Relikwie Świętego Wojciecha w Parafii Mrzezino

12 maja 2024 r. kolejne ważne wydarzenie w naszej Parafii, albowiem przed Mszą Świętą wieczorną dotarły do nas Relikwie Świętego Wojciecha. 😇🙏
Po uroczystym wniesieniu relikwii do kościoła, Ksiądz Proboszcz w modlitwie zawierzył wszystkich parafian opiece św. Wojciecha, dziękując za dar wiary, natomiast podczas kazania przybliżył życiorys świętego zwracając szczególną uwagę na zasługi św. Wojciecha dla naszych ziem.
Wieczorne czuwanie zakończyło się Apelem Jasnogórskim. 🙏
13 maja  już od godziny 9.00 zapraszamy Róże Żywego Różańca, a także wszystkich chętnych parafian na modlitewne czuwanie, natomiast o godz. 15.00 wspólnie odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Na zakończenie odprawiona zostanie Droga Krzyżowa z relikwiami.
O godzinie 16.00 zapraszamy na nabożeństwo pożegnania i przekazanie relikwii do Żelistrzewa.
Wykorzystajmy ten wyjątkowy czas. 🙏😇
Święty Wojciechu, módl się za nami!!