina. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu.