Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon, Śro 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

Parafia pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

Pierwsza Niedziela Adwentu – 28 listopad 2021 A.D.

Rozpoczęliśmy w Kościele Nowy Rok Liturgiczny – Adwent. Do 16 grudnia będziemy zgłębiać tajemnicę powtórnego przyjścia Chrystusa przy końcu czasów. Zaś kolejne dni pomogą nam w bezpośrednim przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia. Przez cały czas Adwentu, w dni powszednie zapraszamy...

Read more

XXXIII Niedziela Zwykła – 14. 11. 2021 R.

Zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która będzie ostatnią niedzielą przed Adwentem. Jeszcze w najbliższym tygodniu można składać wypominki roczne, które rozpoczniemy odmawiać od I Niedzieli Adwentu...

Read more

XXXII Niedziela Zwykła – 07. 11. 2021 R.

W listopadzie szczególnie pamiętamy o naszych zmarłych. Przypominamy, że decyzją Papieża Franciszka przez cały miesiąc możemy zyskać raz dziennie odpust zupełny za naszych zmarłych. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za bardzo liczny i pobożny udział w ceremoniach na parafialnym...

Read more

XXXI Niedziela Zwykła – 31. 10. 2021 R.

Jutro, w poniedziałek, 1 listopada, przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w kościele tylko o godz. 700, 830 i 1000. Ponadto zapraszamy na uroczystości na cmentarzu: o godz. 1330 – różaniec za zmarłych, o godz. 1400 msza św. i bezpośrednio po mszy...

Read more

XXX Niedziela Zwykła – 24. 10. 2021 R.

Gościmy dzisiaj w naszej parafii Ks. Remigiusza Kobusińskiego – bratanka naszego byłego proboszcza Ks. Mariana Kobusińskiego. Ks. Remigiusz wygłosi słowo Boże oraz zbierać będzie ofiary na kontynuowanie budowy kościoła. Rozpoczynamy ostatni tydzień modlitwy różańcowej. Serdecznie...

Read more

XXIX Niedziela Zwykła – 17. 10. 2021 R.

Trwając w miesiącu różańcowym, serdecznie zapraszamy dzieci na nabożeństwo różańcowe we wtorek na godz. 1715. Natomiast do wspólnej modlitwy różańcowej po wieczornej mszy św., zapraszamy mieszkańców poszczególnych wiosek w konkretny dzień tygodnia. Mieszkańców Osłonina zapraszamy w...

Read more

XXVIII Niedziela Zwykła – 10. 10. 2021 R.

Obchodzimy dzisiaj w całej Polsce Dwudziesty Pierwszy Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się!. Przed kościołem wolontariusze przeprowadzają zbiórkę do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Przed nami kolejny tydzień różańcowy. Matka Boża w swych...

Read more

XXVII Niedziela Zwykła – 03. 10. 2021 AD.

Bardzo serdecznie dziękujemy nielicznym osobom, które przez wiele godzin przygotowywali kościół i cały teren przykościelny na parafialny odpust. Staropolskim „Bóg zapłać” dziękujemy również tym, którzy uczestniczyli w odpuście parafialnym. Ponawiamy zaproszenie na nabożeństwa...

Read more

XXVI Niedziela Zwykła – 26. 09. 2021 AD.

Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie Rady w najbliższą środę, po wieczornej adoracji. Od najbliższego piątku, przez cały październik trwać będziemy przy Bogu z Matką Bożą Różańcową. Gorąco zapraszamy młodzież i dorosłych na codzienny różaniec po mszy św. wieczornej. Ponadto w każdą...

Read more