OBJAWIENIE PAŃSKIE 6.01.2024 r.

ogłoszenia duszpasterskie
1. W dzisiejszą uroczystość msze wg porządku niedzielnego. Zgodnie ze zwyczajem poświęconą kredą pisać będziemy na drzwiach naszych pierwsze litery imion Trzech Mędrców: Kacpra, Melchiora i Baltazara. W dzisiejszych czasach oznaczenie drzwi własnego domu ma wartość religijnego świadectwa.
2. Jutro, w niedzielę przypada Niedziela Chrztu Pańskiego, która zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego.
3. Przypominamy, iż w czasie trwania kolęd kancelaria czynna w poniedziałek, czwartek i sobotę w godz.: 9.00-10.00. W tygodniu, z racji kolędy Msze o godz. 6.30 i 15.00, po której wychodzimy na kolędę.
4. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, a także kolędowe, które są przeznaczone m. in. na budowę świetlicy parafialnej oraz dzisiejsze do puszek na Papieskie Dzieła Misyjne.
5. W przyszła niedzielę o godz. 17.30 zapraszamy rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania na spotkanie wraz ze swoimi dziećmi. O18.00 zapraszamy rodziców i kandydatów do bierzmowania na Mszę w intencji – o dobre przygotowanie się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
6. Plan kolędy na najbliższe dni:
Poniedziałek – 8.01.2024 – Smolno
Pucka – od rzeki do torów – (obie strony), Lipowa, Jaśminowa, Brzozowa, Nowa, Krótka, Słoneczna, Wierzbowa.
MRZEZINO
Wtorek – 9.01.2024 – Świerkowa, Łąkowa, Św. Franciszka, Piwna
Środa – 10.01.2024 – Rajska, Lipowa, Pawła Góry, Kasztanowa, Piękna
Czwartek – 11.01.2024 – Zielona, Żytnia, Jęczmienna, Orzechowa, Spacerowa, Wolności
Piątek – 12.01.2024 – Sosnowa, Rzeczna, Tulipanowa, Narcyzowa
Sobota – 13.01.2024 – Piękne Widoki, Morska, Żwirowa, Młyńska, Gdyńska, św. Józefa