V NIEDZIELA ZWYKŁA 4.02.2024

ogłoszenia duszpasterskie
1. Trwają ferie dla dzieci. Życzymy dobrego wypoczynku dzieciom, rodzicom i nauczycielom.
2. Jutro przypada wspomnienie św. Agaty, która jest patronką Połchowa. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą za mieszkańców Połchowa.
3. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbierania środków na leczenie i rehabilitację Mai i Dawida. Akcja przeszła nasze oczekiwania. Zebraliśmy 22.653,12 zł i 20 dolarów. Wielkie dzięki za to ogromne serce Wszystkim Parafianom.
Bardzo dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w demontaż wystroju świątecznego i sprzątanie kościoła.
3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu jeszcze: we wtorek – wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki.
4. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – jest to jednocześnie XXXII Dzień Chorego.
O godz. 12.00 odprawimy specjalną Mszę świętą połączoną z udzieleniem sakramentu chorych, na którą zapraszamy chorych, osoby w podeszłym wieku, osoby samotne, a także tych, którzy chorymi się opiekują. Jeśli mamy w domu chorych, postarajmy się przywieźć ich do kościoła. Niedziela, godz. 12.00. Gdyby potrzebny był transport – prosimy o zgłoszenia w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
5. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Pawła Góry w Mrzezinie informuje, że w dniach od 5/6 lutego do 4 marca 2024 r. odbędzie się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkoły podstawowej. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły od 5 lutego 2024 r.
6. Zakończyliśmy kolędę. Podsumowanie kolędy za tydzień.
7. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, także te kolędowe przeznaczone m.in. na budowę świetlicy parafialnej.
8. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jan Dalecki z Mrzezina. Zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.