Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

XXVII Niedziela Zwykła – 05. 10. 2014 AD.

XXVII Niedziela Zwykła – 05. 10. 2014 AD.

  1. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Spróbujmy na nowo odkryć różaniec w kościele parafialnym codziennie o godz. 1730 i w zaciszu domowym. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki, a młodzież w piątki.
  2. Członków Żywego Różańca zapraszamy na mszę św. wieczorną w najbliższy wtorek, w święto Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, w czasie której poświęcimy nowy sztandar Wspólnoty Żywego Różańca naszej parafii.
  3. W przyszłą niedzielę, w dniu Papieskim pt. „Świętymi bądźcie” przeżyjemy uroczystość poświęcenia naszego kościoła, na mszy św. o godz. 1130. Wyjątkowo tego dnia nie będzie mszy św. o godz. 1400. Na to wydarzenie zaproszeni zostali wszyscy kapłani i siostry zakonne, którzy wywodzą się z naszej parafii lub też pracowali w niej wciągu 80 – letniej historii.
  4. Wszystkie osoby zaangażowane w liturgię poświęcenia – przemówienia, dary ofiarne – zapraszamy na próbę we wtorek, po mszy św. wieczornej.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta będzie naszą miesięczną ofiarą inwestycyjną, którą nadal przeznaczamy na spłatę rat za marmur.
  6. W minionym tygodniu zabetonowaliśmy wieniec ze stropem i rozpoczęliśmy murowanie trzeciej kondygnacji wieży. Ponadto w kotłowni trwa podłączanie pieców grzewczych. Wyrażamy wdzięczność wobec wszystkich tak ofiarnie pracujących oraz przygotowujących codzienne posiłki i ciasto.
  7. W najbliższym tygodniu kontynuowane będą prace w kotłowni i przy wieży, zamontowane zostaną dwa pierwsze witraże; dzięki pozyskaniu kolejnego sponsora przed głównym wejściem do kościoła wyłożymy kostkę brukową oraz musimy uporządkować i posprzątać cały teren kościelny. Prac porządkowych jest bardzo dużo, dlatego też prosimy więcej osób do pomocy. Panie zapraszamy do sprzątania kościoła w czwartek, piątek i sobotę.