UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1.11.2023

1.W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00. Zapraszamy na uroczystości na cmentarzu:

13.30 – różaniec za zmarłych

14.00 Msza, a po niej procesja z poświęceniem i okadzeniem grobów.

W razie ulewnego deszczu – różaniec i Mszę odprawimy w kościele.

Przypominamy jednocześnie, że dzisiaj jest obowiązek uczestniczenia we Mszy świętej, jak w niedzielę i święta nakazane.

2. Jutro, w Dniu Zadusznym, wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze w naszym kościele o: 6.30; 9.00; 15.00 zbiorowa – połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia i o godz. 18.00 – połączona z nieszporami.

3. Modlitwa wypominkowa za zmarłych od piątku 3 listopada o godz. 17.30.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w środę, czwartek podczas Mszy popołudniowych i piątek od godz. 16.30.

5. Pragniemy wprowadzić w naszym kościele pierwszopiątkowe całonocne Adoracje Najświętszego Sakramentu. Najbliższa odbędzie się w piątek, 3 listopada i rozpocznie się nabożeństwem pierwszopiątkowym. Adoracja odbywać się będzie w ciszy. Przez pierwszą godzinę adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi. Więcej szczegółów na FB. Serdecznie zapraszamy.

6. W sobotę, 4 listopada, po raz pierwszy zapraszamy na nabożeństwo – pierwszej soboty. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 8.30 Mszą świętą. Zapraszamy Parafian, a szczególnie członków Żywego Różańca. Będzie to też okazja do zmiany tajemnic różańcowych. Pozostałe Msze bez zmian o 6.30 i 18.00.

7. W piątek i sobotę będziemy odwiedzać z sakramentami naszych chorych.

8. W zakrystii i biurze parafialnym przyjmujemy jeszcze wypominki jednorazowe i roczne.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii, a także na misje złożone w kwocie 3724 zł.