Oaza młodzieży

Przyszłością Kościoła jest młodzież, dlatego tak bardzo cieszymy się, że w naszej parafii tak prężnie działa i wciąż rozwija się Oaza młodzieży. To niezwykle ważne, aby młodzi znaleźli swoje miejsce w Kościele i poczuli się jego istotną częścią. Cotygodniowe spotkania podzielone są na część modlitewną oraz integracyjną. Wspólna modlitwa, praca nad kolejnymi inicjatywami, projekty wspólnotowe, a przede wszystkim spędzony razem czas sprawił, że mamy naprawdę zgraną grupę, która wspólnie może zdziałać dużo dobrego. Alina, Maja, Marysia, Wiktoria, Amelia, Agnieszka, Weronika, Kinga, Grzesiu, Zuzia, Julia, Magdalena, Wiola, Olga, Zuzia i Gosia to nasz oazowy skład, który uczestniczył w Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie i już szykują się do wyjazdu na Jubileusz Młodych w Rzymie w 2025 roku.

Chętną młodzież, która chciałaby przyłączyć się do Oazy, zapraszamy i zapewniamy, że naprawdę warto.