X NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.06. 2024

ogłoszenia duszpasterskie
1. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przygotowali Mszę Prymicyjną ks. Mateusza Glembina.
Również, pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączali się w sposób aktywny w procesję oktawy Bożego Ciała i uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczególnie: dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich opiekunkom, służbie liturgicznej, niosącym chorągwie, sztandary i feletrony.
2. Na nabożeństwo czerwcowe zapraszamy dzisiaj o godz. 17.30. W tygodniu nabożeństwo czerwcowe w łączności z wieczorną Mszą świętą.
3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: we wtorek (11.06) – wspomnienie św. Barnaby, apostoła; w środę (12.06.) – wspomnienie błogosławionych kapłanów męczenników: Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Władysława Miegonia, Franciszka Rogaczewskiego oraz siostry Alicji Kotowskiej; w czwartek (13.06) – wspomnienie św. Antoniego z Padwy – Dzień Fatimski; w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, męczennika.
W czwartek, 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będzie je można przeprowadzić przy ołtarzu polowym.
4. W imieniu druhów z OSP zapraszamy na poświęcenie proporca dla naszej „Młodzieżówki”. Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą o godz. 12.00.
5. Już dzisiaj zapraszamy na rodzinny piknik Parafii Mrzezino – POWITANIE LATA, który odbędzie się w następną niedzielę, 16.06. w godz. 14.00-17.00. Więcej szczegółów na afiszach i w biuletynie.
6. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej wspólnoty parafialnej, także w związku z licytacjami internetowymi na rzecz budowy Domu Parafialnego.