Czasopismo „Anioł Stróż”

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w kruchcie kościoła jest już dostępny pierwszy numer naszego parafialnego czasopisma „Anioł Stróż”.
Jest to wydanie pilotażowe, obejmuje wydarzenia z pierwszego półrocza bieżącego roku.
Serdecznie zachęcamy do zakupu oraz przekazywania Waszych uwag.
Chcielibyśmy wiedzieć, czy uważacie, że warto kontynuować wydawanie takiego czasopisma co kilka miesięcy? Czy chcielibyście tam więcej informacji?
To dla nas niezwykle ważne, my już wiemy co potrzeba zmienić, ale cały czas się uczymy, a zdanie naszych Parafian jest najważniejsze.
Każda opinia będzie miłe widziana, gdyż będzie prowadziła ku ulepszaniu czasopisma.
Ta gazeta to obraz naszego wspólnotowego życia, swoisty album z wpisami Rodziny Parafii Mrzezino.
Koszt zakupu to 10 zł. Dochód zostanie przeznaczony na budowę Domu Parafialnego.
Miłej lektury!