Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

III Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2015 R.

III Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2015 R.

  1. Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w czasie Wielkiego Postu jest nawrócenie, które ma się dokonać głównie w naszym sercu. Niech pomogą nam w tym zewnętrzne praktyki pokutne: modlitwa, post, jałmużna oraz udział w wielkopostnych nabożeństwach: piątkowej Drodze Krzyżowej i niedzielnych Gorzkich Żalach.
  1. Wczoraj wyruszyli pielgrzymi z naszej parafii do Ziemi Świętej. Zapewniają nas o codziennej modlitwie za nasze rodziny. I my pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.
  1. Zbliżamy się do końca pierwszego etapu układania kostki wzdłuż kościoła. Wydzielone zostały miejsca parkingowe, chodniki, a przy zakrystii ułożony został podjazd dla inwalidów. Ponadto zamontowaliśmy drzwi zabezpieczające wejście na chór, a na wieży został zawieszony największy dzwon. Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w wymienione prace i przygotowującym posiłki. W ciągu najbliższych dni dokończymy prace przy kostce i porządki na całym terenie. Chętnych zapraszamy do pomocy.
  1. Od przyszłej niedzieli przeprowadzimy zbiórkę artykułów spożywczych i chemicznych, z których Parafialny Zespół Caritas przygotuje paczki świąteczne dla rodzin potrzebujących pomocy.
  1. Do wieczności odeszła z naszej parafii: + Grażyna Szczypior z Mrzezina. Wieczny odpoczynek…