IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.05.2019 AD.
- Przez kolejne dni razem z Maryją trwamy na modlitwie podczas nabożeństw majowych, które w naszym kościele odprawiamy codziennie po mszy św. wieczornej. Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy.
- Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Pamiętajmy w modlitwach o powołania z naszych rodzin, a zwłaszcza o kleryku Michale, który aktualnie przygotowuje się do kapłaństwa w Seminarium Księży Salezjanów w Jerozolimie oraz kleryku Mateuszu, który studiuje w Seminarium Duchownym w Gdańsku Oliwie.
- Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy jutro, w poniedziałek, na pierwszy wieczór fatimski; o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św., a po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.
- W przyszłą niedzielę, dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii Świętej na mszy św. o godz. 1200. Prosimy osoby niezwiązane z uroczystością komunijną o uczestniczenie we mszy św. o innej godzinie.
- Dzieci z kl. IV będą obchodzić Rocznicę I Komunii Świętej za dwa tygodnie, w niedzielę 26 maja o godz. 1000.
- Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na katechezę biblijną w najbliższy piątek, na godz. 1900.
- Informujemy, że ze względów organizacyjnych rozgrywki sportowe w ramach Parafiady odbędą się 1 września na boiskach Szkoły Podstawowej w Mrzezinie. Szczegółowe informacje przekażemy w czerwcu.
- Do wieczności odszedł + Filip Figlon z Połchowa. Dobry Jezu…
Poniedziałek 13.05.2019
630 Prośba, by nabożeństwa majowe umacniały Kościół Święty i całe duchowieństwo – int. od uczestników nab. Majowych z ul. Ogrodowej z Połchowa
1800 1. + Rodzice Stanisław i Aniela, brat Czesław, Mirosława, Jan, + z rodz. Linard i Niedźwieckich
- + Siostra Maria, szwagier Stanisław Kujawski
Wtorek 14.05.2019
630 + Z rodz. Proena i Wolszon
1800 1. + Zygfryd Krzebietke i + z rodziny
- + Zofia Biała, + z rodz. Czajka, Rogowskich i Plutowskich
Środa 15.05.2019
630 + Maria i Władysław Nadolscy, babcie Cecylia i Anna, dziadkowie Leon i Antoni, Elżbieta, Edmund i Józef
1800 1. O Boże błog. dla Członkiń II Róży z Połhowa
- W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o łaskę zdrowia, opiekę M. Najświętszej i w pewnej intencji
Czwartek 16.05.2019
630 + Syn Krystian, + z rodz. Klein i Rott
1800 1. + Agnieszka i Juliusz Bigott
- + Rodzice Stefan i Bronisława Hirsch
Piątek 17.05.2019
630 + Jan i Jolanta Łochowscy
1800 1. + Edmund Wolszon, + z rodz. Wolszon i Zelewskich
- + Helena i Feliks Grenwald, Aniela i Marian Szreder, Anna i Helena
Sobota 18.05.2019
630 1. + Żona Danuta Hinz, + z rodz. Hinz i Dettlaff
- O szczęśliwą operację i zdrowie dla Renaty
1800 + Rodzice Gertruda i Klemens Elendt, mąż Tadeusz
V Niedziela Wielkonocna 19.05.2019
700 + Józef, Bartłomiej, Bronisław Lezner
830 Dziękczynno – błagalna dla Natalii i Andrzeja Illa – w 3 r. małżeństwa
1000 + Wanda, Jan, Edmund Plińscy, Gertruda i Antoni Nadolscy
1200 I Komunia Święta
1800 + Elżbieta i Jadwiga Ceynowa