Nasi Pielgrzymi są już w domu. 🥰
Bogu dzięki za szczęśliwy powrót, jesteśmy pewni, że wrócili umocnieni duchowo i pełni radości z nowych doświadczeń.
Publikujemy zdjęcia z ostatnich dni.
Nasi Parafianie w sobotę zwiedzali Lizbonę, a tam Katedrę i Kościół św, Antoniego, dzielnicę Belem i spacerowali po Rua Augusta.
Niedziela była kolejnym dniem spędzonym w Fatimie. Rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą na Placu Sanktuarium. Figura Matki Bożej została procesyjnie przeniesiona z Kapicy Objawień do Ołtarza głównego na placu.
Jesteśmy szczęśliwi, bo w czasie tego wyjazdu, aż sześciorgu naszych Parafian przypadło w udziale niesienie figury Matki Bożej Fatimskiej. 💙
Ostatni dzień to zwiedzanie dwóch zespołów klasztornych Batalha i Alcobaca oraz zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego Nazare. Była też chwila na odpoczynek nad Oceanem Atlantyckim. 🥰
Tak wiele pięknych miejsc. Nasi Pielgrzymi zabrali ze sobą piękne wspomnienia i duchowe przeżycia. 😊
Dziękujemy za zdjęcia ❤