Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon, Śro 16:00 – 17:45     Pon, Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30

Daily Events: 04/10/2018

Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia for 04/10/2018

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Cały dzień

Dzisiaj, w wigilię Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela zapraszamy na mszę św. w Osłoninie nad zatoką, o godz. 18:00. Nie będzie zatem mszy św. wieczornej w kościele.

23 czerwca
Dowiedz się więcej »

W uroczystość Bożego Ciała na boiskach przy ul. Bukowej 7 w Rumii odbędzie się piąta edycja Koncertu Uwielbienia „Bogu – Chwała!”. Podobnie jak w ubiegłych latach, poprzez śpiew i modlitwę, chcemy radośnie uczcić Jezusa obecnego wśród swojego ludu. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00.

20 czerwca
Dowiedz się więcej »

na mszy św. o godz. 10:00, dziękować będziemy za zakończony rok szkolny i katechetyczny oraz prosić będziemy o bezpieczne wakacje. Po mszy św. zostaną wręczone nagrody dla dzieci za cotygodniowy udział we mszy św. niedzielnej.

16 czerwca
Dowiedz się więcej »

Dziewczynki chętne do sypania kwiatków w czasie procesji Bożego Ciała zapraszamy na próby w najbliższy wtorek i środę na godz. 17:00.

11 czerwca - 12 czerwca
Dowiedz się więcej »

Katecheza biblijna po mszy św. wieczornej.

14 czerwca
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na wieczór fatimski. O godz. 17:30 różaniec, następnie msza św. a po niej procesja z figurą, litania do Serca Pana Jezusa i Apel Jasnogórski.

13 czerwca

W najbliższy czwartek bardzo serdecznie zapraszamy na wieczór fatimski. O godz. 1730 różaniec, następnie msza św. a po niej procesja z figurą, litania do Serca Pana Jezusa i Apel Jasnogórski.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu, odbędzie się w sobotę, po mszy św. wieczornej.

8 czerwca
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w kościele będą o godz. 700, 900 i 1030, po której wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy. Procesja przejdzie ulicami: Pucką, Dworcową, Strażacką, Spokojną, Rajską, Pokoju i Pucką.

20 czerwca
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 17:00.

7 czerwca
Dowiedz się więcej »

Odbędzie się X Marsz dla Życia i Rodziny. Początek marszu nastąpi o godzinie 15:00 przy Kaplicy Królewskiej w Gdańsku. Będzie to czas dania świadectwa żywej wiary i przywiązania do fundamentalnych wartości: życia od poczęcia do naturalnej śmierci i rodziny, której podstawą jest małżeństwo mężczyzny i kobiety. Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w marszu.

9 czerwca

W niedzielę, 9 czerwca odbędzie się X Marsz dla Życia i Rodziny. Początek marszu nastąpi o godzinie 1500 przy Kaplicy Królewskiej w Gdańsku. Będzie to czas dania świadectwa żywej wiary i przywiązania do fundamentalnych wartości: życia od poczęcia do naturalnej śmierci i rodziny, której podstawą jest małżeństwo mężczyzny i kobiety. Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia […]

Dowiedz się więcej »

W sobotę przed południem Ks. Edmund i Ks. Proboszcz odwiedzą chorych w domach z sakramentami świętymi. Natomiast Ks. Krystian rozpocznie odwiedziny od godz. 15:00.

1 czerwca

W najbliższą sobotę przed południem Ks. Edmund i Ks. Proboszcz odwiedzą chorych w domach z sakramentami świętymi. Natomiast Ks. Krystian rozpocznie odwiedziny od godz. 1500.

Dowiedz się więcej »

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na katechezę biblijną w najbliższy piątek, na godz. 19:00.

17 maja
Dowiedz się więcej »

Dzieci z kl. IV będą obchodzić Rocznicę I Komunii Świętej o godz. 10:00.

26 maja
Dowiedz się więcej »

Dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii Świętej na mszy św. o godz. 12:00. Prosimy osoby niezwiązane z uroczystością komunijną o uczestniczenie we mszy św. o innej godzinie.

19 maja
Dowiedz się więcej »

Bardzo serdecznie zapraszamy na pierwszy wieczór fatimski; o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św., a po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim

13 maja
Dowiedz się więcej »

Dzieci pierwszokomunijne – obowiązkowe próby w sobotę o godz. 11:00. Na próbę prosimy dzieci wraz z rodzicami.

11 maja
Dowiedz się więcej »

Dzieci pierwszokomunijne – obowiązkowe próby we wtorek o godz. 19:00

7 maja
Dowiedz się więcej »

Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie Rady w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

8 maja
Dowiedz się więcej »

Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej zapraszamy na mszę św. i spotkanie o godz. 18:00.

6 maja
Dowiedz się więcej »

Wszystkich strażaków ze swoimi rodzinami zapraszamy na mszę św. w sobotę o godz. 18:00 – w dniu św. Floriana patrona strażaków.

4 maja
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę przed południem odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

4 maja
Dowiedz się więcej »

W niedzielę przeżywać będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Na każdej mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, dlatego też prosimy o zabranie ze sobą różańców.

28 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – procesja rezurekcyjna od Grobu Pańskiego wyruszy o godz. 6:00 rano, a po niej msza św. Kolejna msza św. o godz. 8:30.

21 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 11:00.

27 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Wielka Sobota – adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim od godz. 8:00. Święcenie pokarmów w godz. 10:00 –12:30, co pół godziny. Na zakończenie święconki zapraszamy motocyklistów na „motoświęconkę”. Zbiórka o godz. 12:00 przy Dworcu kolejowym w Mrzezinie, skąd wspólnie przejedziemy na plac kościelny, gdzie nastąpi poświęcenie pokarmów przy motocyklach. Następnie pojedziemy do Smolna i Połchowa. Przejazd odbędzie się pod eskortą Policji.Wigilię Paschalną rozpoczniemy o godz. 20:00. Na ceremonie wielkosobotnie przynosimy świece.

20 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Wielki Piątek – dzień śmierci naszego Pana Jezusa Chrystusa – wszystkich wierzących obowiązuje ścisły post. Adoracja przy ciemnicy od godz. 8:00. Na godz. 15:00 – godzinę śmierci Chrystusa, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Droga Krzyżowa o godz. 18:30, a po niej ceremonie z Liturgią Słowa i Adoracją Krzyża. Następnie przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do północy. O godz. 22:00 odśpiewamy Gorzkie Żale. W Wielki Piątek do południa odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

19 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Wielki Czwartek – dzień Ostatniej Wieczerzy – dzień ustanowienia Najświętszego Sakramentu oraz Sakramentu Kapłaństwa. Msza św. z obrzędem umycia nóg będzie o godz. 19:00, po której nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy. Adoracja do północy.

18 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 18:30.

16 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Wszystkich chętnych zapraszamy do pomocy przy wznoszeniu ciemnicy i grobu Pańskiego oraz prac porządkowych, w najbliższą środę od godz. 8:00.

17 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Jej liturgia wprowadzi nas w ostatni etap Wielkiego Postu. Podczas wszystkich mszy świętych poświęcimy gałązki palmowe oraz odczytana zostanie Męka Pańska. Procesja z palmami odbędzie się na mszy św. o godz. 10:00 i 12:00.

14 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu. Rano w godzinach od 8:00 – 9:00 i po południu 15:00 – 16:30 oraz 17:00 –18:00. Zachęcamy do skorzystania tego dnia ze spowiedzi gdyż w Wielkim Tygodniu spowiedź będzie ograniczona czasowo.

13 kwietnia
Dowiedz się więcej »

W najbliższy piątek Droga Krzyżowa w kościele będzie tylko o godz. 8:00. Natomiast wieczorne nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 19:00 w kościele i rozważając poszczególne stacje w ciszy przejdziemy lasem nad zatokę w Osłoninie. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy i latarek. Rozważania do każdej stacji przygotują Rycerze Kolumba.

12 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Radę Parafialną, Sołtysów i Rady Sołeckie oraz wszystkich zainteresowanych organizacją Parafiady zapraszamy na spotkanie po wieczornej adoracji.

10 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Musical o Męce Pana Jezusa, przygotowany przez naszych chórzystów, zespół muzyczny i lektorów. Będzie to godzinny program, w którym poprzez Pismo św., refleksję, a przede wszystkim przez specjalne pieśni i muzykę, przeżyjemy ostatnią drogę naszego Zbawiciela. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na niezwykły wieczór o godz. 19:00.

31 marca

Na prośbę wielu parafian, pragniemy powtórzyć i ponownie zaprosić na musical o Męce Pana Jezusa, przygotowany przez naszych chórzystów, zespół muzyczny i lektorów. Będzie to godzinny program, w którym poprzez Pismo św., refleksję, a przede wszystkim przez specjalne pieśni i muzykę, przeżyjemy ostatnią drogę naszego Zbawiciela. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na niezwykły wieczór – w […]

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z tej okazji na wieczornej mszy św. będzie możliwość przystąpienia do dzieła „Duchowej adopcji dziecka poczętego”. Polega ono na codziennej modlitwie przez okres 9 miesięcy w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone. To piękne dzieło wpisuje się w budowanie cywilizacji miłości i troski o życie, o które prosiła Matka Boża w Fatimie.

