VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.05.2024 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

ogłoszenia duszpasterskie
1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Również uroczystość I Komunii Świętej na Mszy o godz. 10.00.
2. Przez kolejne dni, razem z Maryją, trwamy na modlitwie podczas nabożeństw majowych, które odprawiamy w dni powszednie w łączności z Mszą świętą wieczorną, a w niedziele o godz. 17.30.
3. Jutro, 13 maja, przybędą do nas relikwie św. Wojciecha, które peregrynują po naszej archidiecezji. W tych dniach – w naszym puckim dekanacie.
A oto program peregrynacji:
Poniedziałek:
— 17.15 – nabożeństwo oczekiwania
— 18.00 – przywitanie relikwii i uroczysta Msza na rozpoczęcie peregrynacji
— 20.00 – wieczorne czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim
Wtorek:
— 9.00 – czuwanie modlitewne róż ŻR z Mrzezina
— 10.00 – czuwanie modlitewne róż ŻR z Połchowa
— 11.00 – czuwanie modlitewne róż ŻR ze Smolna, Osłonina i osób z Widlina
— 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa ze św. Wojciechem
— 16.00 – nabożeństwo pożegnania i przekazanie relikwii Do Żelistrzewa
4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
W czasie Mszy o godz. 10.00 dzieci klas czwartych będą obchodzić rocznicę I Komunii Świętej. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych we wtorek po nabożeństwie majowym.
5. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, szczególnie za dzisiejsze przeznaczone na spłatę nowego nagłośnienia.