XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.08.2024

ogłoszenia duszpasterskie
1. Trwają pielgrzymki piesze na Jasną Górę: Kaszubska, Gdyńska i Gdańska. Pielgrzymów wspierajmy naszą modlitwą.
2. Wszystkim rozpoczynającym urlopy, życzymy udanego wypoczynku, dobrej pogody i wielu miłych wrażeń. Przypominamy wakacyjny porządek Mszy niedzielnych: 7.00; 8.30; 10.00; 12.00 i 20.00.,
3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: we wtorek (6.08.) – święto Przemienienia Pańskiego; w czwartek(8.08.) – wspomnienie św. Dominika; w piątek (9.08.) – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża; w sobotę (10.08.) – święto św. Wawrzyńca.
4. Dostępny jest pilotażowy nr czasopisma „Anioł Stróż” w cenie wyjściowej – 10 zł do nabycia w kruchcie kościoła. Zachęcamy do lektury i prosimy o ewentualne uwagi na facebooka.
5. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii. W przyszła niedzielę taca budowlana. W sierpniu chcemy zamontować okna w domu katechetycznym, ocieplić go steropianem i położyć warstwę impregnującą ściany.
Niech Pan Bóg wszystkim nam błogosławi.