25 marca
Dowiedz się więcej »

Uroczystość św. Józefa, który jest patronem Mrzezina oraz Rady Rycerzy Kolumba. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na mszę św. o godz. 18:00. Ponadto po mszy św. zapraszamy Rycerzy Kolumba na spotkanie Rady.

19 marca
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy w niedziele na Gorzkie Żale o godz. 15:00

7 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy w niedziele na Gorzkie Żale o godz. 15:00

14 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy w niedziele na Gorzkie Żale o godz. 15:00

31 marca
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy w niedziele na Gorzkie Żale o godz. 15:00

17 marca
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy w niedziele na Gorzkie Żale o godz. 15:00

24 marca
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 8:00 i 17:30. Przy sprzyjającej pogodzie Drogę Krzyżową przeżywać będziemy na zewnątrz kościoła.

19 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 8:00 i 17:30. Przy sprzyjającej pogodzie Drogę Krzyżową przeżywać będziemy na zewnątrz kościoła.

12 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 8:00 i 17:30. Przy sprzyjającej pogodzie Drogę Krzyżową przeżywać będziemy na zewnątrz kościoła.

5 kwietnia
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 8:00 i 17:30. Przy sprzyjającej pogodzie Drogę Krzyżową przeżywać będziemy na zewnątrz kościoła.

29 marca
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 8:00 i 17:30. Przy sprzyjającej pogodzie Drogę Krzyżową przeżywać będziemy na zewnątrz kościoła.

22 marca
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 8:00 i 17:30. Przy sprzyjającej pogodzie Drogę Krzyżową przeżywać będziemy na zewnątrz kościoła.

15 marca
Dowiedz się więcej »

Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11:00.

16 marca
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na spotkanie biblijne w najbliższy piątek po wieczornej drodze krzyżowej.

15 marca
Dowiedz się więcej »

6:30 – Msza św. z nauką dla rodzin,
16:00 – Msza św. z nauką dla rodzin,
18:00 – Msza św. z nauką dla rodzin

9 marca

630 –   Msza św. z nauką dla rodzin 1600 – Msza św. z  nauką dla rodzin 1800 – Msza św. z nauką dla rodzin

Dowiedz się więcej »

6:30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych,
9:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. VII, VIII i Gimnazjum,
10:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. IV – VI,
11:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. O – III,
12:00 – Nauka rekolekcyjna w Szkole w Połchowie,
16:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych (Po mszy św. Droga Krzyżowa),
18:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych (Po mszy św. Droga Krzyżowa)

8 marca

630 –   Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych  900 –   Nauka rekolekcyjna dla kl. VII, VIII i Gimnazjum 1000 – Nauka rekolekcyjna dla kl. IV – VI 1100 – Nauka rekolekcyjna dla kl. O - III 1200 – Nauka rekolekcyjna w Szkole w Połchowie  1600 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych (Po […]

Dowiedz się więcej »

6:30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych,
9:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. VII, VIII i Gimnazjum,
10:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. IV – VI, 11:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. O – III,
12:00 – Nauka rekolekcyjna w Szkole w Połchowie,
16:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych,
18:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych

7 marca

6:30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych 9:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. VII, VIII i Gimnazjum 10:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. IV - VI 11:00 – Nauka rekolekcyjna dla kl. O - III 12:00 – Nauka rekolekcyjna w Szkole w Połchowie 16:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych 18:00 […]

Dowiedz się więcej »

ŚRODA POPIELCOWA 06. 03. 2019 630 – Msza św. z nauką wprowadzającą 9:00 – Msza św. z nauką wprowadzającą dla dzieci i młodzieży 16:00 – Msza św. z nauką wprowadzającą 18:00 – Msza św. nauką wprowadzającą

6 marca

6:30 – Msza św. z nauką wprowadzającą 9:00 – Msza św. z nauką wprowadzającą dla dzieci i młodzieży 16:00 – Msza św. z nauką wprowadzającą 18:00 – Msza św. nauką wprowadzającą

Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek marca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 16:00.

1 marca
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Bierzmowania o godz. 18:00.

18 marca
Dowiedz się więcej »

Chorych w domach odwiedzimy w ramach rekolekcji wielkopostnych, czyli 9 marca.

9 marca
Dowiedz się więcej »

Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

13 lutego
Dowiedz się więcej »

Światowy Dzień Chorego. Jest to szczególna okazja do pogłębienia postawy wrażliwości wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Na mszy św. wieczornej będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych oraz udzielimy błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem na styl Lourdzki. Gorąco zachęcamy osoby starsze i przewlekle chore.

11 lutego

Jutro, 11 lutego, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Jest to szczególna okazja do pogłębienia postawy wrażliwości wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Na mszy św. wieczornej będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych oraz udzielimy błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem na styl Lourdzki. Gorąco zachęcamy osoby starsze i przewlekle chore.

Dowiedz się więcej »

Obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Jest to szczególna okazja do pogłębienia postawy wrażliwości wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Na mszy św. wieczornej będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Gorąco zachęcamy osoby starsze i przewlekle chore.

11 lutego
Dowiedz się więcej »

Mieszkańców Połchowa zapraszamy na mszę św. w dniu patronki wioski św. Agaty, we wtorek o godz. 18.00. Tradycyjnie poświęcimy chleb, sól i wodę.

5 lutego
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę przed południem, odwiedzimy chorych w domach.

9 lutego
Dowiedz się więcej »

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w demontażu wystroju świątecznego oraz tymczasowych bocznych ołtarzy. Prace rozpoczniemy w piątek o godz. 8.00.

1 lutego
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego / Matki Bożej Gromnicznej /. Zapraszamy na dodatkową mszę św. o godz. 9.00, w czasie której poświęcimy wszystkim gromnice oraz świece dzieciom pierwszokomunijnym. Po mszy św. dzieci komunijne wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie.

2 lutego
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 16.00. Po mszy św. wieczornej odbędzie się wieczór uwielbienia z adoracją i modlitwą wstawienniczą.

1 lutego
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami na pierwszą zbiórkę we wtorek o g. 17.00

29 stycznia
Dowiedz się więcej »

Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, według podziału na grupy o 19.00 i o 19.45.

28 stycznia

Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie jutro, w poniedziałek, według podziału na grupy o 19.00 i o 19.45.

Dowiedz się więcej »

W naszym kościele odbędzie się koncert kolęd i pastorałek, w wykonaniu Zespołu „Klubu Marynarki Wojennej Riwiera”, z Gdyni. Już teraz serdecznie zapraszamy za tydzień na godz. 19:00.

27 stycznia

W najbliższą sobotę zakończymy odwiedziny kolędowe w parafii, natomiast w święto Ofiarowania Pańskiego, drugiego lutego, zakończymy tradycyjny okres śpiewania kolęd. Z tej okazji w naszym kościele odbędzie się w przyszłą niedzielę koncert kolęd i pastorałek, w wykonaniu Zespołu „Klubu Marynarki Wojennej Riwiera”, z Gdyni. Już teraz serdecznie zapraszamy za tydzień na godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie Rady oraz promocję nowych Rycerzy, w najbliższą środę, po wieczornej adoracji.

23 stycznia
Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK zapraszamy na pobór krwi w godz. 8:30 – 13:00 przy Klubie w Połchowie.

19 stycznia
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi na porannej mszy św. a po południu od godz. 16:00.

4 stycznia
Dowiedz się więcej »

Pierwsza msza św. będzie o godz. 8:30, a pozostałe tak jak w niedzielę.

1 stycznia
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 17:30. Natomiast o godz. 18:00 odbędzie się msza św. dziękczynna za Stary Rok. Jest to jednocześnie msza wigilijna z Uroczystości św. Bożej Rodzicielki z 1 stycznia, w której uczestnictwo jest zadośćuczynieniem obowiązku mszy św. w Nowym Roku. Zachęcamy, zatem do uczestnictwa w tej mszy św., by nie rozpoczynać Nowego Roku od grzechu zaniedbania.

31/12/2018

Jutro, w poniedziałek, przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 1730. Natomiast o godz. 1800 odbędzie się msza św. dziękczynna za Stary Rok. Jest to jednocześnie msza wigilijna  z Uroczystości św. Bożej Rodzicielki z 1 stycznia, w której uczestnictwo jest zadośćuczynieniem obowiązku mszy św. w Nowym […]

Dowiedz się więcej »

Wizytę duszpasterską w domach, czyli kolędę, rozpoczniemy zaraz po świętach, tj. we czwartek 27 grudnia. Razem z wami pragniemy się modlić i przynosić wam dar Bożego błogosławieństwa. Porządek odwiedzin kolędowych będzie wywieszony w gablocie ogłoszeniowej, zamieszczony na stronie Internetowej i wydrukowany w gazetce.

