Wizyta księdza Wojciecha Pettke

W dniu dzisiejszym gościmy w naszej Parafii księdza Wojciecha Pettke, który na co dzień jest proboszczem w parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Aleksandrowie Kujawskim.
Przy kościele funkcjonuje Salezjańska Palcówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Nasz Dom”, która otacza opieką dzieci i młodzież. 😇
Ksiądz Wojciech wygłosił kazanie, opowiedział o swojej pracy i trudnej sytuacji w jakiej często znajdują się dzieci zanim trafią pod opiekę placówki.
Następnie wspólnie z dziećmi przekazał niezwykle ważną wiadomość do nas wszystkich:
„Pan Jezus Was bardzo kocha i chce, żebyście przygotowali swoje serca na Boże Narodzenie.”🌟❤🌟❤🌟
Na zakończenie Mszy Świętej, wspólnie z naszymi Księżmi udzielił dzieciom indywidualnego błogosławieństwa.
Dziękujemy Księdzu Wojciechowi za radość, którą się z nami podzielił. 🥰💞
„Hej, hej, hej – Jezus ok!
Jezus ok – hej, hej, hej!”
Życzymy sił i zdrowia do codziennej pracy duszpasterskiej. Modlitwą otaczamy wszystkie dzieci, które z różnych powodów znajdują się w Domu dziecka w Aleksandrowie Kujawskim, ale i w pozostałych domach dziecka, których w Polsce jest bardzo dużo. 🫶❤
Natomiast wszystkim Wam, naszym parafianom, dziękujemy za serce i okazane wsparcie finansowe, które pomoże Księdzu Wojciechowi realizować dalej to piękne dzieło.