II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2024

1. W dniach 18-25 stycznia 2024 przypada Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, którego hasłem są słowa: Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego (Łk 10,27).

17 stycznia, po raz XXVII obchodzony będzie Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce pod hasłem: SZALOM/Pokój – Dar Boga.

Szczegółowy program nabożeństw na afiszu.

1. Dzisiaj, o godz. 17.30 spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania wraz ze swoimi dziećmi. O18.00 zapraszamy rodziców i kandydatów do bierzmowania na Mszę w intencji – o dobre przygotowanie się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

1. Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się w naszym kościele 28 stycznia o godzinie 16.00.

Akcja ma na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację dla Mai i Dawida, dwójki dzieci z naszej parafii, które potrzebują naszego wsparcia.

Dodatkowo w tym dniu po każdej Mszy świętej będzie możliwość zakupienia pysznych ciast, środki z ich sprzedaży także zasilą konto tej akcji.

1. Odbywamy wizyty kolędowe w naszej parafii.

Plan kolędy na nadchodzący tydzień:

MRZEZINO

Poniedziałek – 15.01.2024: Dworcowa

Wtorek – 16.01.2024: Słoneczna, Złota, Kolejowa, Fiołkowa, Piaskowa

Środa – 17.01.2024: Pokoju, Truskawkowa i Sezamkowa

Czwartek – 18.01.2024: Strażacka, Krótka, Zakopiańska, Okrężna, Karpacka, Stołowa, Sudecka, Tatrzańska, Pszenna, Owsiana

Piątek – 19.01.2024: Pucka, Widokowa

Sobota – 20.01.2024: Szkolna, Różana, Akacjowa, Pogodna, Górska

Mamy prośbę, jeśli jest w tym czasie ognisko grypowe-chorobowe w danym domu prosimy o informację. Taki dom, po zgłoszeniu odwiedzimy w czasie tzw. Kolędy dodatkowej.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, także te kolędowe przeznaczone m.in. na budowę świetlicy parafialnej.