27/12/2018

Wizytę duszpasterską w domach, czyli kolędę, rozpoczniemy zaraz po świętach, tj. we czwartek 27 grudnia. Razem z wami pragniemy się modlić i przynosić wam dar Bożego błogosławieństwa. Porządek odwiedzin kolędowych będzie wywieszony w gablocie ogłoszeniowej, zamieszczony na stronie Internetowej i wydrukowany w gazetce.

Dowiedz się więcej »

W Uroczystość Narodzenia Pańskiego, pierwsza msza św. będzie o godz. 830. Kolejne msze św. będą według porządku niedzielnego.

25/12/2018
Dowiedz się więcej »

W nocy z poniedziałku na wtorek wkroczymy w Uroczystość Bożego Narodzenia. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Pasterkę o północy.

24/12/2018
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy jutro na Mszę św. Wigilijną dla dzieci o godz. 15:00, w czasie, której będziemy się modlili za małżonków oczekujących narodzin swojego dziecka oraz małżonków pragnących mieć potomstwo. Po komunii świętej wspomnianym małżonkom udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

24/12/2018

Zapraszamy jutro na Mszę św. Wigilijną dla dzieci o godz. 1500, w czasie, której będziemy się modlili za małżonków oczekujących narodzin swojego dziecka oraz małżonków pragnących mieć potomstwo. Po komunii świętej wspomnianym małżonkom udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

Dowiedz się więcej »

Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy na Świąteczne Kolędowanie z zespołem KOLĘDANOVA, które odbędzie się w naszym kościele w wigilię Trzech Króli, w sobotę 5 stycznia o godz. 19:00. Grupę tworzą muzycy na co dzień związani ze znanym w Polsce zespołem Deus Meus, współpracujący m.in. z Marcinem Pospieszalskim, czy Mietkiem Szcześniakiem.

5 stycznia

Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy na Świąteczne Kolędowanie z zespołem KOLĘDANOVA, które odbędzie się w naszym kościele w wigilię Trzech Króli, w sobotę 5 stycznia o godz. 1900. Grupę tworzą muzycy na co dzień związani ze znanym w Polsce zespołem Deus Meus, współpracujący m.in. z Marcinem Pospieszalskim, czy Mietkiem Szcześniakiem.

Dowiedz się więcej »

Biuro parafialne w środę będzie nieczynne.

19/12/2018
Dowiedz się więcej »

Chorych w domach odwiedzimy w sobotę, 22 grudnia, przed południem.

22/12/2018
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu w godz. 15:00 – 16:30 i 17:00 – 18:00. Bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w tym dniu, ponieważ w inne dni spowiedź będzie ograniczona ze względu na spowiedzi w dekanacie. W wigilię i święta nie będzie już okazji do spowiedzi św.

19/12/2018

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w najbliższą środę w godz. 1500 – 1630 i 1700 – 1800. Bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w tym dniu, ponieważ w inne dni spowiedź będzie ograniczona ze względu na spowiedzi w dekanacie. W wigilię i święta nie będzie już okazji do spowiedzi św.

Dowiedz się więcej »

W niedzielę, na mszy św. o godz. 10:00 poświęcimy dzieciom komunijnym łańcuszki i medaliki.

09/12/2018
Dowiedz się więcej »

Odbędzie się po mszy św. wieczornej nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

08/12/2018
Dowiedz się więcej »

W sobotę 8 grudnia, podczas porannej i wieczornej mszy św. będzie możliwość przystąpienia do dzieła „Duchowej adopcji dziecka poczętego”. Polega ono na codziennej modlitwie przez okres 9 miesięcy w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone. To piękne dzieło wpisuje się w budowanie cywilizacji miłości i troski o życie, o które prosiła Matka Boża w Fatimie. Zachęcamy młodzież i dorosłych do podjęcia duchowej adopcji. Deklaracje wyło-żone są w kruchcie. Odpowiedni fragment należy przynieść wypełniony na wybraną mszę św. 8 grudnia.

08/12/2018
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie na porannej mszy św. oraz po południu od godz. 16:00. Natomiast na godz. 19:00 serdecznie zapraszamy na modlitwę wstawienniczą.

07/12/2018
Dowiedz się więcej »

Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie Rady w najbliższą środę po wieczornej adoracji. Natomiast Ministrantów Seniorów zapraszamy również w środę na godz. 20:00.

28/11/2018
Dowiedz się więcej »

Zaczniemy odmawianie wypominek za naszych zmarłych podanych w tym roku. Rozpoczynać je będziemy o godz. 11:45. Wypominki zostały podzielone na dwie części i będą czytane na przemian. W miarę możliwości zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.

02/12/2018

Od przyszłej niedzieli zaczniemy odmawianie wypominek za naszych zmarłych podanych w tym roku. Rozpoczynać je będziemy o godz. 1145. Wypominki zostały podzielone na dwie części i będą czytane na przemian. W miarę możliwości zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.

Dowiedz się więcej »

Na wieczornej mszy św. rozpoczniemy Adwent. Na początku mszy św. nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego przy ołtarzu oraz domowych wieńców, które ustawione w mieszkaniach na wyeksponowanym miejscu, mają być znakiem oczekiwania całej rodziny na Boże Narodzenie.

01/12/2018

W najbliższą sobotę na wieczornej mszy św. rozpoczniemy Adwent. Na początku mszy św. nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego przy ołtarzu oraz domowych wieńców, które ustawione w mieszkaniach na wyeksponowanym miejscu, mają być znakiem oczekiwania całej rodziny na Boże Narodzenie.

Dowiedz się więcej »

Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński w przyszłym roku, odbędą się w sobotę, 8 grudnia, w godzinach od 9:00 – do 14:00.

08/12/2018
Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi w najbliższą sobotę w godz. 8:30 – 13:00, przy Klubie w Połchowie.

17/11/2018
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na katechezę biblijną do kościoła na godz. 19:00.

16/11/2018
Dowiedz się więcej »

W piątek zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II, na godz. 17:30. W trakcie Nowenny odczytane będą osobiste intencje, które możemy składać do skarbonki lub w zakrystii i za które będzie odprawiona msza św. Po mszy św. będzie możliwość oddania szacunku Św. Janowi Pawłowi II, poprzez ucałowanie relikwii.

16/11/2018

W piątek zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II, na godz. 1730. W trakcie Nowenny odczytane będą osobiste intencje, które możemy składać do skarbonki lub w zakrystii i za które będzie odprawiona msza św. Po mszy św. będzie możliwość oddania szacunku Św. Janowi Pawłowi II, poprzez ucałowanie relikwii.

Dowiedz się więcej »

Kandydaci do bierzmowania przychodzą na spotkanie w poniedziałek, według podziału na grupy: o 19:00 i 19:45.

12/11/2018
Dowiedz się więcej »

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie, według ustalonego podziału na grupy: o 19:00 i 19:45.

19/11/2018
Dowiedz się więcej »

10. Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej zapraszamy na obowiązkowe spotkanie informacyjne, w niedzielę na godz. 19:00.

11/11/2018

Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej zapraszamy na obowiązkowe spotkanie informacyjne, w niedzielę na godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami odbędzie się w najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej.

10/11/2018
Dowiedz się więcej »

Dyrektor i społeczność Szkoły Podstawowej w Mrzezinie, serdecznie zapraszają na wieczornicę pt. „WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM”, poświęconą setnej rocznicy odzyskania niepodległości o godzinie 17:00 w budynku szkoły.

09/11/2018

Dyrektor i społeczność Szkoły Podstawowej w Mrzezinie, serdecznie zapraszają na wieczornicę pt. "WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM", poświęconą setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Odbędzie się ona w piątek, 9 listopada r. o godzinie 1700 w budynku szkoły.

Dowiedz się więcej »

Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, zaraz po wieczornej mszy świętej. Po spotkaniu udamy się na cmentarz, aby uzyskać odpust za zmarłych.

05/11/2018

Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie jutro, w poniedziałek, zaraz po wieczornej mszy świętej. Po spotkaniu udamy się na cmentarz, aby uzyskać odpust za zmarłych.

Dowiedz się więcej »

Na mszy św. o godz. 10:00, modlić się będziemy za społeczność Szkoły Podstawowej w Połchowie, która rozpocznie działalność w nowej szkole. Po mszy św. nastąpi Dzień Otwarty Szkoły dla mieszkańców, na który zaprasza Dyrektor wraz z pracownikami.

04/11/2018

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1000, modlić się będziemy za społeczność Szkoły Podstawowej w Połchowie, która rozpocznie działalność w nowej szkole. Po mszy św. nastąpi Dzień Otwarty Szkoły dla mieszkańców, na który zaprasza Dyrektor wraz z pracownikami.

Dowiedz się więcej »

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie o godz. 11:00. Na spotkaniu będą przyjmowane zgłoszenia po nowe alby.

03/11/2018
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

03/11/2018
Dowiedz się więcej »

Różaniec za zmarłych z wypominkami jednorazowymi rozpoczniemy od soboty o godz. 17:30.

