EDK Trasa Pełna Petarda

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 22 marca naszą parafię w godzinach nocnych nawiedzali pątnicy uczestniczący w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, trasa Pełna Petarda, która swój początek i koniec miała w Parafia Kąpino.
Ogromnie się cieszymy, że po raz pierwszy mogliśmy brać udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. ❤🙏
Z całego serca dziękujemy pątnikom, którzy mimo zmęczenia przynieśli ze sobą mnóstwo życzliwości i uśmiechu. Jak dobrze jest łączyć się i wspierać we wspólnym podążaniu za Chrystusem. ❤🙏
Dziękujemy też za piękne, własnoręcznie robione krzyże, które organizatorzy EDK zostawili u nas na pamiątkę.
Natomiast naszemu wolontariatowi dziękujemy za przygotowanie poczęstunku, ciepłych napojów, a przede wszystkim za czuwanie w kościele i witanie naszych gości. Na czele z Księdzem Proboszczem zadbali, aby wszyscy przybyli poczuli rodzinne ciepło naszej Parafii. A po uśmiechach widać, że to się udało. 😍🥰
Ku naszej radości do trasy Pełna Petarda przyłączyli się i nasi Parafianie. Chwała Wam za to 😇
Pozdrawiamy Parafię Kąpino i do zobaczenia za rok .🥰😇