Za nami kolejny Wieczór Fatimski.
W czasie Mszy Świętej Ksiądz Proboszcz przybliżył wiernym historię objawień fatimskich oraz przypomniał o wezwaniu Matki Bożej do modlitwy, pokuty i nawrócenia.
Po Eucharystii uczestniczyliśmy w procesji za figurą, podczas której z modlitwą i śpiewem oddawaliśmy cześć Maryi, powierzając Jej nasze troski i intencje. 
Maryjo Fatimska, módl się za nami!