03/11/2018
Dowiedz się więcej »

W Dzień Zaduszny przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. będzie na mszy św. o godz. 6:30 i 15:00 oraz od godz. 17:00.

02/11/2018
Dowiedz się więcej »

W Dniu Zadusznym wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczyste msze św. za zmarłych połączone z Nieszporami za zmarłych, odprawimy o godz. 15:00 i 18:00.

02/11/2018

W piątek, 2 listopada, w Dniu Zadusznym wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczyste msze św. za zmarłych połączone z Nieszporami za zmarłych, odprawimy o godz. 1500 i 1800.

Dowiedz się więcej »

Przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w kościele tylko o godz. 7:00, 8:30 i 10:00. Ponadto zapraszamy na uroczystości na cmentarzu: o godz. 13:30 – różaniec za zmarłych, o godz. 14:00 msza św. i bezpośrednio po mszy św. procesja, w czasie, której poświęcimy i okadzimy wszystkie groby.

01/11/2018

W czwartek, 1 listopada, przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w kościele tylko o godz. 700, 830 i 1000. Ponadto zapraszamy na uroczystości na cmentarzu: o godz. 1330 – różaniec za zmarłych, o godz. 1400 msza św. i bezpośrednio po mszy św. procesja, w czasie, której poświęcimy i okadzimy wszystkie groby.

Dowiedz się więcej »

Ministrantów Seniorów oraz Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie formacyjne po wieczornej adoracji.

31/10/2018
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie we wtorek, w godz. 16:00 – 18:00. Spośród dzieci przebranych za dowolnie wybranych świętych, zostaną wybrani Królowa i Król Balu. W trakcie balu odbędą się różne konkursy, w których zwycięzcy otrzymają nagrody.

30/10/2018

Z okazji zbliżających się Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie we wtorek, 30 października, w godz. 1600 – 1800. Spośród dzieci przebranych za dowolnie wybranych świętych, zostaną wybrani Królowa i Król Balu. W trakcie balu odbędą się różne konkursy, w których zwycięzcy otrzymają nagrody.

Dowiedz się więcej »

Wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

24/10/2018

Wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

Dowiedz się więcej »

Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz młodzieńców chętnych na lektorów, zapraszamy na spotkanie na godz. 17:00

15/10/2018
Dowiedz się więcej »

Wszystkich chętnych dorosłych zapraszamy na katechezy biblijne na 19:00. W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań oraz dzielenia się osobistymi spostrzeżeniami. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte.

19/10/2018
Dowiedz się więcej »

40. rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II na godz. 17:30, a następnie na mszę św. zbiorową. Kartki z intencjami prosimy składać w skarbonce pod chórem.

16/10/2018
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami o godz. 17:30.

13/10/2018
Dowiedz się więcej »

Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, na godz. 19:15. Należy zabrać ze sobą paszport oraz dokonać wpłaty w wysokości 1000 zł.

07/10/2018
Dowiedz się więcej »

W niedzielę, na mszy św. o godz. 10:00 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

07/10/2018
Dowiedz się więcej »

W sobotę odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

06/10/2018
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca, w czasie modlitwy różańcowej, będziemy prosić o wynagrodzenie zniewag, jakich doświadcza Serce Jezusowe. Spowiedź pierwszopiątkowa będzie na porannej mszy św., a po południu od godz. 16:00. Po mszy św. wieczornej zapraszamy na wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście i przez modlitwę wstawienniczą.

05/10/2018

W pierwszy piątek miesiąca, w czasie modlitwy różańcowej, będziemy prosić o wynagrodzenie zniewag, jakich doświadcza Serce Jezusowe. Spowiedź pierwszopiątkowa będzie na porannej mszy św., a po południu od godz. 1600. Po mszy św. wieczornej zapraszamy na wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście […]

Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na koncert uwielbienia. Przyjdźmy całymi rodzinami. Modlić się będziemy tańcem, śpiewem i sercem. Stańmy się wspólnotą wokół Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i Jego aniołów. Koncert odbędzie się o godz: 19:00.

30/09/2018

W ramach przygotowania do naszego odpustu parafialnego, zapraszamy na koncert uwielbienia. Poprowadzi go muzyczna diakonia uwielbienia z par. św. Antoniego w Redzie. Przyjdźmy całymi rodzinami. Modlić się będziemy tańcem, śpiewem i sercem. Stańmy się wspólnotą wokół Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i Jego aniołów. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Uroczystości odpustowe Świętych Aniołów Stróżów godz. 18:00. Tego dnia poświęcone zostaną stacje drogi krzyżowej umieszczone na zewnątrz kościoła.

02/10/2018

Uroczystości odpustowe Świętych Aniołów Stróżów odbędą się 2 października, we wtorek, o godz. 1800. Tego dnia poświęcone zostaną stacje drogi krzyżowej umieszczone na zewnątrz kościoła.

Dowiedz się więcej »

Parafialny Dzień Świętości Życia Małżeńskiego. Na każdej mszy św. modlić się będziemy za wszystkie rodziny naszej parafii, a małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zachęcamy wszystkich do rodzinnego uczestniczenia we mszy św.

23/09/2018
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy wszystkich chętnych na katechezy biblijne w najbliższy piątek na 19:00. W trzecie piątki miesiąca będziemy poznawać Pismo Święte, jak powstawało, metody czytania, geografię biblijną i sposób życia słowem Bożym. Będzie możliwość zadawania pytań oraz dzielenia się osobistymi spostrzeżeniami. Spotkania adresowane są głównie do dorosłych. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte.

21/09/2018

Zapraszamy wszystkich chętnych na katechezy biblijne w najbliższy piątek na 1900. W trzecie piątki miesiąca będziemy poznawać Pismo Święte, jak powstawało, metody czytania, geografię biblijną i sposób życia słowem Bożym. Będzie możliwość zadawania pytań oraz dzielenia się osobistymi spostrzeżeniami. Spotkania adresowane są głównie do dorosłych. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte.

Dowiedz się więcej »

Dożynki Parafialne przeżyjemy w niedzielę, o godz. 12:00. W tym roku wieniec przygotowuje Połchowo, chleb – Mrzezino, kwiaty – Osłonino, owoce i warzywa – Smolno.

23/09/2018

Dożynki Parafialne przeżyjemy w niedzielę, 23 września o godz. 1200. W tym roku wieniec przygotowuje Połchowo, chleb – Mrzezino, kwiaty – Osłonino, owoce i warzywa – Smolno.

Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca spowiedz św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 16:30.

07/09/2018

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 1630. Ponadto po Mszy św. wieczornej odbędzie się wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Planujemy organizować takie wieczory w pierwsze piątki każdego miesiąca. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście i przez […]

Dowiedz się więcej »

Po Mszy św. wieczornej odbędzie się wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście i przez modlitwę wstawienniczą.

07/09/2018

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 1630. Ponadto po Mszy św. wieczornej odbędzie się wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Planujemy organizować takie wieczory w pierwsze piątki każdego miesiąca. Po krótkiej katechezie będziemy powierzać swoje życie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, osobiście i przez […]

Dowiedz się więcej »

W sobotę, po mszy św. wieczornej, odbędzie się nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

08/09/2018
Dowiedz się więcej »

By owocnie przeżyć pielgrzymkę i w łasce uświęcającej rozpocząć rok szkolny, zapraszamy do spowiedzi św., w najbliższą sobotę od godz. 17:00.

01/09/2018
Dowiedz się więcej »

Wszystkich chorych odwiedzimy w domach w następną sobotę, 8 września.

08/09/2018
Dowiedz się więcej »

Pielgrzymka z naszej parafii do Swarzewa wyruszy w przyszłą niedzielę o godz. 5:00. Powrót planowany jest ok. godz. 1700. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę, w której prosić będziemy o Światło Ducha Św. dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym.

02/09/2018
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę i niedzielę podejmować będziemy pielgrzymów z Rumii i Redy zmierzających do Swarzewa. Bardzo prosimy zwłaszcza panie z Koła Gospodyń Wiejskich z wszystkich wiosek, o pomoc w przygotowaniu i przyjęciu pielgrzymów.

01/09/2018 - 02/09/2018
Dowiedz się więcej »

Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny dla uczniów wszystkich szkół odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1000. Dzieciom z „O” i kl. I poświęcimy tornistry z przyborami szkolnymi. Serdecznie zapraszamy.

02/09/2018
Dowiedz się więcej »

Rycerzy Kolumba zapraszamy na spotkanie formacyjne po wieczornej adoracji.

29/08/2018
Dowiedz się więcej »

Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie po wieczornej mszy św.

28/08/2018
Dowiedz się więcej »

Wspominać będziemy św. Rocha – patrona Smolna. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18:00 na cmentarzu cholerycznym w Smolnie. Wyjątkowo tego wieczoru nie będzie wieczornej mszy św. w kościele.

16/08/2018
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą odprawiane według wakacyjnego porządku niedzielnego. Zgodnie z tradycją na wszystkich mszach świętych pobłogosławimy kwiaty, zioła i zboża.

