XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2024 r.

ogłoszenia duszpasterskie
1. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, 29 września, o godz. 17.15.
2. Na facebooku jest link do grupy dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy, aby rodzice przyłączyli się do grupy w celu ułatwienia komunikacji.
3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Ojca Pio (w tym dniu zbieramy ofiary na puckie hospicjum); w piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo; w sobotę – wspomnienie św. Wacława, męczennika.
4. Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu. Zgłoszenia u Ks. Beniamina, najlepiej po Mszy św. o 10.00.
5. Dziewczynki zapraszamy do włączenia się do śpiewu w naszej scholi. Próby w sobotę o 9.30.
6. Zapraszamy też do śpiewu w naszym chórze parafialnym. Próby w czwartki o 19.00.
7. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii. W ubiegłą niedzielę do puszek na wyjazd naszej młodzieży na Światowe Dni Młodzieży do Rzymu zebraliśmy 2580 zł.
Zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski dzisiaj zbieramy ofiary dla ofiar powodzi, które zostaną zagospodarowane i przekazane przez Caritas. Ponieważ nie wszyscy dzisiaj są przygotowani do tej zbiórki, dlatego kontynuować ją będziemy za tydzień.
Niech Pan Bóg wszystkim nam błogosławi.
8. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Aliny Ciećwierz, ostatnio zamieszkałej w Rekowie Górnym. Zmarłą śp. Amelię, zmarłych z naszych rodzin polećmy Miłosierdziu Bożemu.