Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon, Śro 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30

Daily Events: 11/10/2018

Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Wydarzenia for 11/10/2018

Day Navigation

Cały dzień

Chorych w domach odwiedzimy w sobotę, 22 grudnia, przed południem.

22 grudnia
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu

19 grudnia
Dowiedz się więcej »

W niedzielę, na mszy św. o godz. 10:00 poświęcimy dzieciom komunijnym łańcuszki i medaliki.

9 grudnia
Dowiedz się więcej »

Odbędzie się po mszy św. wieczornej nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

8 grudnia
Dowiedz się więcej »

W sobotę 8 grudnia, podczas porannej i wieczornej mszy św. będzie możliwość przystąpienia do dzieła „Duchowej adopcji dziecka poczętego”. Polega ono na codziennej modlitwie przez okres 9 miesięcy w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone. To piękne dzieło wpisuje się w budowanie cywilizacji miłości i troski o życie, o które prosiła Matka Boża w Fatimie. Zachęcamy młodzież i dorosłych do podjęcia duchowej adopcji. Deklaracje wyło-żone są w kruchcie. Odpowiedni fragment należy przynieść wypełniony na wybraną mszę św. 8 grudnia.

8 grudnia
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie na porannej mszy św. oraz po południu od godz. 16:00. Natomiast na godz. 19:00 serdecznie zapraszamy na modlitwę wstawienniczą.

7 grudnia
Dowiedz się więcej »

Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie Rady w najbliższą środę po wieczornej adoracji. Natomiast Ministrantów Seniorów zapraszamy również w środę na godz. 20:00.

28 listopada
Dowiedz się więcej »

Zaczniemy odmawianie wypominek za naszych zmarłych podanych w tym roku. Rozpoczynać je będziemy o godz. 11:45. Wypominki zostały podzielone na dwie części i będą czytane na przemian. W miarę możliwości zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.

2 grudnia

Od przyszłej niedzieli zaczniemy odmawianie wypominek za naszych zmarłych podanych w tym roku. Rozpoczynać je będziemy o godz. 1145. Wypominki zostały podzielone na dwie części i będą czytane na przemian. W miarę możliwości zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.

Dowiedz się więcej »

Na wieczornej mszy św. rozpoczniemy Adwent. Na początku mszy św. nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego przy ołtarzu oraz domowych wieńców, które ustawione w mieszkaniach na wyeksponowanym miejscu, mają być znakiem oczekiwania całej rodziny na Boże Narodzenie.

1 grudnia

W najbliższą sobotę na wieczornej mszy św. rozpoczniemy Adwent. Na początku mszy św. nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego przy ołtarzu oraz domowych wieńców, które ustawione w mieszkaniach na wyeksponowanym miejscu, mają być znakiem oczekiwania całej rodziny na Boże Narodzenie.

Dowiedz się więcej »

Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński w przyszłym roku, odbędą się w sobotę, 8 grudnia, w godzinach od 9:00 – do 14:00.

8 grudnia
Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi w najbliższą sobotę w godz. 8:30 – 13:00, przy Klubie w Połchowie.

17 listopada
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na katechezę biblijną do kościoła na godz. 19:00.

16 listopada
Dowiedz się więcej »

W piątek zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II, na godz. 17:30. W trakcie Nowenny odczytane będą osobiste intencje, które możemy składać do skarbonki lub w zakrystii i za które będzie odprawiona msza św. Po mszy św. będzie możliwość oddania szacunku Św. Janowi Pawłowi II, poprzez ucałowanie relikwii.

16 listopada

W piątek zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II, na godz. 1730. W trakcie Nowenny odczytane będą osobiste intencje, które możemy składać do skarbonki lub w zakrystii i za które będzie odprawiona msza św. Po mszy św. będzie możliwość oddania szacunku Św. Janowi Pawłowi II, poprzez ucałowanie relikwii.

Dowiedz się więcej »

Kandydaci do bierzmowania przychodzą na spotkanie w poniedziałek, według podziału na grupy: o 19:00 i 19:45.

12 listopada
Dowiedz się więcej »

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie, według ustalonego podziału na grupy: o 19:00 i 19:45.

19 listopada
Dowiedz się więcej »

10. Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej zapraszamy na obowiązkowe spotkanie informacyjne, w niedzielę na godz. 19:00.

11 listopada

Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej zapraszamy na obowiązkowe spotkanie informacyjne, w niedzielę na godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami odbędzie się w najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej.

10 listopada
Dowiedz się więcej »

Dyrektor i społeczność Szkoły Podstawowej w Mrzezinie, serdecznie zapraszają na wieczornicę pt. „WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM”, poświęconą setnej rocznicy odzyskania niepodległości o godzinie 17:00 w budynku szkoły.

9 listopada

Dyrektor i społeczność Szkoły Podstawowej w Mrzezinie, serdecznie zapraszają na wieczornicę pt. "WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM", poświęconą setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Odbędzie się ona w piątek, 9 listopada r. o godzinie 1700 w budynku szkoły.

Dowiedz się więcej »

Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, zaraz po wieczornej mszy świętej. Po spotkaniu udamy się na cmentarz, aby uzyskać odpust za zmarłych.

5 listopada

Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie jutro, w poniedziałek, zaraz po wieczornej mszy świętej. Po spotkaniu udamy się na cmentarz, aby uzyskać odpust za zmarłych.

Dowiedz się więcej »

Na mszy św. o godz. 10:00, modlić się będziemy za społeczność Szkoły Podstawowej w Połchowie, która rozpocznie działalność w nowej szkole. Po mszy św. nastąpi Dzień Otwarty Szkoły dla mieszkańców, na który zaprasza Dyrektor wraz z pracownikami.

4 listopada

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1000, modlić się będziemy za społeczność Szkoły Podstawowej w Połchowie, która rozpocznie działalność w nowej szkole. Po mszy św. nastąpi Dzień Otwarty Szkoły dla mieszkańców, na który zaprasza Dyrektor wraz z pracownikami.

Dowiedz się więcej »

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie o godz. 11:00. Na spotkaniu będą przyjmowane zgłoszenia po nowe alby.

3 listopada
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

3 listopada
Dowiedz się więcej »

Różaniec za zmarłych z wypominkami jednorazowymi rozpoczniemy od soboty o godz. 17:30.

3 listopada
Dowiedz się więcej »

W Dzień Zaduszny przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. będzie na mszy św. o godz. 6:30 i 15:00 oraz od godz. 17:00.

2 listopada
Dowiedz się więcej »

W Dniu Zadusznym wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczyste msze św. za zmarłych połączone z Nieszporami za zmarłych, odprawimy o godz. 15:00 i 18:00.

2 listopada

W piątek, 2 listopada, w Dniu Zadusznym wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczyste msze św. za zmarłych połączone z Nieszporami za zmarłych, odprawimy o godz. 1500 i 1800.

Dowiedz się więcej »

Przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w kościele tylko o godz. 7:00, 8:30 i 10:00. Ponadto zapraszamy na uroczystości na cmentarzu: o godz. 13:30 – różaniec za zmarłych, o godz. 14:00 msza św. i bezpośrednio po mszy św. procesja, w czasie, której poświęcimy i okadzimy wszystkie groby.

1 listopada

W czwartek, 1 listopada, przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w kościele tylko o godz. 700, 830 i 1000. Ponadto zapraszamy na uroczystości na cmentarzu: o godz. 1330 – różaniec za zmarłych, o godz. 1400 msza św. i bezpośrednio po mszy św. procesja, w czasie, której poświęcimy i okadzimy wszystkie groby.

Dowiedz się więcej »

Ministrantów Seniorów oraz Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie formacyjne po wieczornej adoracji.

31 października
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie we wtorek, w godz. 16:00 – 18:00. Spośród dzieci przebranych za dowolnie wybranych świętych, zostaną wybrani Królowa i Król Balu. W trakcie balu odbędą się różne konkursy, w których zwycięzcy otrzymają nagrody.

30 października

Z okazji zbliżających się Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie we wtorek, 30 października, w godz. 1600 – 1800. Spośród dzieci przebranych za dowolnie wybranych świętych, zostaną wybrani Królowa i Król Balu. W trakcie balu odbędą się różne konkursy, w których zwycięzcy otrzymają nagrody.

Dowiedz się więcej »

Wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

24 października

Wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

Dowiedz się więcej »

Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz młodzieńców chętnych na lektorów, zapraszamy na spotkanie na godz. 17:00

15 października
Dowiedz się więcej »

Wszystkich chętnych dorosłych zapraszamy na katechezy biblijne na 19:00. W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań oraz dzielenia się osobistymi spostrzeżeniami. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte.

19 października
Dowiedz się więcej »

40. rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II na godz. 17:30, a następnie na mszę św. zbiorową. Kartki z intencjami prosimy składać w skarbonce pod chórem.

16 października
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami o godz. 17:30.

13 października
Dowiedz się więcej »

Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, na godz. 19:15. Należy zabrać ze sobą paszport oraz dokonać wpłaty w wysokości 1000 zł.

7 października
Dowiedz się więcej »

W niedzielę, na mszy św. o godz. 10:00 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

7 października
Dowiedz się więcej »

W sobotę odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

6 października
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca, w czasie modlitwy różańcowej, będziemy prosić o wynagrodzenie zniewag, jakich doświadcza Serce Jezusowe. Spowiedź pierwszopiątkowa będzie na porannej mszy św., a po południu od godz. 16:00. Po mszy św. wieczornej zapraszamy na wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście i przez modlitwę wstawienniczą.

