16 czerwca podczas uroczystej Mszy świętej o godz. 18.00 dziękowaliśmy Panu Bogu za dar kapłaństwa księży z rocznika ks. Beniamina, którzy obchodzą 6. rocznicę święceń kapłańskich.
Był to czas modlitwy, wdzięczności i radości za ich posługę, głoszenie Słowa Bożego, sprawowanie sakramentów oraz codzienne świadectwo wiary.
Drodzy Księża Jubilaci, życzymy Wam obfitości Bożych łask, opieki Matki Bożej, darów Ducha Świętego, zdrowia, wytrwałości i radości w kapłańskiej służbie.
Niech Chrystus Najwyższy Kapłan prowadzi Was każdego dnia, a Wasza posługa przynosi błogosławione owoce.
Szczęść Boże!

