Bierzmowanie 2024

24 lutego 2024 r. przeżyliśmy w naszej parafii uroczystość przyjęcia przez młodzież Sakramentu Bierzmowania.
Mszy Świętej przewodniczył Biskup Wiesław Szlachetka.
Serdecznie dziękujemy Księdzu Beniaminowi za przygotowanie młodzieży, za katechezy, wspólną modlitwę oraz świadome prowadzenie ich ku chrześcijańskiej dojrzałości.
Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za poświęcony im czas w konfesjonale, za otwartość i wsparcie.
Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi za uwiecznienie uroczystości na zdjęciach, dzięki czemu możemy opublikować fotorelację.
Wielkie Bóg zapłać dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowań i przebiegu wczorajszych wydarzeń.
Natomiast naszej młodzieży życzymy obfitości Darów Ducha Świętego. Niech Jego moc wypełnia Wasze serca i umysły, kieruje Waszymi decyzjami i rozwija w Was dobro. Dawajcie przykład swoim życiem, że Jezus prawdziwie zmartwychwstał i jest pośród nas.