5 października

W pierwszy piątek miesiąca, w czasie modlitwy różańcowej, będziemy prosić o wynagrodzenie zniewag, jakich doświadcza Serce Jezusowe. Spowiedź pierwszopiątkowa będzie na porannej mszy św., a po południu od godz. 1600. Po mszy św. wieczornej zapraszamy na wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście […]

Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na koncert uwielbienia. Przyjdźmy całymi rodzinami. Modlić się będziemy tańcem, śpiewem i sercem. Stańmy się wspólnotą wokół Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i Jego aniołów. Koncert odbędzie się o godz: 19:00.

30 września

W ramach przygotowania do naszego odpustu parafialnego, zapraszamy na koncert uwielbienia. Poprowadzi go muzyczna diakonia uwielbienia z par. św. Antoniego w Redzie. Przyjdźmy całymi rodzinami. Modlić się będziemy tańcem, śpiewem i sercem. Stańmy się wspólnotą wokół Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i Jego aniołów. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Uroczystości odpustowe Świętych Aniołów Stróżów godz. 18:00. Tego dnia poświęcone zostaną stacje drogi krzyżowej umieszczone na zewnątrz kościoła.

2 października

Uroczystości odpustowe Świętych Aniołów Stróżów odbędą się 2 października, we wtorek, o godz. 1800. Tego dnia poświęcone zostaną stacje drogi krzyżowej umieszczone na zewnątrz kościoła.

Dowiedz się więcej »

Parafialny Dzień Świętości Życia Małżeńskiego. Na każdej mszy św. modlić się będziemy za wszystkie rodziny naszej parafii, a małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zachęcamy wszystkich do rodzinnego uczestniczenia we mszy św.

23 września
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy wszystkich chętnych na katechezy biblijne w najbliższy piątek na 19:00. W trzecie piątki miesiąca będziemy poznawać Pismo Święte, jak powstawało, metody czytania, geografię biblijną i sposób życia słowem Bożym. Będzie możliwość zadawania pytań oraz dzielenia się osobistymi spostrzeżeniami. Spotkania adresowane są głównie do dorosłych. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte.

21 września

Zapraszamy wszystkich chętnych na katechezy biblijne w najbliższy piątek na 1900. W trzecie piątki miesiąca będziemy poznawać Pismo Święte, jak powstawało, metody czytania, geografię biblijną i sposób życia słowem Bożym. Będzie możliwość zadawania pytań oraz dzielenia się osobistymi spostrzeżeniami. Spotkania adresowane są głównie do dorosłych. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte.

Dowiedz się więcej »

Dożynki Parafialne przeżyjemy w niedzielę, o godz. 12:00. W tym roku wieniec przygotowuje Połchowo, chleb – Mrzezino, kwiaty – Osłonino, owoce i warzywa – Smolno.

23 września

Dożynki Parafialne przeżyjemy w niedzielę, 23 września o godz. 1200. W tym roku wieniec przygotowuje Połchowo, chleb – Mrzezino, kwiaty – Osłonino, owoce i warzywa – Smolno.

Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca spowiedz św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 16:30.

7 września

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 1630. Ponadto po Mszy św. wieczornej odbędzie się wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Planujemy organizować takie wieczory w pierwsze piątki każdego miesiąca. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście i przez […]

Dowiedz się więcej »

Po Mszy św. wieczornej odbędzie się wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście i przez modlitwę wstawienniczą.

7 września

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 1630. Ponadto po Mszy św. wieczornej odbędzie się wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Planujemy organizować takie wieczory w pierwsze piątki każdego miesiąca. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście i przez […]

Dowiedz się więcej »

W sobotę, po mszy św. wieczornej, odbędzie się nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

8 września
Dowiedz się więcej »

By owocnie przeżyć pielgrzymkę i w łasce uświęcającej rozpocząć rok szkolny, zapraszamy do spowiedzi św., w najbliższą sobotę od godz. 17:00.

1 września
Dowiedz się więcej »

Wszystkich chorych odwiedzimy w domach w następną sobotę, 8 września.

8 września
Dowiedz się więcej »

Pielgrzymka z naszej parafii do Swarzewa wyruszy w przyszłą niedzielę o godz. 5:00. Powrót planowany jest ok. godz. 1700. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę, w której prosić będziemy o Światło Ducha Św. dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym.

2 września
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę i niedzielę podejmować będziemy pielgrzymów z Rumii i Redy zmierzających do Swarzewa. Bardzo prosimy zwłaszcza panie z Koła Gospodyń Wiejskich z wszystkich wiosek, o pomoc w przygotowaniu i przyjęciu pielgrzymów.

1 września - 2 września
Dowiedz się więcej »

Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny dla uczniów wszystkich szkół odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1000. Dzieciom z „O” i kl. I poświęcimy tornistry z przyborami szkolnymi. Serdecznie zapraszamy.

2 września
Dowiedz się więcej »

Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie formacyjne po wieczornej adoracji.

29 sierpnia
Dowiedz się więcej »

Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie po wieczornej mszy św.

28 sierpnia
Dowiedz się więcej »

Wspominać będziemy św. Rocha – patrona Smolna. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18:00 na cmentarzu cholerycznym w Smolnie. Wyjątkowo tego wieczoru nie będzie wieczornej mszy św. w kościele.

16 sierpnia
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą odprawiane według wakacyjnego porządku niedzielnego. Zgodnie z tradycją na wszystkich mszach świętych pobłogosławimy kwiaty, zioła i zboża.

15 sierpnia
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu, odbędzie się w sobotę, po mszy św. wieczornej.

5 sierpnia - 11 sierpnia
Dowiedz się więcej »

W poniedziałek, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wydarzenie to było umocnieniem wiary Apostołów przed męką Pana Jezusa. Jest ono również zaproszeniem do prowadzenia intensywnego życia wewnętrznego, poznawania Pana Boga na drodze sakramentów i modlitwy.

6 sierpnia
Dowiedz się więcej »

W najbliższy pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. po południu od godz. 17:00.

3 sierpnia
Dowiedz się więcej »

Święty Franciszek z Asyżu otoczył opieką kaplicę p.w. Matki Bożej Anielskiej, zwanej Porcjunkulą, której rocznica poświęcenia przypada 2 sierpnia. W tej kaplicy Święty Franciszek otrzymał słynny odpust, który papieże zatwierdzili i którym objęli cały Kościół właśnie na dzień rocznicy jej poświęcenia. Odpust można zyskać pod zwykłymi warunkami w czwartek 2 sierpnia i ofiarować za siebie lub za kogoś ze zmarłych.

2 sierpnia
Dowiedz się więcej »

W środę, 1 sierpnia, będziemy przeżywać 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech wspomnienie tego patriotycznego zrywu przypomina nam o potrzebie modlitwy za tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.

1 sierpnia
Dowiedz się więcej »

W środę, przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Oddając się w opiekę św. Krzysztofowi podczas kierowania pojazdami, pamiętajmy o rozwadze i ostrożności. Błogosławieństwo wszelkich pojazdów, które prosimy ustawiać na parkingach wokół kościoła, odbędzie się po mszy św. porannej i wieczornej. Każdy właściciel pojazdu otrzyma obrazek z modlitwą kierowcy, upamiętniający 100 lecie odzyskania Niepodległości

25 lipca

W środę, przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Oddając się  w opiekę św. Krzysztofowi podczas kierowania pojazdami, pamiętajmy o rozwadze i ostrożności. Błogosławieństwo wszelkich pojazdów, które prosimy ustawiać na parkingach wokół kościoła, odbędzie się po mszy św. porannej i wieczornej. Każdy właściciel pojazdu otrzyma obrazek z modlitwą kierowcy, upamiętniający 100 lecie odzyskania Niepodległości

Dowiedz się więcej »

W czwartek, przypada liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków.

26 lipca

W czwartek, przypada liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków.

Dowiedz się więcej »

Przypadnie 85. rocznica pierwszej mszy św. inaugurującej powstanie naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy na mszę św. w intencji naszych przodków w wierze na parafialnym cmentarzu o godz. 19:00. Wyjątkowo w tym dniu, nie będzie mszy św. wieczornej w kościele.

23 lipca
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. od godz. 17:00.

6 lipca
Dowiedz się więcej »

W niedzielę suma będzie odprawiona w języku kaszubskim.

1 lipca
Dowiedz się więcej »

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Parafiadę, która odbędzie się w przyszłą na boisku w Osłoninie. Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 15:00 meczem piłkarskim pomiędzy ministrantami a przedstawicielami Parafii. Oprócz zaplanowanych konkurencji sportowych oraz punktów garmażeryjnych, ustawiony będzie dmuchany plac zabaw dla dzieci.

24 czerwca

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Parafiadę, która odbędzie się w przyszłą niedzielę na boisku w Osłoninie.  Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 1500 meczem piłkarskim pomiędzy ministrantami a przedstawicielami Parafii. Oprócz zaplanowanych konkurencji sportowych oraz punktów garmażeryjnych, ustawiony będzie dmuchany plac zabaw dla dzieci.

Dowiedz się więcej »

Również w sobotę obchodzić będziemy Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie i życzliwym słowie o swoich ojcach.

23 czerwca
Dowiedz się więcej »

W sobotę, w wigilię Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela zapraszamy na mszę św. w Osłoninie nad zatoką, o godz. 20:00.

23 czerwca
Dowiedz się więcej »

Sołtys i Rada Sołecka zapraszają mieszkańców Mrzezina w wieku od 65 lat wzwyż na Dzień Seniora. Spotkanie rozpoczniemy mszą św. w kościele o godz. 16:00, a następnie przejdziemy do sali „Pod Bocianami”.

