OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1.11.2022

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00. Zapraszamy na uroczystości na cmentarzu:

13.30 – różaniec za zmarłych

14.00 Msza, a po niej procesja z poświęceniem i okadzeniem grobów.

W razie ulewnego deszczu – różaniec i Mszę odprawimy w kościele.

Przypominamy jednocześnie, że dzisiaj jest obowiązek uczestniczenia we Mszy świętej, jak w niedzielę i święta nakazane.

1. Jutro, w środę, 2 listopada, w Dniu Zadusznym, wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze w naszym kościele: o godz. 6.30 oraz połączone z nieszporami o godz. 15.00 i 18.00
  2. Modlitwa wypominkowa za zmarłych od czwartku o godz. 17.30.
  3. Bardzo dziękujemy za posprzątanie terenu przykościelnego Rycerzom Kolumba, a młodzieży za posprzątanie cmentarza i obejścia od ul. Strażackiej, a także za przygotowanie wystroju kościoła na ten szczególny czas.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie, przed Mszą, a także w czasie środowej adoracji oraz w piątek od godz. 16.00.
  5. W sobotę przed południem, będziemy odwiedzać z sakramentami naszych chorych.
  6. W zakrystii i biurze parafialnym przyjmujemy jeszcze wypominki jednorazowe i roczne.
  7. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać wizytację kanoniczną Ks. Abpa Tadeusza Wojdy SAC. Szczegółowy program podamy na stronie internetowej.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii, a także te na misje w kwocie 2572 zł.
  9. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Urszula Staniszewska z Mrzezina, której pogrzeb najprawdopodobniej odbędzie się w piątek.