Podziękowanie – Paneszki 2023

Tegoroczne kolędowanie naszych oazowych Paneszek dobiegło końca. 😍🥰
Niestety, pogoda nie rozpieszczała i cześć z naszych kolędników złapała przeziębienie dlatego nie uda się im już dotrzeć do Połchowa. Obiecują jednak, że w przyszłym roku przyjdą do mieszkańców Połchowa w pierwszej kolejności.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy tak serdecznie powitali naszą młodzież. Dziękujemy za Wasze uśmiechy, dobre słowo i złożone ofiary, które przybliżą oazowiczów do wyjazdu na Jubileusz Roku 2025 do Rzymu. 🙏
My natomiast z serca dziękujemy młodzieży, która z niezwykłą radością i zaangażowaniem podjęła kolędową inicjatywę. 🫶
Dziękujemy ich Rodzicom, którzy są ogromnym wsparciem dla swoich dzieci i zawsze chętnie im pomagają. 👏👏👏
Dziękujemy też Pani Irenie, która utrzymuje kaszubskiego ducha w tym wyjątkowym dziele. 💛🖤
Oazowe Paneszki dziękują i pozdrawiają. Do zobaczenia za rok. 🥰❤