12 czerwca
Dowiedz się więcej »

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (uczniów II klas gimnazjum) i ich rodziców odbędzie w poniedziałek o 19:00 w kościele.

11 czerwca
Dowiedz się więcej »

Po wieczornej mszy św. odbędzie nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

9 czerwca
Dowiedz się więcej »

Przypominamy rodzinom dzieci komunijnych, że wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lichenia o godz. 5:00, sprzed kościoła.

9 czerwca
Dowiedz się więcej »

W Boże Ciało o 18:00 zapraszamy na koncert uwielbienia na stadion miejski w Rumii, przy ul. Mickiewicza 43, . Zespół muzyków i chórzystów prowadzić będzie modlitwę śpiewem, przeplataną modlitwą księży (m.in. ks. Krystiana), aby w rodzinnej atmosferze przeżywać radość swojego chrześcijaństwa. Zapraszamy całe rodziny.

31 maja
Dowiedz się więcej »

Suma będzie w języku kaszubskim.

3 czerwca
Dowiedz się więcej »

W sobotę przed południem odwiedzimy chorych w domach z sakramentami św.

2 czerwca
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. po południu od godz. 17:00.

1 czerwca
Dowiedz się więcej »

Dziewczynki, które chciałyby sypać kwiatki w czasie procesji i oktawy Bożego Ciała zapraszamy na próbę w najbliższy poniedziałek i środę o godz. 17:00. Prosimy wszystkich chętnych o nazbieranie kwiatków i złożenie ich w kruchcie kościoła.

28 maja
Dowiedz się więcej »

W najbliższy czwartek celebrować będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w kościele będą o godz. 7:00, 9:00 i 10:30, po której wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy.

31 maja

W najbliższy czwartek celebrować będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w kościele będą o godz. 700, 900 i 1030, po której wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy. Procesja przejdzie ulicami: Pucką, Dworcową, Strażacką, Spokojną, Rajską, Pokoju i Pucką. Prosimy o udekorowanie domów na trasie procesji oraz przygotowanie obrazów i […]

Dowiedz się więcej »

Parafiada odbędzie się 24 czerwca (niedziela) na boisku sportowym w Osłoninie.

24 czerwca

Po raz czwarty organizujemy Parafiadę, która ma być propagowaniem zdrowego stylu życia poprzez aktywność ruchową oraz integracją międzypokoleniowych mieszkańców Parafii. Parafiada odbędzie się 24 czerwca (niedziela) na boisku sportowym w Osłoninie. Parafiadę rozpocznie tradycyjnie mecz piłkarski między przedstawicielami Parafii a Liturgiczną Służbą Ołtarza. Rozgrywki odbędą się w konkurencjach: Przeciąganie liny, Skakanka Rodzinna, Małżeńska kłoda,   Rzut […]

Dowiedz się więcej »

I Komunia Święta na mszy św. o godz. 12:00. Prosimy osoby niezwiązane z uroczystością komunijną o uczestniczenie we mszy św. o innej godzinie.

20 maja
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13 października
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13 maja
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13 września
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13 sierpnia
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13 lipca
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13 czerwca
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami o godz. 17:30.

12 maja
Dowiedz się więcej »

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych, odbędzie się w salce w kościele, w sobotę 12 maja, w godzinach od 9:00 – do 140:0.

12 maja
Dowiedz się więcej »

Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św., zapraszamy na spotkanie o godz. 11:00.

21 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Święto Miłosierdzia Bożego. Na każdej mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, dlatego też prosimy o za-branie ze sobą różańców. Suma będzie w języku kaszubskim.

8 kwietnia

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Na każdej mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, dlatego też prosimy o zabranie ze sobą różańców. Suma będzie w języku kaszubskim.

Dowiedz się więcej »

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 11:00.

7 kwietnia
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. będzie na rannej mszy św., a po południu od godz. 17:00.

6 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Chorych w domach odwiedzimy z sakramentami świętymi w Wielki Piątek.

30 marca

Chorych w domach odwiedzimy z sakramentami świętymi w Wielki Piątek.

Dowiedz się więcej »

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Jej liturgia wprowadzi nas w ostatni etap Wielkiego Postu. Podczas wszystkich mszy świętych poświęcimy gałązki palmowe oraz odczytana zostanie Męka Pańska. Procesja z palmami odbędzie się na mszy św. o godz. 10:00 i 12:00.

25 marca

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Jej liturgia wprowadzi nas w ostatni etap Wielkiego Postu. Podczas wszystkich mszy świętych poświęcimy gałązki palmowe oraz odczytana zostanie Męka Pańska. Procesja z palmami odbędzie się na mszy św. o godz. 1000 i 1200.

Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w najbliższą sobotę. Rano w godzinach od 9:00 – 10:00 i po południu 15:00 – 16:30 oraz 17:00 –18:00. Zachęcamy do skorzystania tego dnia ze spowiedzi i nie odkładania jej do ostatniej chwili, gdyż w Wielkim Tygodniu spowiedzi już nie będzie.

24 marca

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w najbliższą sobotę. Rano w godzinach od 900 – 1000 i po południu 1500 – 1630 oraz 1700 –1800. Zachęcamy do skorzystania tego dnia ze spowiedzi i nie odkładania jej do ostatniej chwili, gdyż w Wielkim Tygodniu spowiedzi już nie będzie.

Dowiedz się więcej »

W najbliższy piątek Droga Krzyżowa w kościele będzie tylko o godz. 8:00. Natomiast wieczorne nabożeństwo odprawimy w Smolnie, które rozpoczniemy o godz. 19:00 na ul. Jana Pawła II. Następnie przejdziemy ulicami: Pucką, Lipową, Nową aż do krzyża na cmentarzu cholerycznym. Rozważania do każdej stacji przygotują małżonkowie skupieni w Kościele Domowym. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy i latarek.

23 marca

W najbliższy piątek Droga Krzyżowa w kościele będzie tylko o godz. 800. Natomiast wieczorne nabożeństwo odprawimy w Smolnie, które rozpoczniemy o godz. 1900 na ul. Jana Pawła II. Następnie przejdziemy ulicami: Pucką, Lipową, Nową aż do krzyża na cmentarzu cholerycznym. Rozważania do każdej stacji przygotują małżonkowie skupieni w Kościele Domowym. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy […]

Dowiedz się więcej »

Musical o Męce Pana Jezusa. Będzie to godzinny program, w którym poprzez Pismo św., refleksję, a przede wszystkim przez specjalne pieśni i muzykę, przeżyjemy ostatnią drogę naszego Zbawiciela. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na niezwykły wieczór o godz. 19:00.

18 marca

Zjednoczonymi siłami lektorów, dzieci ze scholki, zespołu muzycznego i chórzystów przygotowaliśmy musical o Męce Pana Jezusa. Będzie to godzinny program, w którym poprzez Pismo św., refleksję, a przede wszystkim przez specjalne pieśni i muzykę, przeżyjemy ostatnią drogę naszego Zbawiciela. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na niezwykły wieczór – w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.

Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę przy klubie w Połchowie, w godz. 8:30 do 13:00.

17 marca

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę przy klubie w Połchowie, w godz. 830 do 1300.

Dowiedz się więcej »

Organizujemy autokarowy wyjazd na Drogę Krzyżową do Kalwarii Wejherowskiej. Odbędzie się on w najbliższy piątek, 9 marca. Wyjazd nastąpi o godz. 15:30, powrót ok. 18:30. Zapisy odbywają się w zakrystii i biurze. Koszt przejazdu wynosi 10 zł. Serdecznie zapraszamy.

9 marca
Dowiedz się więcej »

W sobotę po wieczornej mszy św., odbędzie się nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu i w święta.

10 marca
Dowiedz się więcej »

Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie do kościoła w poniedziałek, o godz. 17:00.

5 marca
Dowiedz się więcej »

W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

3 marca
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź będzie rano od godz. 8:00 a po południu od godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy.

2 marca
Dowiedz się więcej »

Rycerzy Kolumba, ministrantów seniorów, ministrantów młodszych i lektorów zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

28 lutego
Dowiedz się więcej »

Rodziców i młodzież, która przyjęła Sakrament Bierzmowania zapraszamy na dziękczynną adorację, o godz. 18:45.

28 lutego
Dowiedz się więcej »

Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11:00. Przypominamy, że w zakrystii są do odebrania alby dla dzieci.

24 lutego
Dowiedz się więcej »

Papież Franciszek, ogłosił ten piątek dniem modlitwy i postu w intencji pokoju na świecie. Zechciejmy włączyć się do tej papieskiej inicjatywy.

23 lutego
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Bierzmowania o godz. 18:00. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji młodzieży przygotowującej się do przyjęcia tego sakramentu.

21 lutego
Dowiedz się więcej »

Wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania zapraszamy na obowiązkowe spotkanie, w poniedziałek, o godz. 19:00. Uroczystość Bierzmowania odbędzie się w środę 21 lutego. Dlatego też od najbliższego wtorku młodzież rozpocznie Nowennę do Ducha Świętego połączoną z próbami ceremonii.

12 lutego

Wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania zapraszamy na obowiązkowe spotkanie, jutro, w poniedziałek, o godz. 1900. Uroczystość Bierzmowania odbędzie się w środę 21 lutego. Dlatego też od najbliższego wtorku młodzież rozpocznie Nowennę do Ducha Świętego połączoną z próbami ceremonii.

