Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

Wieczory Kolędowe!!!

Wieczory Kolędowe!!!

Serdecznie zapraszamy na Wieczory Kolędowe zamiast tradycyjnej kolędy. Rozpoczniemy je uroczystą mszą św. o godz. 19:00 za żywych i zmarłych z naszych rodzin. Po mszy św. przeżyjemy nabożeństwo przy żłóbku ze wspólnym kolędowaniem. Na spotkanie należy przynieść buteleczki z wodą, którą pobłogosławimy, a następnie – po powrocie – sami poświęcimy swoje domy.

 

Plan spotkań przy Bożej Stajence wygląda następująco:

Poniedziałek 28. 12.

Zapraszamy mieszkańców Smolna z ulic: Pucka od rzeki do torów, Jantarowa, Błękitna, Lipowa, Brzozowa, Jaśminowa, Słoneczna, Nowa, Krótka, Św. Rocha.

 

Wtorek 29. 12.

Zapraszamy mieszkańców Smolna z ulic: Pucka do rzeki, Dolna, Polna, Spokojna, Cicha, Piękna.

 

Środa 30. 12.

Zapraszamy mieszkańców Smolna z ulic: Młyńska, Leśna, Kwiatowa, Klonowa, Orzechowa, Topolowa, Mahoniowa, Południowa i Św. Jana Pawła II.

 

Poniedziałek 04. 01.

Zapraszamy mieszkańców Połchowa z ulic: Św. Agaty, Górska, Owocowa, Pszenna, Mleczna, Żytnia, Nowa, Spokojna, Zielona, Polna, Północna, Wesoła

 

Wtorek 05. 01.

Zapraszamy mieszkańców Połchowa z ulic: Łąkowa, Pucka, Szkolna, Cicha, Lipowa, Kolorowa, Słoneczna, Graniczna, Spacerowa, Osiedlowa i Widlino

 

Środa 06. 01. / Trzech Króli /

Zapraszamy mieszkańców Osłonina

 

Czwartek 07.01

Zapraszamy mieszkańców Połchowa z ulic: Sportowa, Ogrodowa, Długa, Bukowa, Dworcowa

 

Piątek 08. 01.

Zapraszamy mieszkańców Mrzezina z ulic: Łąkowa, Górska, Świerkowa, Sosnowa,                           św. Franciszka, Rzeczna, Piwna, Słoneczna, Św. Józefa, Nowa, Jana, Piaskowa, Spokojna, Złota, Pogodna, Strażacka, Krótka, Dworcowa, Zakopiańska, Okrężna, Karpacka, Stołowa, Sudecka, Tatrzańska

 

Sobota 09. 01.

Zapraszamy mieszkańców Mrzezina z ulic: Pokoju, Różana, Tulipanowa, Piękna, Fiołkowa, Kolejowa, Szkolna, Rajska, Zielona, Truskawkowa, Sezamkowa, Narcyzowa, Lipowa, Pawła Góry, Kasztanowa

 

Następny Poniedziałek 12. 01.

Zapraszamy mieszkańców Mrzezina z ulic: Gdyńska, Widokowa, Pucka, Piękne Widoki, Morska, Żwirowa, Młyńska, Żytnia, Jęczmienna, Spacerowa, Orzechowa, Wolności, Brzozowa, Wrzosowa, Topolowa, Polna, Akacjowa, Olchowa, Pszenna, Owsiana, Dębowa, Bukowa, Jesionowa, Leśna