XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16. 06. 2024

ogłoszenia duszpasterskie
1. Zapraszamy dzisiaj, w godz. 14.00-17.00 na rodzinny piknik Parafii Mrzezino – POWITANIE LATA. Więcej szczegółów na afiszach.
Już po Mszy o godz. 10.00 wystartuje „Anielska Kawiarenka” i loteria fantowa. Wiemy, że o 15.00 rozpocznie się pierwszy mecz Polaków na Euro 2024. Zapraszamy w ramach pikniku do „Strefy Kibica”.
Atrakcją Pikniku będzie loteria fantowa, w której główną nagrodą jest rower. Rozstrzygnięcie loterii po meczu – ok. 16.50.
2. Na nabożeństwo czerwcowe zapraszamy dzisiaj o godz. 17.30. W tygodniu nabożeństwo czerwcowe w łączności z wieczorną Mszą świętą.
3. We wtorek zapraszamy uczniów klas ósmych na pierwsze spotkanie dotyczące przyszłorocznego bierzmowania.
4. W czwartek, 20 czerwca zapraszamy na Mszę świętą kończącą rok szkolny. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
5. W przyszłą niedzielę kończymy nasz „Konkurs z Aniołem”. Po raz ostatni będziemy losować serduszka z dobrymi uczynkami. Osoba, która zostanie wylosowana w przyszłą niedzielę zabierze Anioła ze sobą do domu „na zawsze”.
6. W przyszłą niedzielę, wigilię uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela, zapraszamy na dodatkową Mszę świętą o godz. 16.00 w Osłoninie nad zatoką.
7. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy porządkowali teren przed nabożeństwem fatimskim i przyczynili się do jego przebiegu.
8. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. W ubiegłą niedzielę w ramach tacy inwestycyjnej zebraliśmy 7003 zł. Za wszelką życzliwość, zaangażowanie m.in. w organizację dzisiejszego pikniku i ofiary dziękujemy.
9. Dyrektor Przedszkola „Słoneczko” w Mrzezinie ogłasza nabór uzupełniający do grup 3,4,5,6-latków. Nr telefonu znajduje się na budynku przedszkola oraz na banerze naprzeciw wyjścia z posesji kościoła.
10. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Bernarda Chmara z Połchowa; śp. Jarosława Grubba z Mrzezina; śp. Anny Szulc z Połchowa i śp. Waldemara Sołtysik z Błądzikowa. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu.