Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon i Śro 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

Parafia pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

Modlitwa w intencji rodzin

Święty Józefie, Oblubieńcze Bogurodzicy Maryi, Opiekunie rodzin. Twojej ojcowskiej opiece powierzył Bóg swojego Syna i Jego Niepokalaną Matkę. Z największą miłością wypełniałeś obowiązki troskliwego Ojca i Opiekuna Najświętszej Rodziny. Powierzamy Ci nasze rodziny, nasze prace, radości...

Read more

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 09. 05. 2021 AD

Ponawiamy zaproszenie na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po mszy św. wieczornej. Po zakończeniu wszystkich prac, od dzisiaj udostępniliśmy nowe toalety. Będą one otwierane w niedzielę i święta do południa, w czasie pogrzebów i uroczystości. Jednocześnie przypominamy, że w...

Read more

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02. 05. 2021 AD.

Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po wieczornej mszy św. Zachęcamy także do prywatnej modlitwy w domu słowami Litanii Loretańskiej. Jutro, w poniedziałek 3 maja, przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej patronki naszej...

Read more

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021 AD.

Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Pamiętajmy w modlitwach o powołania z naszych rodzin, a zwłaszcza o diakonie Michale, który aktualnie przygotowuje się do święceń kapłańskich w Jerozolimie oraz kleryku Mateuszu, który studiuje w...

Read more

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021 AD.

Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny. Pismo Święte zawiera objawienie Boże dotyczące naszego zbawienia. Dlatego też powinno ono być jedną z najważniejszych dla nas ksiąg. Zachęcamy do częstego czytania Pisma św. w ramach osobistej modlitwy. Bardzo serdecznie zachęcamy...

Read more

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2021

„Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość.” (Św. Jan Paweł II) W niełatwych czasach pandemii pełnych niepewności, potrzebujemy umocnienia i światła nadziei...

Read more

Niedziela Palmowa – 28.03.2021 AD.

Zgodnie z ostatnimi zarządzeniami, w naszym kościele jednocześnie może uczestniczyć w liturgii 50 osób. Ponadto w kruchcie należy zdezynfekować dłonie, przez cały czas trzeba mieć zakryte usta i nos odpowiednią maseczką oraz zachować między sobą dystans 1,5 metra. By umożliwić większej...

Read more