Dowiedz się więcej »

Również w Środę Popielcową rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Nauki z podziałem na grupy wiekowe będą tylko w czwartek i piątek. Dla dorosłych o godz. 6:30, 16:00 i 18:00; dla gimnazjum o godz. 9:00; dla uczniów IV – VII o godz. 10:00; dla uczniów kl. O – III o godz. 11:00. Rekolekcje zakończymy w sobotę na mszach św. o godz. 6:30, 16:00 i 18:00. W sobotę zachęcamy do rodzinnego uczestniczenia we mszy św.

14 lutego - 17 lutego

Również w Środę Popielcową rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Nauki z podziałem na grupy wiekowe będą tylko w czwartek i piątek. Dla dorosłych o godz. 630, 1600 i 1800; dla gimnazjum o godz. 900; dla uczniów IV – VII o godz. 1000; dla uczniów kl. O – III o godz. 1100. Rekolekcje zakończymy w sobotę na mszach św.  o godz. 630, 1600 i 1800. W sobotę zachęcamy […]

Dowiedz się więcej »

Środa Popielcowa msze św. odprawiane będą o godz. 6:30, 9:00 – na którą szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież,16:00 i 18:00. Na każdej mszy św. nastąpi obrzęd posypania głów popiołem.

14 lutego

Zbliżamy się do kolejnego okresu liturgicznego – Wielkiego Postu. Rozpoczniemy go w najbliższą środę, 14 lutego. W Środę Popielcową msze św. odprawiane będą o godz. 630, 900 – na którą szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież,1600 i 1800. Na każdej mszy św. nastąpi obrzęd posypania głów popiołem.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu odbędzie się w sobotę, po wieczornej mszy św.

10 lutego

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu odbędzie się w sobotę, po wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Światowy Dzień Chorego. Jest to szczególna okazja do pogłębienia postawy wrażliwości wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Po mszach św. o godz. 8:30 i 12:00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Gorąco zachęcamy osoby starsze i przewlekle chore.

11 lutego

11 lutego, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Jest to szczególna okazja do pogłębienia postawy wrażliwości wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Po mszach św. o godz. 830 i 1200 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Gorąco zachęcamy osoby starsze i przewlekle chore.

Dowiedz się więcej »

W niedzielę na sumie, która będzie w języku kaszubskim, odbędzie się uroczysta inauguracja naszej lokalnej Rady Rycerzy Kolumba, pod wezwaniem św. Józefa. Podczas Mszy św. zostaną wprowadzeni na urząd nowo wybrani oficerowie. Wszystkich Rycerzy Kolumba, wraz z małżonkami, zapraszamy na to wydarzenie w stroju galowym.

4 lutego

W przyszłą niedzielę na sumie, która będzie w języku kaszubskim, odbędzie się uroczysta inauguracja naszej lokalnej Rady Rycerzy Kolumba, pod wezwaniem św. Józefa. Podczas Mszy św. zostaną wprowadzeni na urząd nowo wybrani oficerowie. Wszystkich Rycerzy Kolumba, wraz z małżonkami, zapraszamy na to wydarzenie w stroju galowym.

Dowiedz się więcej »

W sobotę, zapraszamy do pomocy w posprzątaniu kościoła z wystroju świątecznego. Prace rozpoczniemy od godz. 8:00.

3 lutego
Dowiedz się więcej »

W pierwszą sobotę, wspominać będziemy św. Błażeja, który jest orędownikiem przy chorobach gardła. Na porannej mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa świecami. Natomiast przed południem odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

3 lutego
Dowiedz się więcej »

Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na msze św. o godz. 6:30, 9:00 i 18:00 w czasie, których pobłogosławimy gromnice, by w chwilach trwogi i cierpienia przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów. Tego dnia przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie na porannych mszach świętych, a po południu od godz. 1700.

2 lutego

W piątek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na msze św. o godz. 630, 900 i 1800 w czasie, których pobłogosławimy gromnice, by w chwilach trwogi i cierpienia przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów. Tego dnia przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie na porannych mszach […]

Dowiedz się więcej »

Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie we wtorek po wieczornej mszy świętej.

30 stycznia
Dowiedz się więcej »

Serdecznie zapraszamy do kościoła na godzinny program kolędowo – pastorałkowy w wykonaniu Teatru Muzycznego „Hals”. o godz. 19:00.

28 stycznia

Na zakończenie okresu kolędowego, serdecznie zapraszamy do kościoła na godzinny program kolędowo – pastorałkowy w wykonaniu Teatru Muzycznego „Hals”. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę, o godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, które przypadnie w najbliższy czwartek, będzie zwieńczeniem Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

25 stycznia

Trwa Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, które przypadnie w najbliższy czwartek, będzie jego zwieńczeniem.

Dowiedz się więcej »

W przyszłą niedzielę zapraszamy na wspólne kolędowanie przy szopce w kościele na godz. 19:00. W międzyczasie przeprowadzona zostanie kwesta na dalszą rehabilitację naszego parafianina Maćka Groenwalda z Widlina.

7 stycznia
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po mszy św. o godz. 10:00, dzieci z przedszkola „Słoneczko” w Mrzezinie przedstawią jasełka.

6 stycznia

W sobotę, 6 stycznia, obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. będą sprawowane jak w każdą niedzielę. Po mszy św. o godz. 1000, dzieci z przedszkola „Słoneczko” w Mrzezinie przedstawią jasełka.

Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi na porannej mszy św. a po południu od godz. 16:30.

5 stycznia

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi na porannej mszy św. a po południu od godz. 1630.

Dowiedz się więcej »

Święto Świętej Rodziny i będzie to ostatni dzień roku kalendarzowego. Po sumie odprawimy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne za Stary Rok. W Sylwestra nie będzie mszy św. o godz. 18:00.

31/12/2017
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Narodzenia Pańskiego, pierwsza msza św. będzie o godz. 8:30. Kolejne msze św. będą według porządku niedzielnego. W drugi dzień świąt msze św. będą jak w każdą niedzielę.

25/12/2017
Dowiedz się więcej »

Bardzo prosimy wszystkich chętnych o pomoc w przygotowaniu wystroju świątecznego i posprzątaniu kościoła na święta. Pracować będziemy w środę i czwartek od godz. 8:00.

20/12/2017 - 21/12/2017
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w godz. 8:00 – 9:00, 15:00 – 16:30, 17:00 – 18:00. Bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w tym dniu, ponieważ w inne dni spowiedź będzie ograniczona ze względu na spowiedzi w dekanacie. W wigilię i święta nie będzie już okazji do spowiedzi św.

19/12/2017

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w najbliższy wtorek: rano w godz. 800 – 900 i po południu w godz. 1500 – 1630 i 1700 – 1800. Bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w tym dniu, ponieważ w inne dni spowiedź będzie ograniczona ze względu na spowiedzi w dekanacie. W wigilię i święta nie będzie już okazji […]

Dowiedz się więcej »

W sobotę, po mszy św. wieczornej odbędzie się nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

09/12/2017
Dowiedz się więcej »

W piątek, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

08/12/2017
Dowiedz się więcej »

Na wieczornej mszy św. rozpoczniemy Adwent. Na początku mszy św. nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego przy ołtarzu oraz domowych wieńców

02/12/2017

W najbliższą sobotę na wieczornej mszy św. rozpoczniemy Adwent. Na początku mszy św. nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego przy ołtarzu oraz domowych wieńców, które ustawione w mieszkaniach na wyeksponowanym miejscu, będą znakiem oczekiwania całej rodziny na Boże Narodzenie.

Dowiedz się więcej »

Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński w przyszłym roku, w godzinach od 9:00 do 14:00.

09/12/2017

Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński w przyszłym roku, odbędą się w sobotę, 9 grudnia, w godzinach od 900 do 1400.

Dowiedz się więcej »

Będziemy gościć przedstawicieli Zakonu Rycerzy Kolumba – organizacji katolickich mężczyzn i ich rodzin, skupionych wokół idei Miłosierdzia, Jedności, Braterstwa i Patriotyzmu. Więcej informacji przekaże nam Ks. Krystian, który jest diecezjalnym kapelanem Rycerzy.

19/11/2017

Będziemy gościć przedstawicieli Zakonu Rycerzy Kolumba – organizacji katolickich mężczyzn i ich rodzin, skupionych wokół idei Miłosierdzia, Jedności, Braterstwa i Patriotyzmu. Więcej informacji przekaże nam Ks. Krystian, który jest diecezjalnym kapelanem Rycerzy.

Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi w najbliższą sobotę w godz. 8:30 – 13:00, przy Klubie w Połchowie.

18/11/2017

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi w najbliższą sobotę w godz. 830 – 1300, przy Klubie w Połchowie.

Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II, na godz. 17:30. Po mszy św. będzie możliwość oddania szacunku Św. Janowi Pawłowi II, poprzez ucałowanie relikwii.

16/11/2017

W czwartek zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II, na godz. 1730. W trakcie Nowenny odczytane będą osobiste intencje, które możemy składać do skarbonki lub w zakrystii i za które będzie odprawiona msza św. Po mszy św. będzie możliwość oddania szacunku Św. Janowi Pawłowi II, poprzez ucałowanie relikwii.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami odbędzie się w najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej.

11/11/2017

Nauka przed chrztami odbędzie się w najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej.

Dowiedz się więcej »

Uczestników pielgrzymki do Fatimy zapraszamy na spotkanie, o godz. 19:00.

05/11/2017

Uczestników pielgrzymki do Fatimy zapraszamy na spotkanie, o godz. 19:00.

