Przez 10 miesięcy dzieci przynosiły do kościoła serduszka
z wypisanymi dobrymi uczynkami. Każde z nich było pięknym znakiem miłości, pomocy, modlitwy i życzliwości.
Dzisiaj wylosowaliśmy jedno serduszko z całego roku. Leoś już na zawsze zamieszka u Zuzi, małej
księżniczki, która pięknie sypała kwiaty
przed Panem Jezusem w czasie Bożego Ciała.
Jednak zwycięzcami są wszystkie dzieci — bo każdy, kto czyni dobro na chwałę Bożą, jest prawdziwym bohaterem.
Kochane dzieci, dziękujemy za wytrwałość, piękne serca i każdy dobry uczynek. Niech Pan Jezus Wam błogosławi, a Leoś przypomina, że do czynienia dobra potrzeba serca odważnego jak
lew i czułego jak dziecko. 
Szczęść Boże!
P. S. Nowy przyjaciel już nie może się doczekać spotkania z Wami we wrześniu.

