BOŻE NARODZENIE 25.12.2023

1. Obchody Narodzenia Pańskiego rozpoczęliśmy Mszą Pasterską o Północy. Msze w ciągu dnia o godz. 8.30, 10.00, 12.00 i 18.00.

2 Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali wystrój świąteczny naszej świątyni oraz wszystkim tym, którzy przybyli, by posprzątać kościół na święta.

1. Jutro  drugi dzień świąt. Msze wg porządku niedzielnego. Tradycyjnie w tym dniu zbieramy do puszek ofiary na uczelnie katolickie.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w środę – święto św. Jana Ewangelisty i Apostoła; w czwartek – świętych Młodzianków, męczenników; w niedzielę – święto Świętej Rodziny.
  3. W niedzielę też przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-błagalne o godz. 17.30. O godz. 18.00 odprawimy Mszę dziękczynną za Stary Rok.
  4. W poniedziałek, w Nowy Rok, pierwsza Msza o godz. 8.30, pozostałe, jak w niedzielę.
  5. W czasie trwania kolęd, kancelaria czynna w poniedziałek, czwartek i w sobotę w godz.: 9.00-10.00.
  6. Od środy rozpoczynamy wizytę kolędową. W tym okresie od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy o godz. 18.00, a tradycyjnie o 15.00, po której ruszać będziemy na kolędę. W soboty kolędować będziemy od godz. 12.00.

W tym roku rozpoczynamy kolędę od Osłonina i Smolna.

Plan kolędy na najbliższy tydzień:

środa 27.12 – Osłonino: Leśna, Lipowa, Sportowa, Słoneczna, Bursztynowa, Rybacka

czwartek 28.12 – Osłonino: Szkolna, Tęczowa, Młyńska, Św. Piotra, Kasztanowa

piątek 29.12 – Smolno: św. Rocha, Jantarowa, Błękitna, Kwiatowa, Klonowa, Orzechowa

sobota 30.12. – Smolno: Spokojna, Cicha, Leśna, Młyńska, Topolowa, Machoniowa

Aktualny plan kolęd w ogłoszeniach, biuletynie, Facebooku i stronie internetowej

1. Dziękujemy za ofiary złożone w tych dniach na rzecz naszej parafii.