Dowiedz się więcej »

W sobotę odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

04/11/2017
Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca spowiedzi będziemy słuchali na porannej mszy św. i po południu od godz. 16:30.

03/11/2017
Dowiedz się więcej »

Różaniec za zmarłych z wypominkami jednorazowymi rozpoczniemy od piątku, o godz. 17:30.

03/11/2017
Dowiedz się więcej »

W czwartek w Dniu Zadusznym wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczyste msze św. za zmarłych połączone z Nieszporami za zmarłych, odprawimy o godz. 15:00 i 18:00.

02/11/2017

W czwartek, 2 listopada, w Dniu Zadusznym wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczyste msze św. za zmarłych połączone z Nieszporami za zmarłych, odprawimy o godz. 1500 i 1800.

Dowiedz się więcej »

W środę biuro parafialne będzie nieczynne.

01/11/2017
Dowiedz się więcej »

Przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele tylko o godz. 7:00, 8:30 i 10:00. Uroczystości na cmentarzu: o godz. 13:30 – różaniec za zmarłych, o godz. 14:00 msza św. i bezpośrednio po mszy św. procesja, w czasie, której poświęcimy i okadzimy wszystkie groby.

01/11/2017

W środę, 1 listopada, przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w kościele tylko o godz. 700, 830 i 1000. Ponadto zapraszamy na uroczystości na cmentarzu: o godz. 1330 – różaniec za zmarłych, o godz. 1400 msza św. i bezpośrednio po mszy św. procesja, w czasie, której poświęcimy i okadzimy wszystkie groby.

Dowiedz się więcej »

Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie o 16:00 – 18:00. Dzieci powinny być przebrane za dowolnie wybranych świętych i spośród nich zostaną wybrani Królowa i Król Balu. W trakcie balu będą różne konkursy, w których zwycięzcy otrzymają nagrody.

31/10/2017

Z okazji zbliżających się Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie we wtorek, 31 października, w godz. 1600 – 1800. Dzieci powinny być przebrane za dowolnie wybranych świętych i spośród nich zostaną wybrani Królowa i Król Balu. W trakcie balu będą różne konkursy, w których […]

Dowiedz się więcej »

Ostatni w tym roku na jubileuszowy wieczór fatimski. Rozpoczniemy go mszą św. wieczorną, po niej modlitwa różańcowa, następnie procesja z figurą Pani Fatimskiej, Litania i Apel Jasnogórski.

13/10/2017

W piątek zapraszamy po raz ostatni w tym roku na jubileuszowy wieczór fatimski. Rozpoczniemy go mszą św. wieczorną, po niej modlitwa różańcowa, następnie procesja z figurą Pani Fatimskiej, Litania i Apel Jasnogórski. Bardzo prosimy przedstawicieli grup duszpasterskich o udział w procesji ze sztandarami, strażaków i wszystkich wiernych prosimy o przyniesienie pochodni i świec. Niech liczny […]

Dowiedz się więcej »

Ze względu na „Różaniec do granic”, chorych w domach odwiedzimy w sobotę, 14 października.

14/10/2017
Dowiedz się więcej »

Uroczystości odpustowe Świętych Aniołów Stróżów przeżyjemy w poniedziałek, 2 października, o godz. 18:00.

02/10/2017
Dowiedz się więcej »

W przyszłą niedzielę, 1 października, rozpoczniemy miesiąc różańca świętego. Suma będzie w języku kaszubskim.

01/10/2017
Dowiedz się więcej »

Parafialny Dzień Świętości Życia Małżeńskiego. Na każdej mszy św. modlić się będziemy za wszystkie rodziny naszej parafii, a małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie.

24/09/2017

W przyszłą niedzielę przeżyjemy w naszym kościele Parafialny Dzień Świętości Życia Małżeńskiego. Na każdej mszy św. modlić się będziemy za wszystkie rodziny naszej parafii, a małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zachęcamy wszystkich do rodzinnego uczestniczenia we mszy św.

Dowiedz się więcej »

Przepraszamy za błąd w poprzedniej dacie. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie o godz. 12:00.

23/09/2017
Dowiedz się więcej »

W niedzielę na rynku w Pucku, odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rejestracji, ponieważ jest ona przeprowadzana głównie z myślą o siedmioletnim Wiktorze z Mrzezina, u którego stwierdzono białaczkę.

17/09/2017

W niedzielę na rynku w Pucku, odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rejestracji, ponieważ jest ona przeprowadzana głównie z myślą o siedmioletnim Wiktorze z Mrzezina, u którego stwierdzono białaczkę.

Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na pobór krwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 8:30 – 13:00, przy Klubie w Połchowie.

16/09/2017

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK zapraszamy na pobór krwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 830 – 1300, przy Klubie w Połchowie.

Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II na godz. 17:30.

16/09/2017

W najbliższą sobotę zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II na godz. 1730. Do skarbonki w kruchcie kościoła można wrzucać intencje, które będą odczytane i za które będzie odprawiona msza św. Po mszy św. będzie możliwość oddania czci świętemu Papieżowi poprzez ucałowanie relikwii.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu. Zapraszamy na godz. 17:30.

09/09/2017
Dowiedz się więcej »

Święto Narodzenia NMP. Na mszach św. odmówimy Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.

08/09/2017
Dowiedz się więcej »

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Dzień Chorych w Swarzewie. Wyjazd sprzed kościoła nastąpi we wtorek, o godz. 8:30.

05/09/2017
Dowiedz się więcej »

Dożynki Parafialne o godz. 12:00. W tym roku wieniec przygotowuje Osłonino, chleb – Smolno, kwiaty – Połchowo, owoce i warzywa – Mrzezino.

17/09/2017

Dożynki Parafialne przeżyjemy w niedzielę, 17 września o godz. 1200. W tym roku wieniec przygotowuje Osłonino, chleb – Smolno, kwiaty – Połchowo, owoce i warzywa – Mrzezino.

Dowiedz się więcej »

Pielgrzymka z naszej parafii do Swarzewa wyruszy o godz. 5:00. Powrót planowany jest ok. godz. 17:00.

03/09/2017

Pielgrzymka z naszej parafii do Swarzewa wyruszy w przyszłą niedzielę o godz. 500. Powrót planowany jest ok. godz. 1700. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę, która w tym roku przypada w 80. rocznicę koronacji figury Pani Swarzewskiej.

Dowiedz się więcej »

Ze względu na pielgrzymkę wszystkich chorych rozpoczniemy odwiedzać w domach w sobotę ok. godz. 11:00.

02/09/2017
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę i niedzielę podejmować będziemy pielgrzymów z Rumii i Redy zmierzających do Swarzewa.

02/09/2017 - 03/09/2017

W najbliższą sobotę i niedzielę podejmować będziemy pielgrzymów z Rumii i Redy zmierzających do Swarzewa. Bardzo prosimy zwłaszcza panie z Koła Gospodyń Wiejskich z wszystkich wiosek, o pomoc w przygotowaniu i przyjęciu pielgrzymów.

Dowiedz się więcej »

Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny dla uczniów wszystkich szkół o godz. 10:00. Dzieciom z „O” i kl. I poświęcimy tornistry z przyborami szkolnymi. Serdecznie zapraszamy.

03/09/2017

Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny dla uczniów wszystkich szkół odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1000. Dzieciom z „O” i kl. I poświęcimy tornistry z przyborami szkolnymi. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca. Warto rozpocząć nowy rok szkolny z łaską uświęcającą. Spowiedź św. będzie na rannej mszy św., a po południu od godz. 16:30.

01/09/2017

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Warto rozpocząć nowy rok szkolny z łaską uświęcającą. Spowiedź św. będzie na rannej mszy św., a po południu od godz. 1630.

Dowiedz się więcej »

Mija 78 lat od wybuchu drugiej wojny światowej. Naszym patriotycznym obowiązkiem jest pamiętać w modlitwie o poległych w obronie Ojczyzny.

01/09/2017
Dowiedz się więcej »

Rocznica poświęcenia kaplicy Matki Bożej Anielskiej, zwanej Porcjunkulą. W tej kaplicy Święty Franciszek otrzymał słynny odpust. Odpust można zyskać pod zwykłymi warunkami w środę 2 sierpnia i ofiarować za siebie lub za kogoś ze zmarłych.

02/08/2017

Święty Franciszek z Asyżu otoczył opieką kaplicę p.w. Matki Bożej Anielskiej, zwanej Porcjunkulą, której rocznica poświęcenia przypada 2 sierpnia. W tej kaplicy Święty Franciszek otrzymał słynny odpust, który papieże zatwierdzili i którym objęli cały Kościół właśnie na dzień rocznicy jej poświęcenia. Odpust można zyskać pod zwykłymi warunkami w środę 2 sierpnia i ofiarować za siebie […]

Dowiedz się więcej »

We wtorek, będziemy przeżywać 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech wspomnienie tego patriotycznego zrywu przypomina nam o potrzebie modlitwy za tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.

01/08/2017

We wtorek, 1 sierpnia, będziemy przeżywać 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech wspomnienie tego patriotycznego zrywu przypomina nam o potrzebie modlitwy za tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.

Dowiedz się więcej »

Wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków.

26/07/2017

W środę, przypada liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków.

Dowiedz się więcej »

Wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Błogosławieństwo wszelkich pojazdów, które prosimy ustawiać na parkingach wokół kościoła, odbędzie się po mszy św. porannej i wieczornej

25/07/2017

We wtorek, przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Oddając się w opiekę św. Krzysztofowi podczas kierowania pojazdami, pamiętajmy o rozwadze i ostrożności. Błogosławieństwo wszelkich pojazdów, które prosimy ustawiać na parkingach wokół kościoła, odbędzie się po mszy św. porannej i wieczornej. Każdy właściciel pojazdu otrzyma obrazek z modlitwą kierowcy.

