Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  1. Suma o 11:10,o 12:30 w Połchowie ,o 14:00 Msza św.popołudniowa z nabożeństwem czerwcowym
  2. Czerwcowe nabożeństwo w tygodniu po wieczornej mszy św.
  3. Poniedziałek o godz. 17:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla klas gimnazjalnych
  4. Wtorek – 18:00 zakończenie roku szkolnego dla szkoły podstawowej
  5. Czwartek Uroczystość Bożego Ciała
    Msze św. o godz 7:15 ,8:30 , 9:30 , Suma 10:30, po sumie procesja do 4 ołtarzy

      I ołtarz przy cmentarzu – Osłonino
      II ołtarz przy ul. Rajskiej – Smolno
      III ołtarz przy ul. Pokoju – Połchowo
      IV ołtarz na przeciw kościoła – Mrzezino

    Na procesję Bożego Ciała prosimy obrazy, feletrony, Straż Pożarną ,Koło Gospodyń Wiejskich , Matki Różańcowe i wszystkich parafian.
    godz.16:00 Msza świąta i nabożeństwo czerwcowe
    godz.1830 msza św. Nad zatoką w wigilię św.Jana

  6. Próby sypania kwiatów na Boże Ciało w poniedz. i środę po wieczornej mszy św.
  7. Piątek- Święto Narodzenia Jana Chrzciciela
  8. Sobota – w Pucku nad Zatoką o godz.12:15 Msza Św. Dziękczynna za Beatyfikację Jana Pawła II z udziałem mieszkańców półwyspu i ziemi puckiej
  9. Ofiary przyszłej niedzieli przekazane będą na budowę Świątyni Bł.Jana Pawła II w Gdańsku Łostowicach, Na prośbę J.E.Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głodzia

ZAPOWIEDZI: II

Aleksander Labuda Mrzezino ul.Morska
Dominika Domke Żelistrzewo ul.Pucka

ZAPOWIEDZI : I

Kamil Kowalski Połchowo ul.Pucka
Katarzyna Zarach Skrzeszewo

Tomasz Kos Mrzezino ul.Górska
Marta Kisiel Sosnowiec ul.Przyjaźni

Sylwester Wasilke Połchowo ul.Ogrodowa
Ewa Albecka Domanowo ul.Szkolna

INTENCJE MSZALNE 20.06.2011 – 26.06.2011

20 VI . Poniedziałek
06:30 + Klemens Bemke , + braci Jan,Paweł ,Józef , + dziadków
17:00 Dziękczynno – błagalna w intencji Uczniów klas III gimnazjalnych, Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły
18:00 Za parafian

21 VI. Wtorek
06:30 + Leon , + Marianna Bemke ,+Zygmunt ,+Andrzej , + Tadeusz
18:00 + Feliks Piastowski

22 VI . Środa
06:30 + Dziadków Czernickich i Grenwald
18:00 + Rafał Kaczykowski , + Helena i Franciszek Kaczykowscy, +Franciszek , + Irena , + Alfons Trella

23.VI. Czwartek
07:15 + Magdalena i Tomasz Szeiba
08:30 + Józef i Stanisław Bryk
09:30 +Jan i Jadwiga Graczykowscy
10:30 Za parafian
16:00 ………………………
18:30 ( nad Zatoką ) od uczestników majowych nabożeństw w Osłoninie o błogosławieństwo Boże w naszych rodzinach, a dla zmarłych o szczęśliwość wieczną .

24.VI . Piątek
06:30 + Jan Szreder , + z obojga stron
18:00 + Aniela Szreder

25.VI . Sobota
06:30 +Bolesława i Stefan Jaks,+ dziadków z obojga stron,+Stefan i Mieczysław
18:00 +Stanisław Linard , +Czesław,+Mirosława Stefan + rodz.Linard i Niedźwieckich

26.VI .Niedziela
07:15 + Jan Miślisz
08:30 +Paweł Rathenow
09:45 +Julia i Tomasz
11:10 Za parafian
12:30 ( Połchowo) …………….
14:00 W 60 lecie ślubu Anny i Juliusza Stefan