15/08/2018
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu, odbędzie się w sobotę, po mszy św. wieczornej.

05/08/2018 - 11/08/2018
Dowiedz się więcej »

W poniedziałek, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wydarzenie to było umocnieniem wiary Apostołów przed męką Pana Jezusa. Jest ono również zaproszeniem do prowadzenia intensywnego życia wewnętrznego, poznawania Pana Boga na drodze sakramentów i modlitwy.

06/08/2018
Dowiedz się więcej »

W najbliższy pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. po południu od godz. 17:00.

03/08/2018
Dowiedz się więcej »

Święty Franciszek z Asyżu otoczył opieką kaplicę p.w. Matki Bożej Anielskiej, zwanej Porcjunkulą, której rocznica poświęcenia przypada 2 sierpnia. W tej kaplicy Święty Franciszek otrzymał słynny odpust, który papieże zatwierdzili i którym objęli cały Kościół właśnie na dzień rocznicy jej poświęcenia. Odpust można zyskać pod zwykłymi warunkami w czwartek 2 sierpnia i ofiarować za siebie lub za kogoś ze zmarłych.

02/08/2018
Dowiedz się więcej »

W środę, 1 sierpnia, będziemy przeżywać 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech wspomnienie tego patriotycznego zrywu przypomina nam o potrzebie modlitwy za tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.

01/08/2018
Dowiedz się więcej »

W środę, przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Oddając się w opiekę św. Krzysztofowi podczas kierowania pojazdami, pamiętajmy o rozwadze i ostrożności. Błogosławieństwo wszelkich pojazdów, które prosimy ustawiać na parkingach wokół kościoła, odbędzie się po mszy św. porannej i wieczornej. Każdy właściciel pojazdu otrzyma obrazek z modlitwą kierowcy, upamiętniający 100 lecie odzyskania Niepodległości

25/07/2018

W środę, przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Oddając się  w opiekę św. Krzysztofowi podczas kierowania pojazdami, pamiętajmy o rozwadze i ostrożności. Błogosławieństwo wszelkich pojazdów, które prosimy ustawiać na parkingach wokół kościoła, odbędzie się po mszy św. porannej i wieczornej. Każdy właściciel pojazdu otrzyma obrazek z modlitwą kierowcy, upamiętniający 100 lecie odzyskania Niepodległości

Dowiedz się więcej »

W czwartek, przypada liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków.

26/07/2018

W czwartek, przypada liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków.

Dowiedz się więcej »

Przypadnie 85. rocznica pierwszej mszy św. inaugurującej powstanie naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy na mszę św. w intencji naszych przodków w wierze na parafialnym cmentarzu o godz. 19:00. Wyjątkowo w tym dniu, nie będzie mszy św. wieczornej w kościele.

23/07/2018
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. od godz. 17:00.

06/07/2018
Dowiedz się więcej »

W niedzielę suma będzie odprawiona w języku kaszubskim.

01/07/2018
Dowiedz się więcej »

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Parafiadę, która odbędzie się w przyszłą na boisku w Osłoninie. Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 15:00 meczem piłkarskim pomiędzy ministrantami a przedstawicielami Parafii. Oprócz zaplanowanych konkurencji sportowych oraz punktów garmażeryjnych, ustawiony będzie dmuchany plac zabaw dla dzieci.

24/06/2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Parafiadę, która odbędzie się w przyszłą niedzielę na boisku w Osłoninie.  Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 1500 meczem piłkarskim pomiędzy ministrantami a przedstawicielami Parafii. Oprócz zaplanowanych konkurencji sportowych oraz punktów garmażeryjnych, ustawiony będzie dmuchany plac zabaw dla dzieci.

Dowiedz się więcej »

Również w sobotę obchodzić będziemy Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie i życzliwym słowie o swoich ojcach.

23/06/2018
Dowiedz się więcej »

W sobotę, w wigilię Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela zapraszamy na mszę św. w Osłoninie nad zatoką, o godz. 20:00.

23/06/2018
Dowiedz się więcej »

Sołtys i Rada Sołecka zapraszają mieszkańców Mrzezina w wieku od 65 lat wzwyż na Dzień Seniora. Spotkanie rozpoczniemy mszą św. w kościele o godz. 16:00, a następnie przejdziemy do sali „Pod Bocianami”.

12/06/2018
Dowiedz się więcej »

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (uczniów II klas gimnazjum) i ich rodziców odbędzie w poniedziałek o 19:00 w kościele.

11/06/2018
Dowiedz się więcej »

Po wieczornej mszy św. odbędzie nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

09/06/2018
Dowiedz się więcej »

Przypominamy rodzinom dzieci komunijnych, że wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lichenia o godz. 5:00, sprzed kościoła.

09/06/2018
Dowiedz się więcej »

W Boże Ciało o 18:00 zapraszamy na koncert uwielbienia na stadion miejski w Rumii, przy ul. Mickiewicza 43, . Zespół muzyków i chórzystów prowadzić będzie modlitwę śpiewem, przeplataną modlitwą księży (m.in. ks. Krystiana), aby w rodzinnej atmosferze przeżywać radość swojego chrześcijaństwa. Zapraszamy całe rodziny.

31/05/2018
Dowiedz się więcej »

Suma będzie w języku kaszubskim.

03/06/2018
Dowiedz się więcej »

W sobotę przed południem odwiedzimy chorych w domach z sakramentami św.

02/06/2018
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. po południu od godz. 17:00.

01/06/2018
Dowiedz się więcej »

Dziewczynki, które chciałyby sypać kwiatki w czasie procesji i oktawy Bożego Ciała zapraszamy na próbę w najbliższy poniedziałek i środę o godz. 17:00. Prosimy wszystkich chętnych o nazbieranie kwiatków i złożenie ich w kruchcie kościoła.

28/05/2018
Dowiedz się więcej »

W najbliższy czwartek celebrować będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w kościele będą o godz. 7:00, 9:00 i 10:30, po której wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy.

31/05/2018

W najbliższy czwartek celebrować będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w kościele będą o godz. 700, 900 i 1030, po której wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy. Procesja przejdzie ulicami: Pucką, Dworcową, Strażacką, Spokojną, Rajską, Pokoju i Pucką. Prosimy o udekorowanie domów na trasie procesji oraz przygotowanie obrazów i […]

Dowiedz się więcej »

Parafiada odbędzie się 24 czerwca (niedziela) na boisku sportowym w Osłoninie.

24/06/2018

Po raz czwarty organizujemy Parafiadę, która ma być propagowaniem zdrowego stylu życia poprzez aktywność ruchową oraz integracją międzypokoleniowych mieszkańców Parafii. Parafiada odbędzie się 24 czerwca (niedziela) na boisku sportowym w Osłoninie. Parafiadę rozpocznie tradycyjnie mecz piłkarski między przedstawicielami Parafii a Liturgiczną Służbą Ołtarza. Rozgrywki odbędą się w konkurencjach: Przeciąganie liny, Skakanka Rodzinna, Małżeńska kłoda,   Rzut […]

Dowiedz się więcej »

I Komunia Święta na mszy św. o godz. 12:00. Prosimy osoby niezwiązane z uroczystością komunijną o uczestniczenie we mszy św. o innej godzinie.

20/05/2018
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/10/2018
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/05/2018
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/09/2018
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/08/2018
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/07/2018
Dowiedz się więcej »

Pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy już w przyszłą niedzielę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/06/2018
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami o godz. 17:30.

12/05/2018
Dowiedz się więcej »

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych, odbędzie się w salce w kościele, w sobotę 12 maja, w godzinach od 9:00 – do 140:0.

12/05/2018
Dowiedz się więcej »

Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św., zapraszamy na spotkanie o godz. 11:00.

21/04/2018
Dowiedz się więcej »

Święto Miłosierdzia Bożego. Na każdej mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, dlatego też prosimy o za-branie ze sobą różańców. Suma będzie w języku kaszubskim.

08/04/2018

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Na każdej mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, dlatego też prosimy o zabranie ze sobą różańców. Suma będzie w języku kaszubskim.

Dowiedz się więcej »

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 11:00.

07/04/2018
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. będzie na rannej mszy św., a po południu od godz. 17:00.

06/04/2018
Dowiedz się więcej »

Chorych w domach odwiedzimy z sakramentami świętymi w Wielki Piątek.

30/03/2018

Chorych w domach odwiedzimy z sakramentami świętymi w Wielki Piątek.

Dowiedz się więcej »

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Jej liturgia wprowadzi nas w ostatni etap Wielkiego Postu. Podczas wszystkich mszy świętych poświęcimy gałązki palmowe oraz odczytana zostanie Męka Pańska. Procesja z palmami odbędzie się na mszy św. o godz. 10:00 i 12:00.

25/03/2018

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Jej liturgia wprowadzi nas w ostatni etap Wielkiego Postu. Podczas wszystkich mszy świętych poświęcimy gałązki palmowe oraz odczytana zostanie Męka Pańska. Procesja z palmami odbędzie się na mszy św. o godz. 1000 i 1200.

Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w najbliższą sobotę. Rano w godzinach od 9:00 – 10:00 i po południu 15:00 – 16:30 oraz 17:00 –18:00. Zachęcamy do skorzystania tego dnia ze spowiedzi i nie odkładania jej do ostatniej chwili, gdyż w Wielkim Tygodniu spowiedzi już nie będzie.

24/03/2018

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w najbliższą sobotę. Rano w godzinach od 900 – 1000 i po południu 1500 – 1630 oraz 1700 –1800. Zachęcamy do skorzystania tego dnia ze spowiedzi i nie odkładania jej do ostatniej chwili, gdyż w Wielkim Tygodniu spowiedzi już nie będzie.

Dowiedz się więcej »

W najbliższy piątek Droga Krzyżowa w kościele będzie tylko o godz. 8:00. Natomiast wieczorne nabożeństwo odprawimy w Smolnie, które rozpoczniemy o godz. 19:00 na ul. Jana Pawła II. Następnie przejdziemy ulicami: Pucką, Lipową, Nową aż do krzyża na cmentarzu cholerycznym. Rozważania do każdej stacji przygotują małżonkowie skupieni w Kościele Domowym. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy i latarek.

23/03/2018

W najbliższy piątek Droga Krzyżowa w kościele będzie tylko o godz. 800. Natomiast wieczorne nabożeństwo odprawimy w Smolnie, które rozpoczniemy o godz. 1900 na ul. Jana Pawła II. Następnie przejdziemy ulicami: Pucką, Lipową, Nową aż do krzyża na cmentarzu cholerycznym. Rozważania do każdej stacji przygotują małżonkowie skupieni w Kościele Domowym. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy […]

Dowiedz się więcej »

Musical o Męce Pana Jezusa. Będzie to godzinny program, w którym poprzez Pismo św., refleksję, a przede wszystkim przez specjalne pieśni i muzykę, przeżyjemy ostatnią drogę naszego Zbawiciela. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na niezwykły wieczór o godz. 19:00.

18/03/2018

Zjednoczonymi siłami lektorów, dzieci ze scholki, zespołu muzycznego i chórzystów przygotowaliśmy musical o Męce Pana Jezusa. Będzie to godzinny program, w którym poprzez Pismo św., refleksję, a przede wszystkim przez specjalne pieśni i muzykę, przeżyjemy ostatnią drogę naszego Zbawiciela. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na niezwykły wieczór – w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.

Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę przy klubie w Połchowie, w godz. 8:30 do 13:00.

17/03/2018

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę przy klubie w Połchowie, w godz. 830 do 1300.

Dowiedz się więcej »

Organizujemy autokarowy wyjazd na Drogę Krzyżową do Kalwarii Wejherowskiej. Odbędzie się on w najbliższy piątek, 9 marca. Wyjazd nastąpi o godz. 15:30, powrót ok. 18:30. Zapisy odbywają się w zakrystii i biurze. Koszt przejazdu wynosi 10 zł. Serdecznie zapraszamy.

09/03/2018
Dowiedz się więcej »

W sobotę po wieczornej mszy św., odbędzie się nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu i w święta.

10/03/2018
Dowiedz się więcej »

Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie do kościoła w poniedziałek, o godz. 17:00.

05/03/2018
Dowiedz się więcej »

W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

03/03/2018
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź będzie rano od godz. 8:00 a po południu od godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy.

02/03/2018
Dowiedz się więcej »

Rycerzy Kolumba, ministrantów seniorów, ministrantów młodszych i lektorów zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

28/02/2018
Dowiedz się więcej »

Rodziców i młodzież, która przyjęła Sakrament Bierzmowania zapraszamy na dziękczynną adorację, o godz. 18:45.

28/02/2018
Dowiedz się więcej »

Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11:00. Przypominamy, że w zakrystii są do odebrania alby dla dzieci.

24/02/2018
Dowiedz się więcej »

Papież Franciszek, ogłosił ten piątek dniem modlitwy i postu w intencji pokoju na świecie. Zechciejmy włączyć się do tej papieskiej inicjatywy.

23/02/2018
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Bierzmowania o godz. 18:00. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji młodzieży przygotowującej się do przyjęcia tego sakramentu.

21/02/2018
Dowiedz się więcej »

Wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania zapraszamy na obowiązkowe spotkanie, w poniedziałek, o godz. 19:00. Uroczystość Bierzmowania odbędzie się w środę 21 lutego. Dlatego też od najbliższego wtorku młodzież rozpocznie Nowennę do Ducha Świętego połączoną z próbami ceremonii.

12/02/2018

Wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania zapraszamy na obowiązkowe spotkanie, jutro, w poniedziałek, o godz. 1900. Uroczystość Bierzmowania odbędzie się w środę 21 lutego. Dlatego też od najbliższego wtorku młodzież rozpocznie Nowennę do Ducha Świętego połączoną z próbami ceremonii.

Dowiedz się więcej »

Również w Środę Popielcową rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Nauki z podziałem na grupy wiekowe będą tylko w czwartek i piątek. Dla dorosłych o godz. 6:30, 16:00 i 18:00; dla gimnazjum o godz. 9:00; dla uczniów IV – VII o godz. 10:00; dla uczniów kl. O – III o godz. 11:00. Rekolekcje zakończymy w sobotę na mszach św. o godz. 6:30, 16:00 i 18:00. W sobotę zachęcamy do rodzinnego uczestniczenia we mszy św.

14/02/2018 - 17/02/2018

Również w Środę Popielcową rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Nauki z podziałem na grupy wiekowe będą tylko w czwartek i piątek. Dla dorosłych o godz. 630, 1600 i 1800; dla gimnazjum o godz. 900; dla uczniów IV – VII o godz. 1000; dla uczniów kl. O – III o godz. 1100. Rekolekcje zakończymy w sobotę na mszach św.  o godz. 630, 1600 i 1800. W sobotę zachęcamy […]

Dowiedz się więcej »

Środa Popielcowa msze św. odprawiane będą o godz. 6:30, 9:00 – na którą szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież,16:00 i 18:00. Na każdej mszy św. nastąpi obrzęd posypania głów popiołem.

14/02/2018

Zbliżamy się do kolejnego okresu liturgicznego – Wielkiego Postu. Rozpoczniemy go w najbliższą środę, 14 lutego. W Środę Popielcową msze św. odprawiane będą o godz. 630, 900 – na którą szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież,1600 i 1800. Na każdej mszy św. nastąpi obrzęd posypania głów popiołem.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu odbędzie się w sobotę, po wieczornej mszy św.

10/02/2018

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu odbędzie się w sobotę, po wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Światowy Dzień Chorego. Jest to szczególna okazja do pogłębienia postawy wrażliwości wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Po mszach św. o godz. 8:30 i 12:00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Gorąco zachęcamy osoby starsze i przewlekle chore.

11/02/2018

11 lutego, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Jest to szczególna okazja do pogłębienia postawy wrażliwości wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Po mszach św. o godz. 830 i 1200 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Gorąco zachęcamy osoby starsze i przewlekle chore.

Dowiedz się więcej »

W niedzielę na sumie, która będzie w języku kaszubskim, odbędzie się uroczysta inauguracja naszej lokalnej Rady Rycerzy Kolumba, pod wezwaniem św. Józefa. Podczas Mszy św. zostaną wprowadzeni na urząd nowo wybrani oficerowie. Wszystkich Rycerzy Kolumba, wraz z małżonkami, zapraszamy na to wydarzenie w stroju galowym.

04/02/2018

W przyszłą niedzielę na sumie, która będzie w języku kaszubskim, odbędzie się uroczysta inauguracja naszej lokalnej Rady Rycerzy Kolumba, pod wezwaniem św. Józefa. Podczas Mszy św. zostaną wprowadzeni na urząd nowo wybrani oficerowie. Wszystkich Rycerzy Kolumba, wraz z małżonkami, zapraszamy na to wydarzenie w stroju galowym.

Dowiedz się więcej »

W sobotę, zapraszamy do pomocy w posprzątaniu kościoła z wystroju świątecznego. Prace rozpoczniemy od godz. 8:00.

03/02/2018
Dowiedz się więcej »

W pierwszą sobotę, wspominać będziemy św. Błażeja, który jest orędownikiem przy chorobach gardła. Na porannej mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa świecami. Natomiast przed południem odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

03/02/2018
Dowiedz się więcej »

Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na msze św. o godz. 6:30, 9:00 i 18:00 w czasie, których pobłogosławimy gromnice, by w chwilach trwogi i cierpienia przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów. Tego dnia przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie na porannych mszach świętych, a po południu od godz. 1700.

02/02/2018

W piątek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na msze św. o godz. 630, 900 i 1800 w czasie, których pobłogosławimy gromnice, by w chwilach trwogi i cierpienia przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów. Tego dnia przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie na porannych mszach […]

Dowiedz się więcej »

Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie we wtorek po wieczornej mszy świętej.

30/01/2018
Dowiedz się więcej »

Serdecznie zapraszamy do kościoła na godzinny program kolędowo – pastorałkowy w wykonaniu Teatru Muzycznego „Hals”. o godz. 19:00.

28/01/2018

Na zakończenie okresu kolędowego, serdecznie zapraszamy do kościoła na godzinny program kolędowo – pastorałkowy w wykonaniu Teatru Muzycznego „Hals”. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę, o godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, które przypadnie w najbliższy czwartek, będzie zwieńczeniem Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

25/01/2018

Trwa Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, które przypadnie w najbliższy czwartek, będzie jego zwieńczeniem.

Dowiedz się więcej »

W przyszłą niedzielę zapraszamy na wspólne kolędowanie przy szopce w kościele na godz. 19:00. W międzyczasie przeprowadzona zostanie kwesta na dalszą rehabilitację naszego parafianina Maćka Groenwalda z Widlina.

07/01/2018
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po mszy św. o godz. 10:00, dzieci z przedszkola „Słoneczko” w Mrzezinie przedstawią jasełka.

06/01/2018

W sobotę, 6 stycznia, obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. będą sprawowane jak w każdą niedzielę. Po mszy św. o godz. 1000, dzieci z przedszkola „Słoneczko” w Mrzezinie przedstawią jasełka.

Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi na porannej mszy św. a po południu od godz. 16:30.

05/01/2018

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi na porannej mszy św. a po południu od godz. 1630.

Dowiedz się więcej »

Święto Świętej Rodziny i będzie to ostatni dzień roku kalendarzowego. Po sumie odprawimy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne za Stary Rok. W Sylwestra nie będzie mszy św. o godz. 18:00.

31/12/2017
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Narodzenia Pańskiego, pierwsza msza św. będzie o godz. 8:30. Kolejne msze św. będą według porządku niedzielnego. W drugi dzień świąt msze św. będą jak w każdą niedzielę.

25/12/2017
Dowiedz się więcej »

Bardzo prosimy wszystkich chętnych o pomoc w przygotowaniu wystroju świątecznego i posprzątaniu kościoła na święta. Pracować będziemy w środę i czwartek od godz. 8:00.

20/12/2017 - 21/12/2017
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w godz. 8:00 – 9:00, 15:00 – 16:30, 17:00 – 18:00. Bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w tym dniu, ponieważ w inne dni spowiedź będzie ograniczona ze względu na spowiedzi w dekanacie. W wigilię i święta nie będzie już okazji do spowiedzi św.

19/12/2017

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się w najbliższy wtorek: rano w godz. 800 – 900 i po południu w godz. 1500 – 1630 i 1700 – 1800. Bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w tym dniu, ponieważ w inne dni spowiedź będzie ograniczona ze względu na spowiedzi w dekanacie. W wigilię i święta nie będzie już okazji […]

Dowiedz się więcej »

W sobotę, po mszy św. wieczornej odbędzie się nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

09/12/2017
Dowiedz się więcej »

W piątek, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

08/12/2017
Dowiedz się więcej »

Na wieczornej mszy św. rozpoczniemy Adwent. Na początku mszy św. nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego przy ołtarzu oraz domowych wieńców

02/12/2017

W najbliższą sobotę na wieczornej mszy św. rozpoczniemy Adwent. Na początku mszy św. nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego przy ołtarzu oraz domowych wieńców, które ustawione w mieszkaniach na wyeksponowanym miejscu, będą znakiem oczekiwania całej rodziny na Boże Narodzenie.

Dowiedz się więcej »

Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński w przyszłym roku, w godzinach od 9:00 do 14:00.

09/12/2017

Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński w przyszłym roku, odbędą się w sobotę, 9 grudnia, w godzinach od 900 do 1400.

Dowiedz się więcej »

Będziemy gościć przedstawicieli Zakonu Rycerzy Kolumba – organizacji katolickich mężczyzn i ich rodzin, skupionych wokół idei Miłosierdzia, Jedności, Braterstwa i Patriotyzmu. Więcej informacji przekaże nam Ks. Krystian, który jest diecezjalnym kapelanem Rycerzy.

19/11/2017

Będziemy gościć przedstawicieli Zakonu Rycerzy Kolumba – organizacji katolickich mężczyzn i ich rodzin, skupionych wokół idei Miłosierdzia, Jedności, Braterstwa i Patriotyzmu. Więcej informacji przekaże nam Ks. Krystian, który jest diecezjalnym kapelanem Rycerzy.

Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi w najbliższą sobotę w godz. 8:30 – 13:00, przy Klubie w Połchowie.

18/11/2017

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi zapraszamy na pobór krwi w najbliższą sobotę w godz. 830 – 1300, przy Klubie w Połchowie.

Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II, na godz. 17:30. Po mszy św. będzie możliwość oddania szacunku Św. Janowi Pawłowi II, poprzez ucałowanie relikwii.

16/11/2017

W czwartek zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II, na godz. 1730. W trakcie Nowenny odczytane będą osobiste intencje, które możemy składać do skarbonki lub w zakrystii i za które będzie odprawiona msza św. Po mszy św. będzie możliwość oddania szacunku Św. Janowi Pawłowi II, poprzez ucałowanie relikwii.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami odbędzie się w najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej.

11/11/2017

Nauka przed chrztami odbędzie się w najbliższą sobotę, po mszy św. wieczornej.

Dowiedz się więcej »

Uczestników pielgrzymki do Fatimy zapraszamy na spotkanie, o godz. 19:00.

05/11/2017

Uczestników pielgrzymki do Fatimy zapraszamy na spotkanie, o godz. 19:00.

Dowiedz się więcej »

W sobotę odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

04/11/2017
Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca spowiedzi będziemy słuchali na porannej mszy św. i po południu od godz. 16:30.

03/11/2017
Dowiedz się więcej »

Różaniec za zmarłych z wypominkami jednorazowymi rozpoczniemy od piątku, o godz. 17:30.

03/11/2017
Dowiedz się więcej »

W czwartek w Dniu Zadusznym wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczyste msze św. za zmarłych połączone z Nieszporami za zmarłych, odprawimy o godz. 15:00 i 18:00.

02/11/2017

W czwartek, 2 listopada, w Dniu Zadusznym wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Uroczyste msze św. za zmarłych połączone z Nieszporami za zmarłych, odprawimy o godz. 1500 i 1800.

Dowiedz się więcej »

W środę biuro parafialne będzie nieczynne.

01/11/2017
Dowiedz się więcej »

Przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele tylko o godz. 7:00, 8:30 i 10:00. Uroczystości na cmentarzu: o godz. 13:30 – różaniec za zmarłych, o godz. 14:00 msza św. i bezpośrednio po mszy św. procesja, w czasie, której poświęcimy i okadzimy wszystkie groby.

01/11/2017

W środę, 1 listopada, przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w kościele tylko o godz. 700, 830 i 1000. Ponadto zapraszamy na uroczystości na cmentarzu: o godz. 1330 – różaniec za zmarłych, o godz. 1400 msza św. i bezpośrednio po mszy św. procesja, w czasie, której poświęcimy i okadzimy wszystkie groby.

Dowiedz się więcej »

Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie o 16:00 – 18:00. Dzieci powinny być przebrane za dowolnie wybranych świętych i spośród nich zostaną wybrani Królowa i Król Balu. W trakcie balu będą różne konkursy, w których zwycięzcy otrzymają nagrody.

31/10/2017

Z okazji zbliżających się Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie we wtorek, 31 października, w godz. 1600 – 1800. Dzieci powinny być przebrane za dowolnie wybranych świętych i spośród nich zostaną wybrani Królowa i Król Balu. W trakcie balu będą różne konkursy, w których […]

Dowiedz się więcej »

Ostatni w tym roku na jubileuszowy wieczór fatimski. Rozpoczniemy go mszą św. wieczorną, po niej modlitwa różańcowa, następnie procesja z figurą Pani Fatimskiej, Litania i Apel Jasnogórski.

13/10/2017

W piątek zapraszamy po raz ostatni w tym roku na jubileuszowy wieczór fatimski. Rozpoczniemy go mszą św. wieczorną, po niej modlitwa różańcowa, następnie procesja z figurą Pani Fatimskiej, Litania i Apel Jasnogórski. Bardzo prosimy przedstawicieli grup duszpasterskich o udział w procesji ze sztandarami, strażaków i wszystkich wiernych prosimy o przyniesienie pochodni i świec. Niech liczny […]

Dowiedz się więcej »

Ze względu na „Różaniec do granic”, chorych w domach odwiedzimy w sobotę, 14 października.

14/10/2017
Dowiedz się więcej »

Uroczystości odpustowe Świętych Aniołów Stróżów przeżyjemy w poniedziałek, 2 października, o godz. 18:00.

02/10/2017
Dowiedz się więcej »

W przyszłą niedzielę, 1 października, rozpoczniemy miesiąc różańca świętego. Suma będzie w języku kaszubskim.