Dowiedz się więcej »

84. rocznica pierwszej mszy św. inaugurującej powstanie naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy na mszę św. w intencji naszych przodków w wierze na parafialnym cmentarzu o godz. 20:00. Wyjątkowo w tym dniu, nie będzie mszy św. o godz. 20:00 w kościele.

23/07/2017

W przyszłą niedzielę, 23 lipca, przypada 84. rocznica pierwszej mszy św. inaugurującej powstanie naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy na mszę św. w intencji naszych przodków w wierze na parafialnym cmentarzu o godz. 2000. Wyjątkowo w tym dniu, nie będzie mszy św. o godz. 2000 w kościele.

Dowiedz się więcej »

Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia sportowe. Zbiórka na boisku Szkoły w Mrzezinie o godz. 10:00.

18/07/2017
Dowiedz się więcej »

w Swarzewie przeżywać będziemy odpust Matki Bożej Szkaplerznej. Ks. Dziekan serdecznie zaprasza na główne uroczystości o godz. 10:30. Po mszy św. nastąpi obrzęd nakładania szkaplerzy.

16/07/2017

W przyszłą niedzielę w Swarzewie przeżywać będziemy odpust Matki Bożej Szkaplerznej. Ks. Dziekan serdecznie zaprasza na główne uroczystości o godz. 1030. Po mszy św. nastąpi obrzęd nakładania szkaplerzy.

Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK, serdecznie zapraszamy na pobór krwi w godzinach 8:30 – 13:00 przy Klubie w Połchowie.

15/07/2017

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK, serdecznie zapraszamy na pobór krwi w najbliższą sobotę w godzinach 830 – 1300 przy Klubie w Połchowie.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu, odbędzie się w sobotę, po mszy św. wieczornej.

08/07/2017

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu, odbędzie się w sobotę, po mszy św. wieczornej.

Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. od godz. 17:00.

07/07/2017
Dowiedz się więcej »

Gościć będziemy dwustuosobową grupę ewangelizacyjno – artystyczną „Siedem Aniołów”. Kolorowa karawana wędruje z wioski do wioski zapraszając mieszkańców na wspólną modlitwę, warsztaty artystyczne, rękodzielnicze, sportowe, muzyczne oraz do obejrzenia spektaklu „Domność”. Wszystkie wydarzenia będą się odbywały w sobotę po południu na placu sportowym przy remizie OSP.

08/07/2017

W najbliższą sobotę gościć będziemy dwustuosobową grupę ewangelizacyjno – artystyczną „Siedem Aniołów”. Kolorowa karawana wędruje z wioski do wioski zapraszając mieszkańców na wspólną modlitwę, warsztaty artystyczne, rękodzielnicze, sportowe, muzyczne oraz do obejrzenia spektaklu „Domność” – opowiadającym o domu widzianym oczami uczestniczących dzieci i młodzieży. Wszystkie wydarzenia będą się odbywały w sobotę po południu na placu […]

Dowiedz się więcej »

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Parafiadę, która odbędzie się na boisku w Smolnie. Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 15:00 meczem piłkarskim pomiędzy ministrantami a przedstawicielami Parafii. Oprócz zaplanowanych konkurencji sportowych oraz punktów garmażeryjnych, ustawiony będzie dmuchany plac zabaw dla dzieci.

25/06/2017
Dowiedz się więcej »

Na mszy św. o godz. 10:00, dziękować będziemy za zakończony rok szkolny i katechetyczny oraz prosić będziemy o bezpieczne wakacje. Po mszy św. zostaną wręczone nagrody dla dzieci za cotygodniowy udział we mszy św. niedzielnej.

25/06/2017
Dowiedz się więcej »

W piątek, w wigilię Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela zapraszamy na mszę św. w Osłoninie nad zatoką, o godz. 19:30.

23/06/2017

W piątek, w wigilię Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela zapraszamy na mszę św. w Osłoninie nad zatoką, o godz. 1930.

Dowiedz się więcej »

Sołtys i Rada Sołecka Mrzezina zapraszają na Dzień Seniora, który odbędzie się w najbliższy wtorek. Spotkanie rozpocznie się mszą św. w kościele o godz. 16:00, a kontynuowane będzie w sali „Pod Bocianami”.

20/06/2017

Sołtys i Rada Sołecka Mrzezina zapraszają na Dzień Seniora, który odbędzie się w najbliższy wtorek. Spotkanie rozpocznie się mszą św. w kościele o godz. 1600, a kontynuowane będzie w sali „Pod Bocianami”.

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w kościele będą o godz. 7:00, 9:00 i 10:30

15/06/2017
Dowiedz się więcej »

Festyn Szkolny pt. „Dzień Rodziny”, który odbędzie się na terenie szkoły w godz. 15 – 18.

11/06/2017
Dowiedz się więcej »

Dziewczynki chętne do sypania kwiatków w czasie procesji Bożego Ciała zapraszamy na próby w poniedziałek i środę na godz. 17:00.

05/06/2017
Dowiedz się więcej »

Po mszy św. wieczornej odbędzie się nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

10/06/2017
Dowiedz się więcej »

Uczniów kl. II Gimnazjum oraz wszystkich, którzy chcieliby przyjąć Sakrament Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie o godz. 19:00.

05/06/2017

Uczniów kl. II Gimnazjum oraz wszystkich, którzy chcieliby przyjąć Sakrament Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie 5.06.2017, w poniedziałek, na godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Parafiada odbędzie się na boisku sportowym w Smolnie. Zgłoszenia do konkurencji sportowych przyjmowane będą u sołtysów tylko do 18 czerwca. Szczegółowy program i regulamin Parafiady zamieszczony jest na stronie Internetowej, w tablicach ogłoszeniowych i wydrukowany w gazetce.

25/06/2017

Po raz trzeci organizujemy Parafiadę, która ma być propagowaniem zdrowego stylu życia poprzez aktywność ruchową oraz integracją międzypokoleniowych mieszkańców Parafii. Parafiada odbędzie się 25 czerwca (niedziela) na boisku sportowym w Smolnie. Rozgrywki odbędą się w konkurencjach: przeciąganie liny, pompowanie wody za pomocą hydronetki, rzuty ringiem do celu, wyścigi rzędów na piłce z uszami, skakanka, narty […]

Dowiedz się więcej »

Sołtysów z poszczególnych wiosek, Radę Parafialną oraz wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w sprawie organizacji Parafiady. Odbędzie się ono w środę po wieczornej adoracji.

24/05/2017
Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/06/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/07/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/09/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/10/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/08/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/05/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami o godz. 17:00.

13/05/2017
Dowiedz się więcej »

Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na obowiązkowe próby w najbliższy poniedziałek i czwartek na godz. 19:00 i w sobotę na godz. 12:30. Na próbę w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

15/05/2017

Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na obowiązkowe próby w najbliższy poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 19:00. Na próbę w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Dowiedz się więcej »

Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na obowiązkowe próby w najbliższy poniedziałek i czwartek na godz. 19:00 i w sobotę na godz. 12:30. Na próbę w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

08/05/2017

Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na obowiązkowe próby w najbliższy poniedziałek i czwartek na godz. 1900 i w sobotę na godz. 1230. Na próbę w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Dowiedz się więcej »

Na wzgórzu św. Wojciecha w Gdańsku o godz. 12:00 obchodzić będziemy Święto Patronalne ku czci św. Wojciecha w 25. rocznicę ustanowienia Archidiecezji i Metropolii Gdańskiej. Serdecznie zapraszamy.

07/05/2017

W przyszłą niedzielę na wzgórzu św. Wojciecha w Gdańsku o godz. 12:00 obchodzić będziemy Święto Patronalne ku czci św. Wojciecha w 25. rocznicę ustanowienia Archidiecezji i Metropolii Gdańskiej. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej »

Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który odbędzie się w salce w kościele, w godzinach od 9:00 – do 14:00.

06/05/2017

Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który odbędzie się w salce w kościele, w najbliższą sobotę 6 maja, w godzinach od 900 – do 1400.

Dowiedz się więcej »

Wszystkich strażaków ze swoimi rodzinami zapraszamy na mszę św. w środę o godz. 18:00 – w przededniu patrona strażaków św. Floriana

03/05/2017

Wszystkich strażaków ze swoimi rodzinami zapraszamy na mszę św. w środę o godz. 1800 – w przededniu patrona strażaków św. Floriana

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę, w czasie, których odnowimy Śluby Jasnogórskie.

03/05/2017

W środę, 3 maja przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę, w czasie, których odnowimy Śluby Jasnogórskie. Tego dnia przypada również 226. rocznica ustanowienia Konstytucji 3-go Maja.

Dowiedz się więcej »

W naszym kościele odbędzie „Koncert Charytatywny dla Jasia”, w czasie którego wystąpią zespoły muzyczne z kilku miejscowości. Serdecznie zapraszamy na godz. 19:00.

28/04/2017

W najbliższy piątek odbędzie się w naszym kościele „Koncert Charytatywny dla Jasia”, w czasie którego wystąpią zespoły muzyczne z kilku miejscowości. Natomiast na zewnątrz będzie możliwość zakupu ciasta oraz obejrzenia z bliska wozów strażackich i policyjnych. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie dla malutkiego Jasia, którego czekają bardzo skomplikowane operacje. Serdecznie zapraszamy na godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych w godz. 9:00 – 14:00.

