IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024

ogłoszenia duszpasterskie
1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się w naszym kościele o godzinie 16.00.
Akcja ma na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację dla Mai i Dawida, dwójki dzieci z naszej parafii, które potrzebują naszego wsparcia.
Dodatkowo po każdej Mszy świętej jest możliwość zakupienia pysznych ciast. Środki z ich sprzedaży także zasilą konto tej akcji. Przewidziana jest także w czasie koncertu licytacja tortów. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w Akcję.
2. W piątek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze w tym dniu o godz. 6.30; 9.00, 17.00 i 18.00, w czasie których pobłogosławimy gromnice, by w chwilach trwogi i cierpienia przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów. Jest to także I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas Mszy porannych i od 16.30. Z racji Święta i I piątku dodatkowa Msza o godz. 17.00.
Zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczniemy nabożeństwem pierwszopiątkowym, a zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
Prosimy o zapisywanie się do zeszytu na adorację.
3. Na nabożeństwo Pierwszej Soboty zapraszamy o godz. 8.30. O poprowadzenie różańca prosimy Różę z Połchowa.
4. W sobotę także, ok. godz. 10.00, zapraszamy Panów do rozbierania dekoracji świątecznych oraz Panie, do sprzątania poświątecznego kościoła.
5. Chorych będziemy odwiedzać w piątek i sobotę.
6. Trwają wizyty kolędowe w naszej parafii.
Plan kolędy na nadchodzące dni
POŁCHOWO
Poniedziałek – 29.01.2024 – Ogrodowa
Wtorek – 30.01.2024 – Sportowa
Środa – 31.01.2024 – Św. Agaty
Czwartek – 1.02.2024 – Uzupełnienia
Zgłoszenia na kolędę uzupełniającą przyjmujemy w zakrystii.
7. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, także te kolędowe przeznaczone m.in. na budowę świetlicy parafialnej.
8. W ostatnich dniach odszedł do wieczności śp. Rafał Szenkin z Połchowa, którego pogrzeb odbędzie się jutro. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu.