Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon, Śro 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30

Monthly Events: Luty 2020

Wydarzenia for Luty 2020

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Calendar of Wydarzenia

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
27
28

Rycerze Kolumba zapraszają kandydatów i zainteresowanych poznaniem tej organizacji na spotkanie w środę po wieczornej adoracji.

30

Uczestników pielgrzymki do Lourdes zapraszamy na obowiązkowe spotkanie informacyjne w najbliższy piątek na godz. 1900 do salki w kościele.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w piątek na godz. 19:00 do kościoła. Prosimy przynieść metryki chrztu spoza naszej parafii, a także przygotować imię wybranego patrona i jego uzasadnienie.

W najbliższą sobotę odwiedzimy przed południem chorych w domach.

Również w przyszłą niedzielę, zakończymy tradycyjny okres śpiewania kolęd. Z tej okazji w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd i pastorałek pt. „ Na Nowy Dobry Rok”, w wykonaniu Scholi „Studnia Band” z Żelistrzewa. Już teraz serdecznie zapraszamy za tydzień na godz.  1900.

W przyszłą niedzielę, drugiego lutego, obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej mszy św. pobłogosławimy gromnice. Dzieciom komunijnym poświęcimy świece na mszy św. o godz. 1000.

3
4

Mieszkańców Połchowa zapraszamy na mszę św. zbiorową w dniu patronki wioski św. Agaty, w środę o godz. 1800. Tradycyjnie poświęcimy chleb, sól i wodę.

6

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 16:30. Po mszy św. wieczornej odbędzie się wieczór uwielbienia. Zapraszamy zwłaszcza kandydatów do bierzmowania z rodzicami. W tym czasie będzie również okazja do spowiedzi św.

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu odbędzie się w sobotę, po wieczornej mszy św.

Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św., zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 12:00. Na spotkaniu będzie możliwość odebrania strojów komunijnych.

9

„Dialogi w świetle wiary dopiero” Omawiać będziemy znaczenie sakramentów świętych. – 19:00

„Dialogi w świetle wiary” w poniedziałek na godz. 19:00. Omawiać będziemy znaczenie sakramentów świętych.

11 lutego, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Jest to szczególna okazja do pogłębienia postawy wrażliwości wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Na mszy św. wieczornej będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych oraz udzielimy błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem na styl Lourdzki. Gorąco zachęcamy osoby starsze i przewlekle chore.

Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

13
14
15
16

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Dialogi w świetle wiary” jutro, w poniedziałek na godz. 1830. Nadal omawiać będziemy sakramenty św.

18
19
20

Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w kościele w piątek, o godz. 19:00.

22
23
24

Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie informacyjne w najbliższy wtorek na godz. 19:00.

w Środę Popielcową na wszystkich mszach św., rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Ponadto nauki rekolekcyjne dla rodzin odbywać się będą od czwartku do soboty na mszach św. o godz. 630, 1600 i 1800

W Środę Popielcową msze św. odprawiane będą o godz. 630, 900,1600 i 1800. W czasie każdej mszy św. nastąpi obrzęd posypania głów popiołem. Natomiast po mszach św. Rycerze Kolumba – wzorem ubiegłego roku – za dowolną ofiarę będą rozprowadzali zdrapki wielkopostne, z których dochód przeznaczymy na wsparcie studiów kleryka z Seminarium Duchownego.

27
28