Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon i Śro 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

Parafia pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

Modlitwa w intencji rodzin

Święty Józefie, Oblubieńcze Bogurodzicy Maryi, Opiekunie rodzin. Twojej ojcowskiej opiece powierzył Bóg swojego Syna i Jego Niepokalaną Matkę. Z największą miłością wypełniałeś obowiązki troskliwego Ojca i Opiekuna Najświętszej Rodziny. Powierzamy Ci nasze rodziny, nasze prace, radości...

Read more

XII Niedziela Zwykła – 20. 06. 2021 AD.

Z radością informujemy, że nasz parafianin Michał Jeszke, przyjął wczoraj święcenia kapłańskie. Natomiast dzisiaj, Ks. Michał odprawi swoją pierwszą msze św. o godz. 1200. Polecamy modlitwom wiernych nowego kapłana. Przypominamy, że codziennie po wieczornej mszy św. modlimy się przed...

Read more

XI Niedziela Zwykła – 13. 06. 2021 R.

Trwamy w miesiącu, w którym czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Każdego dnia, po wieczornej mszy św. modlimy się litanią do Bożego Serca. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. Przeżywamy dzisiaj Dzień Fatimski. Zapraszamy na różaniec o godz. 1730, następnie msza św., a po mszy...

Read more

X Niedziela Zwykła – 06. 06. 2021 R.

Wyrażamy szczerą wdzięczność wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy za przystrojenie trasy, przygotowanie ołtarzy i całej uroczystości. Dziękujemy również tym osobom, które po południu modliły się na prywatnej adoracji. Niech publiczne wyznanie wiary w...

Read more

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 09. 05. 2021 AD

Ponawiamy zaproszenie na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po mszy św. wieczornej. Po zakończeniu wszystkich prac, od dzisiaj udostępniliśmy nowe toalety. Będą one otwierane w niedzielę i święta do południa, w czasie pogrzebów i uroczystości. Jednocześnie przypominamy, że w...

Read more

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02. 05. 2021 AD.

Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po wieczornej mszy św. Zachęcamy także do prywatnej modlitwy w domu słowami Litanii Loretańskiej. Jutro, w poniedziałek 3 maja, przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej patronki naszej...

Read more

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021 AD.

Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Pamiętajmy w modlitwach o powołania z naszych rodzin, a zwłaszcza o diakonie Michale, który aktualnie przygotowuje się do święceń kapłańskich w Jerozolimie oraz kleryku Mateuszu, który studiuje w...

Read more

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021 AD.

Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny. Pismo Święte zawiera objawienie Boże dotyczące naszego zbawienia. Dlatego też powinno ono być jedną z najważniejszych dla nas ksiąg. Zachęcamy do częstego czytania Pisma św. w ramach osobistej modlitwy. Bardzo serdecznie zachęcamy...

Read more