– Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów –

„Mój aniele ukochany, coś za stróża jest mi dany od najmłodszych lat, ty mnie strzeżesz dniem i nocą, zawsze śpieszysz mi z pomocą, gdy mi grozi świat.”
2 października obchodziliśmy nasz odpust parafialny ku czci św. Aniołów Stróżów. 😇
Na Mszy św. o godz. 18.00 wspólnie modliliśmy się za całą naszą wspólnotę parafialną. 🙏
Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Mateusz Glembin, nasz parafianin. Podkreślił on, jak ważna i piękna jest misja naszych aniołów, którzy są nam dani jako obrońcy i przewodnicy na drodze do zbawienia.
Tradycyjna procesja wokół kościoła zakończyła piękną uroczystość odpustową. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej zorganizowania i radosnego przeżywania. 😊
Św. Aniołowie Stróżowie, miejcie nas w swojej opiece!🙏