06/05/2017

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w sobotę, 6 maja, w godz. 900 – 1400.

Dowiedz się więcej »

Radę Parafialną i wszystkich chętnych do organizacji „Parafiady” zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

26/04/2017
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Bierzmowania o godz. 18:00. Kandydatów do Bierzmowania polecamy modlitwom wiernych.

25/04/2017

Uroczystość Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 1800. Kandydatów do Bierzmowania polecamy modlitwom wiernych.

Dowiedz się więcej »

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – procesja rezurekcyjna od Grobu Pańskiego wyruszy o godz. 6:00 rano, a po niej msza św. Następna msza św. o godz. 8:30

16/04/2017

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – procesja rezurekcyjna od Grobu Pańskiego wyruszy o godz. 6:00 rano, a po niej msza św. Następna msza św. o godz. 8:30.  

Dowiedz się więcej »

Wielka Sobota – adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim od godz. 8:00. Święcenie pokarmów w godz. 11:00 –12:30. Wigilię Paschalną rozpoczniemy o godz. 19:00. Na ceremonie wielkosobotnie przynosimy świece.

15/04/2017

Wielka Sobota – adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim od godz. 800. Święcenie pokarmów w godz. 1100 –1230. Na zakończenie święconki zapraszamy wszystkich motocyklistów na „motoświęconkę”. Zbiórka o godz. 1200 przy Dworcu kolejowym w Mrzezinie, następnie wspólny przejazd ul. Dworcową, Rajską i Pokoju na plac kościelny, gdzie nastąpi poświęcenie pokarmów przy motocyklach. Po święconce przejedziemy […]

Dowiedz się więcej »

Wielki Piątek – dzień śmierci naszego Pana Jezusa Chrystusa. Adoracja przy ciemnicy od godz. 8:00. Na godz. 15:00 (godzinę śmierci Chrystusa), Koronka do Bożego Miłosierdzia. Droga Krzyżowa o godz. 18:30, a po niej ceremonie z Liturgią Słowa i Adoracją Krzyża. Następnie przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do północy. O godz. 22:00 odśpiewamy Gorzkie Żale. W Wielki Piątek do południa odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

14/04/2017

Wielki Piątek – dzień śmierci naszego Pana Jezusa Chrystusa – wszystkich wierzących obowiązuje ścisły post. Adoracja przy ciemnicy od godz. 800. Na godz. 1500 – godzinę śmierci Chrystusa, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Droga Krzyżowa             o godz. 1830, a po niej ceremonie z Liturgią Słowa i Adoracją Krzyża. […]

Dowiedz się więcej »

Wielki Czwartek – dzień Ostatniej Wieczerzy – dzień ustanowienia Najświętszego Sakramentu oraz Sakramentu Kapłaństwa. Msza św. z obrzędem umycia nóg będzie o godz. 19:00, po której nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy. Adoracja do północy.

13/04/2017
Dowiedz się więcej »

Wszystkich chętnych zapraszamy do pomocy przy wznoszeniu ciemnicy i grobu Pańskiego oraz prac porządkowych o godz. 8:00.

12/04/2017
Dowiedz się więcej »

Chorych w domach odwiedzimy z sakramentami świętymi w Wielki Piątek.

14/04/2017
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w święta odbędzie się w Wielki Poniedziałek po mszy św. wieczornej.

17/04/2017
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu. Rano w godzinach od 9:00 – 10:00 i po południu 15:00 – 16:30 oraz 17:00 –18:00. Zachęcamy do skorzystania tego dnia ze spowiedzi i nie odkładania jej do ostatniej chwili, gdyż w Wielkim Tygodniu spowiedzi już nie będzie..

07/04/2017
Dowiedz się więcej »

W poniedziałek, zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na spotkanie o godz. 19:00.

20/03/2017
Dowiedz się więcej »

Rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żalów, o godz. 15:00.

26/03/2017
Dowiedz się więcej »

Rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żalów, o godz. 15:00.

09/04/2017
Dowiedz się więcej »

Rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żalów, o godz. 15:00.

14/04/2017
Dowiedz się więcej »

Rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żalów, o godz. 15:00.

02/04/2017
Dowiedz się więcej »

Odprawiamy Drogę Krzyżową o 8:00 i 17:30

24/03/2017

Odprawiamy Drogę Krzyżową 8:00 i 17:30

Dowiedz się więcej »

Odprawiamy Drogę Krzyżową o 8:00 i 17:30 w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

31/03/2017

Odprawiamy Drogę Krzyżową 8:00 i 17:30 w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

Dowiedz się więcej »

Odprawiamy Drogę Krzyżową o 8:00 w kościele i 19:00 nabożeństwo odprawimy w Połchowie na ul. Pszennej. Następnie przejdziemy ulicami: Zielona, Słoneczna, Graniczna, Osiedlowa i Spacerowa.

07/04/2017

W najbliższy piątek Droga Krzyżowa w kościele będzie tylko o godz. 800. Natomiast wieczorne nabożeństwo odprawimy w Połchowie, które rozpoczniemy o godz. 1900 na ul. Pszennej. Następnie przejdziemy ulicami: Zielona, Słoneczna, Graniczna, Osiedlowa i Spacerowa. Modlitwy zakończymy przy krzyżu na ul. Puckiej. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy i latarek.

Dowiedz się więcej »

Odprawiamy Drogę Krzyżową o 8:00 i 17:30

17/03/2017

Odprawiamy Drogę Krzyżową 8:00 i 17:30

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Bierzmowania w parafii przeżywać będziemy o godz. 18:00.

25/04/2017
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II, o godz. 17:30. Po mszy św. będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego Papieża.

16/03/2017

W najbliższy czwartek zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II, o godz. 1730. Po mszy św. będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego Papieża.

Dowiedz się więcej »

Autokarowy wyjazd na Drogę Krzyżową do Kalwarii Wejherowskiej. Wyjazd o godz. 15:00, powrót ok. 18:30. Zapisy odbywają się w zakrystii i biurze.

24/03/2017

Organizujemy autokarowy wyjazd na Drogę Krzyżową do Kalwarii Wejherowskiej. Odbędzie się on w piątek, 24 marca. Wyjazd nastąpi o godz. 1500, powrót ok. 1830. Zapisy odbywają się w zakrystii i biurze. Koszt przejazdu wynosi 10 zł. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej »

Msza św. dla Seniorów z konferencją o V Bożym Przykazaniu, o godz. 9:00. Po mszy św. spotkamy się z lekarzem stomatologiem.

20/03/2017
Dowiedz się więcej »

Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy wraz z dziećmi na spotkanie o godz. 11:00

18/03/2017

Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy wraz z dziećmi na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 1100.

Dowiedz się więcej »

Odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

04/02/2017
Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca. Wspominać będziemy św. Błażeja, który jest orędownikiem przy chorobach gardła. Na mszach św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa świecami.

03/02/2017

Okazja do spowiedzi świętej będzie na porannej mszy św. i po południu od godz. 17:00.

Dowiedz się więcej »

Święto Ofiarowania Pańskiego – Zapraszamy na msze św. o godz. 6:30, 9:00 i 18:00

02/02/2017

W czasie, których pobłogosławimy gromnice, by w chwilach trwogi i cierpienia przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów. W czwartek biuro parafialne będzie nieczynne.

Dowiedz się więcej »

Spotkanie rady parafialnej po wieczornej adoracji.

01/02/2017
Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17:30. a o godz. 18:00 msza św. wigilijna z Uroczystości św. Bożej Rodzicielki z 1 stycznia.

31/12/2016

. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 1730. Natomiast o godz. 1800 odbędzie się msza św. wigilijna z Uroczystości św. Bożej Rodzicielki z 1 stycznia, w której uczestnictwo jest zadośćuczynieniem obowiązku mszy św. w Nowym Roku. Zachęcamy, zatem do uczestnictwa w tej mszy św., by nie rozpoczynać Nowego Roku […]

Dowiedz się więcej »

Msza św. Wigilijna dla dzieci o godz. 15:00, w czasie, której będziemy się modlili za małżonków oczekujących narodzin swojego dziecka oraz małżonków pragnących mieć potomstwo. Po komunii świętej wspomnianym małżonkom udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

24/12/2016

W sobotę Msza św. Wigilijna dla dzieci o godz. 15:00, w czasie, której będziemy się modlili za małżonków oczekujących narodzin swojego dziecka oraz małżonków pragnących mieć potomstwo. Po komunii świętej wspomnianym małżonkom udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

Dowiedz się więcej »

W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 20:00 zapraszamy na wieczory skupienia, z konferencją, modlitwą, adoracją Najświętszego Sakramentu oraz możliwością spowiedzi.

19/12/2016 - 21/12/2016

W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę na wieczory skupienia, w czasie których będzie konferencja, modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. Spotkania rozpoczniemy o godz. 2000.

Dowiedz się więcej »

Odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi, przed południem.

23/12/2016
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu od 9:00 -10:00, kolejna od 15:00-16:30, i kolejna od 17:00-18:00

20/12/2016
Dowiedz się więcej »

Msza św. z konferencją o IV Bożym Przykazaniu – 9:00 Po mszy św. spotkamy się z lekarzem.

12/12/2016
Dowiedz się więcej »

Roraty w dni powszednie o 6:30 dla dorosłych i 18:00 dla dzieci i młodzieży.

