Chór parafialny

Chór w naszej Parafii powstał 4 października 2012 roku i w chwili obecnej liczy 21 osób. Mamy cztery głosy: żeńskie soprany i alty oraz męskie tenory i basy. Dyrygentką jest Pani Maja Muza Kwarta, która z wielkim zaangażowaniem przewodniczy grupie  i przygotowuje ją do wszystkich wystąpień. Chór swoim śpiewem uświetnia najważniejsze święta Roku Kościelnego oraz Msze Święte obrzędowe i okolicznościowe. Najważniejsze wystąpienia następują w czasie Triduum Paschalnego oraz podczas odpustu parafialnego. Działalność chóru ukierunkowana jest na liturgię, więc repertuar obejmuje głównie pieśni religijne zgodnie z biegiem Roku Kościelnego. Przez lata funkcjonowania grupa osób tworzących chór stała się wspierającą i dbającą o siebie nawzajem wspólnotą. Każdego kto czuje, że chciałby dołączyć do tej grupy, zapewniamy o otwartości i życzliwości całego zespołu.

Próby odbywają się w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej. Serdecznie zapraszamy.