Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon i Śro 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

I Komunia święta

I Komunia święta

Grupy komunijne

Grupa I
Sobota 15.05 g. 10.00

1. Becmer Michał
2. Becmer Klaudia
3. Chmara Igor
4. Kempa Dominik
5. Kempa Maciej
6. Litke Michał
7. Nastały Piotr
8. Skwiercz Natalia
9. Skwiercz Paweł
10. Szczygielska Amelia
11. Wojciechowski Marcel
12. Wojciechowska Maja
13. Żocholla Małgorzata

Próba w kościele:

Czwartek 06.05. – godz. 19.00
Proszę przynieść świece i kartki z modlitwami.

Próba w kościele + spowiedź św.:

Wtorek 11.05. – godz. 16.00

Sprzątanie kościoła:

Piątek 14.05. – godz. 16.00

 

 

Grupa II
Sobota 15.05 g. 12.00

1. Ceynowa Paweł
2. Czaja Dominik
3. Czaja Nikodem
4. Eitner Franciszek
5. Elass Tymoteusz
6. Grąs Nikola
7. Jasińska Karolina
8. Jastrzębski Igor
9. Karpiuk Antoni
10. Koss Lena
11. Koss Rozalia
12. Pioch Mikołaj
13. Porada Barbara
14. Posańska Zofia
15. Rajzyngier Marta
16. Reszke Julia
17. Skwiercz Lena
18. Turczyn Grażyna
19. Ziulewski Antoni

Próba w kościele:
Piątek 07.05. – godz. 19.00
Proszę przynieść świece i kartki z modlitwami.

Próba w kościele + spowiedź św.:
Wtorek 11.05. – godz. 19.00

Sprzątanie kościoła:
Piątek 14.05. – godz. 16.00

 

 

Grupa III
Niedziela 16.05 g. 12.00

1. Bazarnik Wiktor
2. Biadała Mikołaj
3. Dampc Szymon
4. Hebel Magdalena
5. Klajnys Emanuela
6. Klawikowski Szymon
7. Krepel Wiktor
8. Krepel Nikola
9. Kupper Szymon
10. Leszczak Maja
11. Milak Zuzanna
12. Nowakowska Oliwia
13. Pieczykolan Hubert
14. Pieper Nikola
15. Pioch Amelia
16. Rembek Zuzanna
17. Roguszewski Bartosz
18. Rychłowski Kamil
19. Szyngira Martyna
20. Zgorecki Fabian
21. Zgorecki Patryk

Próba w kościele:
Sobota 08.05. – godz. 12.00
Proszę przynieść świece i kartki z modlitwami.

Próba w kościele + spowiedź św.:
Środa 12.05. – godz. 19.00

Sprzątanie kościoła:
Piątek 14.05. – godz. 16.00

 

 

Grupa IV
Niedziela 16.05 g. 14.00

1. Behmke Milena
2. Busz Nikola
3. Damaszke Oliwia
4. Glembin Agata
5. Glembin Maja
6. Głodowicz Szymon
7. Hildebrandt Antoni
8. Jeszke Filip
9. Klebba Diana
10. Klebba Patryk
11. Komorowska Daria
12. Kreft Maksymilian
13. Orłowska Zuzanna
14. Prena Weronika
15. Przybysz Antoni
16. Robińska Julia
17. Sonnberg Agata
18. Szyngira Maksymilian
19. Walter Konrad
20. Wandtke Milena
21. Woźniak Marcelina
22. Zechosz Jadwiga

Próba w kościele:
Sobota 08.05. – godz. 13.30
Proszę przynieść świece i kartki z modlitwami.

Próba w kościele + spowiedź św.:
Czwartek 13.05. – godz. 19.00

Sprzątanie kościoła:
Piątek 14.05. – godz. 16.00

 

Opiekun grupy: Ks. Proboszcz Adam Zdrojewski