VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05.2024

ogłoszenia duszpasterskie
1. Przez kolejne dni, razem z Maryją, trwamy na modlitwie podczas nabożeństw majowych, które w naszym kościele odprawiamy codziennie w łączności z Mszą świętą wieczorną, a w niedziele o godz. 17.30.
2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek (6.05) – święto Świętych Apostołów Jakuba i Filipa; w środę (8.05) – uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
3. W przyszłą niedzielę, 12 maja, na Mszy o godz. 10.00, przeżywać będziemy uroczystość I Komunii Świętej. Bardzo prosimy o wybieranie w tym dniu innych godzin na niedzielną Eucharystię.
4. Próby przed I Komunią od poniedziałku do czwartku o godz. 16.30. Z tego powodu kancelaria czynna jutro tylko od 16.00 do 16.30.
5. Rocznica I Komunii Świętej – w niedzielę 19.05. na Mszy o godz. 10.00. W tym dniu także prosimy o wybieranie innych godzin na Eucharystię.
6. Już dzisiaj informujemy, że w następny poniedziałek – 13 maja – przybędą do nas relikwie św. Wojciecha. Szczegółowy program peregrynacji w naszej parafii podamy w przyszłą niedzielę.
7. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii. W tym tygodniu dokonaliśmy modernizacji nagłośnienia. Dokończone będzie w kolejnym tygodniu, gdyż nie dotarły nowe mikrofony. W przyszłą niedzielę przypada taca inwestycyjna w naszej parafii. Ofiary złożone w przyszłą niedziele przeznaczone będą na spłatę nowego nagłośnienia. Za wszelką życzliwość i wsparcie dziękujemy.