28/11/2016

Przez cały czas Adwentu, w dni powszednie zapraszamy na Roraty – dorosłych codziennie o 630, a dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku, o godz. 1800. Dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami, Po każdych wieczornych Roratach dzieci będą otrzymywały adwentowe obrazki oraz odbędzie się losowanie figurki Matki Bożej, dlatego też prosimy o przynoszenie kartek z […]

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. W czasie wieczornych Rorat zostaną poświęcone różańce i medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

08/12/2016
Dowiedz się więcej »

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych – w godz. 9.00 – 14.00

17/12/2016
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 17:00.

02/12/2016
Dowiedz się więcej »

Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny w dni powszednie o 6:10 do 24.12.2016

28/11/2016
Dowiedz się więcej »

Jubileuszowy akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za osobistego Króla i Pana.

20/11/2016
Dowiedz się więcej »

Niedziela – poświęcenie opłatków na mszy św. o godz. 11.30

27/11/2016
Dowiedz się więcej »

Sobota – poświęcenie wieńców adwentowych na mszy św. o godz. 18.00

26/11/2016
Dowiedz się więcej »

– Piątek szkółka gitarowa o godz. 16.00

25/11/2016
Dowiedz się więcej »

O godz. 9:00 – Msza św. dla Seniorów z katechezą o III Bożym Przykazaniu

21/11/2016
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, po mszy św. wieczornej

12/11/2016
Dowiedz się więcej »

Nowenna przed jubileuszowym aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana na wieczornej mszy świętej.

11/11/2016

Rozpoczynamy Nowennę przed jubileuszowym aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, którą odmawiać będziemy na wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Spotkanie dzieci komunijnych – sobota o godz. 11.00 w kościele

12/11/2016
Dowiedz się więcej »

Odwiedziny chorych w domach

05/11/2016
Dowiedz się więcej »

Różaniec za zmarłych o godz. 17.30

03/11/2016 - 09/11/2016
Dowiedz się więcej »

Dzień Zaduszny, Msze św. 6:30, 15:00 i 18:00 – tego dnia biuro parafialne będzie nieczynne

02/11/2016

W Dniu Zadusznym biuro parafialne będzie nieczynne. Od 3.XI do 9. XI różaniec za zmarłych o godz. 17.30.

Dowiedz się więcej »

Msze św. w kościele: 7:00, 8:30,10:00 Cmentarz parafialny: 13:30 – różaniec, 14:00 Msza św..

01/11/2016

Msze św. w kościele: 7:00, 8:30,10:00 Cmentarz parafialny: 13:30 - różaniec, 14:00 Msza św.. Bezpośrednio po Mszy św. procesja z poświęceniem i okadzeniem wszystkich grobów.

Dowiedz się więcej »

Bal Wszystkich Świętych. Bal dla dzieci, które powinny być przebrane za dowolnie wybranych przez siebie świętych. Klub Kultury w Połchowie w godz. 16.00 – 18.00

31/10/2016
Klub Kultury w Połchowie

Bal Wszystkich Świętych. Bal dla dzieci, które powinny być przebrane za dowolnie wybranych przez siebie świętych. Wybierzemy Królową i Króla balu. Klub Kultury w Połchowie w godz. 16.00 - 18.00

Dowiedz się więcej »

Wieczór modlitwy za kapłanów. Muzyczne uwielbienie w wykonaniu kapłanów muzyków naszej Archidiecezji

30/10/2016
Dowiedz się więcej »

Wyjazd pielgrzymki do Rzymu o godz. 21.00

13/10/2016
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

02/11/2016

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

23/11/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

07/12/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

30/11/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

16/11/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

28/12/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

04/01/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

21/12/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

01/02/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

01/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

22/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

29/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

10/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

03/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

17/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

21/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

28/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

02/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

09/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

23/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

20/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

13/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

27/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

08/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

25/10/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

01/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

29/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

06/12/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

10/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

31/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

07/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

28/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

02/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

09/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

16/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

23/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

20/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

27/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

23 maja
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

16 maja
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

13 czerwca
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

20 czerwca
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

1 sierpnia
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

8 sierpnia
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

29 sierpnia
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12 września
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19 września
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

3 października
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26 września
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

31 października
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

9 maja
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

17 października
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

24 października
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

10 października
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

5 września
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

22 sierpnia
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

15 sierpnia
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

25 lipca
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

18 lipca
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

11 lipca
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

4 lipca
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

27 czerwca
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

30 maja
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

6 czerwca
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

13/12/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

13/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

06/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

30/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

21/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

14/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

24/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

17/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

03/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

30/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

22/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

15/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

18/10/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

11/10/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

04/10/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

06/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

16/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

07/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

08/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

31/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

24/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

15/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

18/01/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

08/02/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

15/02/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

25/01/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

22/02/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

11/01/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

14/12/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

09/11/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/10/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/10/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/10/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/10/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Parafialny Dzień Świętość Życia Małżeńskiego. Na wszystkich mszach św., odnowimy śluby małżeńskie

25/09/2016
Dowiedz się więcej »

Szkółka gitarowa – spotkanie w piątek o godz. 16.00

23/09/2016
Dowiedz się więcej »

Kandydaci na ministranta – zbiórka we wtorek – po mszy św. wieczornej

20/09/2016
Dowiedz się więcej »

Msza św., katecheza i spotkanie z instruktorem od Nordic Walking dla chętnych osób starszych w poniedziałek 19.09. o godz. 9.00

19/09/2016
Dowiedz się więcej »

Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Rzymu we wtorek 20.09. o godz. 19.00 w salce w kościele

20/09/2016
Dowiedz się więcej »

Nowenna do św. Jana Pawła II – piątek 16.09. o godz. 17.30

16/09/2016
Dowiedz się więcej »

Wieczór fatimski – wtorek 13.09. o godz. 18.00

13/09/2016
Dowiedz się więcej »

Lektorzy – spotkanie w najbliższą środę 14.09. o godz. 19.15

14/09/2016
Dowiedz się więcej »

I Komunia święta. – Spotkanie z dziećmi i rodzicami sobotę 17.09. o godz. 11.00

17/09/2016
Dowiedz się więcej »

Lektorzy, Ministranci – Msza św. i spotkanie dla wszystkich wraz z rodzicami o godz. 18.00

06/09/2016
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

28/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

21/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

14/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Chorych w domach odwiedzimy z sakramentami świętymi w sobotę przed południem

10/09/2016
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

07/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Dzień Chorych w Swarzewie. Wyjazd autokarem sprzed kościoła o godz. 8.00

06/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

Msza św. na rozpoczęcie Roku szkolnego i katechetycznego o godz. 10.00 / poświęcenie tornistrów dla dzieci z „O” i kl.I

04/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

Parafialna pielgrzymka do Swarzewa – wymarsz o godz. 5.30

04/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

Podjęcie pilegrzymów z Rumi i Redy – od godz. 8.30

03/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

Pierwszopiątkowa spowiedź św. z racji nowego Roku – od godz. 17:00

02/09/2016
Dowiedz się więcej »

Spotkanie zespołu muzycznego, scholki i nowych chętnych do śpiewania i grania w zespole o 18:30

01/09/2016
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

31/08/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.30

31/08/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

24/08/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »
W trakcie realizacji

XX Niedziela Zwykła – 19. 08. 2018 AD.

20 sierpnia @ 08:00 - 17:00

Jak co tydzień serdecznie witamy gości i turystów, którzy w naszym kościele przeżywają niedzielną Eucharystię. Życzymy wam udanego wypoczynku na kaszubskiej ziemi. W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia, nasze myśli i serca skierujemy do Jasnej Góry, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Na wszystkich mszach św. odnowimy Śluby Jasnogórskie. W przyszłą niedzielę po raz ostatni msze […]

Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK, serdecznie zapraszamy na pobór krwi w godzinach 8:30 – 13:00 przy Klubie w Połchowie.

14 lipca @ 08:00 - 17:00
Dowiedz się więcej »

Oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych po wieczornych mszach św., które łączymy z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek, na zakończenie Oktawy poświęcimy wianki z kwiatów i ziół leczniczych.

4 czerwca @ 00:00 - 7 czerwca @ 00:00

Przeżywamy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych po wieczornych mszach św., które łączymy z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek, na zakończenie Oktawy poświęcimy wianki z kwiatów i ziół leczniczych.

Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca, spowiedź św. będzie na porannej mszy św. oraz po południu od godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy.

01/12/2017 @ 08:00 - 17:00

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie na porannej mszy św. oraz po południu od godz. 1630. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej »

Modlitwa różańcowa „Różaniec do granic”. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 10:30 modlitwą i konferencją wprowadzającą, o godz. 11:00 Msza św., którą zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu. O godz. 13:30 wyruszymy spod krzyża w procesji różańcowej do Osłonina, by nad zatoką kontynuować modlitwę w jednej grupie.

01/10/2017 @ 08:00 - 17:00

W najbliższą sobotę przeżyjemy narodową modlitwę różańcową o nazwie: „Różaniec do granic”. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 1030 modlitwą i konferencją wprowadzającą, o godz. 1100 Msza św., którą zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu. O godz. 1330 wyruszymy spod krzyża w procesji różańcowej do Osłonina, by nad zatoką kontynuować modlitwę w jednej grupie. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza wszystkich członków Żywego Różańca.

Dowiedz się więcej »

Ostatni termin zgłaszania drużyn do konkurencji sportowych, które zostaną rozegrane na Parafiadzie. Zapisy odbywają się u sołtysów.

18/06/2017 @ 08:00 - 17:00
Dowiedz się więcej »

Tradycyjnie za tydzień suma będzie odprawiona w języku kaszubskim.

02/04/2017 @ 11:30 - 12:30
Dowiedz się więcej »
+ Export Events