01/10/2017
Dowiedz się więcej »

Parafialny Dzień Świętości Życia Małżeńskiego. Na każdej mszy św. modlić się będziemy za wszystkie rodziny naszej parafii, a małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie.

24/09/2017

W przyszłą niedzielę przeżyjemy w naszym kościele Parafialny Dzień Świętości Życia Małżeńskiego. Na każdej mszy św. modlić się będziemy za wszystkie rodziny naszej parafii, a małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zachęcamy wszystkich do rodzinnego uczestniczenia we mszy św.

Dowiedz się więcej »

Przepraszamy za błąd w poprzedniej dacie. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie o godz. 12:00.

23/09/2017
Dowiedz się więcej »

W niedzielę na rynku w Pucku, odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rejestracji, ponieważ jest ona przeprowadzana głównie z myślą o siedmioletnim Wiktorze z Mrzezina, u którego stwierdzono białaczkę.

17/09/2017

W niedzielę na rynku w Pucku, odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rejestracji, ponieważ jest ona przeprowadzana głównie z myślą o siedmioletnim Wiktorze z Mrzezina, u którego stwierdzono białaczkę.

Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na pobór krwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 8:30 – 13:00, przy Klubie w Połchowie.

16/09/2017

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK zapraszamy na pobór krwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 830 – 1300, przy Klubie w Połchowie.

Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II na godz. 17:30.

16/09/2017

W najbliższą sobotę zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II na godz. 1730. Do skarbonki w kruchcie kościoła można wrzucać intencje, które będą odczytane i za które będzie odprawiona msza św. Po mszy św. będzie możliwość oddania czci świętemu Papieżowi poprzez ucałowanie relikwii.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu. Zapraszamy na godz. 17:30.

09/09/2017
Dowiedz się więcej »

Święto Narodzenia NMP. Na mszach św. odmówimy Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.

08/09/2017
Dowiedz się więcej »

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Dzień Chorych w Swarzewie. Wyjazd sprzed kościoła nastąpi we wtorek, o godz. 8:30.

05/09/2017
Dowiedz się więcej »

Dożynki Parafialne o godz. 12:00. W tym roku wieniec przygotowuje Osłonino, chleb – Smolno, kwiaty – Połchowo, owoce i warzywa – Mrzezino.

17/09/2017

Dożynki Parafialne przeżyjemy w niedzielę, 17 września o godz. 1200. W tym roku wieniec przygotowuje Osłonino, chleb – Smolno, kwiaty – Połchowo, owoce i warzywa – Mrzezino.

Dowiedz się więcej »

Pielgrzymka z naszej parafii do Swarzewa wyruszy o godz. 5:00. Powrót planowany jest ok. godz. 17:00.

03/09/2017

Pielgrzymka z naszej parafii do Swarzewa wyruszy w przyszłą niedzielę o godz. 500. Powrót planowany jest ok. godz. 1700. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę, która w tym roku przypada w 80. rocznicę koronacji figury Pani Swarzewskiej.

Dowiedz się więcej »

Ze względu na pielgrzymkę wszystkich chorych rozpoczniemy odwiedzać w domach w sobotę ok. godz. 11:00.

02/09/2017
Dowiedz się więcej »

W najbliższą sobotę i niedzielę podejmować będziemy pielgrzymów z Rumii i Redy zmierzających do Swarzewa.

02/09/2017 - 03/09/2017

W najbliższą sobotę i niedzielę podejmować będziemy pielgrzymów z Rumii i Redy zmierzających do Swarzewa. Bardzo prosimy zwłaszcza panie z Koła Gospodyń Wiejskich z wszystkich wiosek, o pomoc w przygotowaniu i przyjęciu pielgrzymów.

Dowiedz się więcej »

Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny dla uczniów wszystkich szkół o godz. 10:00. Dzieciom z „O” i kl. I poświęcimy tornistry z przyborami szkolnymi. Serdecznie zapraszamy.

03/09/2017

Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny dla uczniów wszystkich szkół odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1000. Dzieciom z „O” i kl. I poświęcimy tornistry z przyborami szkolnymi. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca. Warto rozpocząć nowy rok szkolny z łaską uświęcającą. Spowiedź św. będzie na rannej mszy św., a po południu od godz. 16:30.

01/09/2017

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Warto rozpocząć nowy rok szkolny z łaską uświęcającą. Spowiedź św. będzie na rannej mszy św., a po południu od godz. 1630.

Dowiedz się więcej »

Mija 78 lat od wybuchu drugiej wojny światowej. Naszym patriotycznym obowiązkiem jest pamiętać w modlitwie o poległych w obronie Ojczyzny.

01/09/2017
Dowiedz się więcej »

Rocznica poświęcenia kaplicy Matki Bożej Anielskiej, zwanej Porcjunkulą. W tej kaplicy Święty Franciszek otrzymał słynny odpust. Odpust można zyskać pod zwykłymi warunkami w środę 2 sierpnia i ofiarować za siebie lub za kogoś ze zmarłych.

02/08/2017

Święty Franciszek z Asyżu otoczył opieką kaplicę p.w. Matki Bożej Anielskiej, zwanej Porcjunkulą, której rocznica poświęcenia przypada 2 sierpnia. W tej kaplicy Święty Franciszek otrzymał słynny odpust, który papieże zatwierdzili i którym objęli cały Kościół właśnie na dzień rocznicy jej poświęcenia. Odpust można zyskać pod zwykłymi warunkami w środę 2 sierpnia i ofiarować za siebie […]

Dowiedz się więcej »

We wtorek, będziemy przeżywać 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech wspomnienie tego patriotycznego zrywu przypomina nam o potrzebie modlitwy za tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.

01/08/2017

We wtorek, 1 sierpnia, będziemy przeżywać 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech wspomnienie tego patriotycznego zrywu przypomina nam o potrzebie modlitwy za tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.

Dowiedz się więcej »

Wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków.

26/07/2017

W środę, przypada liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków.

Dowiedz się więcej »

Wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Błogosławieństwo wszelkich pojazdów, które prosimy ustawiać na parkingach wokół kościoła, odbędzie się po mszy św. porannej i wieczornej

25/07/2017

We wtorek, przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Oddając się w opiekę św. Krzysztofowi podczas kierowania pojazdami, pamiętajmy o rozwadze i ostrożności. Błogosławieństwo wszelkich pojazdów, które prosimy ustawiać na parkingach wokół kościoła, odbędzie się po mszy św. porannej i wieczornej. Każdy właściciel pojazdu otrzyma obrazek z modlitwą kierowcy.

Dowiedz się więcej »

84. rocznica pierwszej mszy św. inaugurującej powstanie naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy na mszę św. w intencji naszych przodków w wierze na parafialnym cmentarzu o godz. 20:00. Wyjątkowo w tym dniu, nie będzie mszy św. o godz. 20:00 w kościele.

23/07/2017

W przyszłą niedzielę, 23 lipca, przypada 84. rocznica pierwszej mszy św. inaugurującej powstanie naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy na mszę św. w intencji naszych przodków w wierze na parafialnym cmentarzu o godz. 2000. Wyjątkowo w tym dniu, nie będzie mszy św. o godz. 2000 w kościele.

Dowiedz się więcej »

Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia sportowe. Zbiórka na boisku Szkoły w Mrzezinie o godz. 10:00.

18/07/2017
Dowiedz się więcej »

w Swarzewie przeżywać będziemy odpust Matki Bożej Szkaplerznej. Ks. Dziekan serdecznie zaprasza na główne uroczystości o godz. 10:30. Po mszy św. nastąpi obrzęd nakładania szkaplerzy.

16/07/2017

W przyszłą niedzielę w Swarzewie przeżywać będziemy odpust Matki Bożej Szkaplerznej. Ks. Dziekan serdecznie zaprasza na główne uroczystości o godz. 1030. Po mszy św. nastąpi obrzęd nakładania szkaplerzy.

Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK, serdecznie zapraszamy na pobór krwi w godzinach 8:30 – 13:00 przy Klubie w Połchowie.

15/07/2017

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK, serdecznie zapraszamy na pobór krwi w najbliższą sobotę w godzinach 830 – 1300 przy Klubie w Połchowie.

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu, odbędzie się w sobotę, po mszy św. wieczornej.

08/07/2017

Nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu, odbędzie się w sobotę, po mszy św. wieczornej.

Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. od godz. 17:00.

07/07/2017
Dowiedz się więcej »

Gościć będziemy dwustuosobową grupę ewangelizacyjno – artystyczną „Siedem Aniołów”. Kolorowa karawana wędruje z wioski do wioski zapraszając mieszkańców na wspólną modlitwę, warsztaty artystyczne, rękodzielnicze, sportowe, muzyczne oraz do obejrzenia spektaklu „Domność”. Wszystkie wydarzenia będą się odbywały w sobotę po południu na placu sportowym przy remizie OSP.

08/07/2017

W najbliższą sobotę gościć będziemy dwustuosobową grupę ewangelizacyjno – artystyczną „Siedem Aniołów”. Kolorowa karawana wędruje z wioski do wioski zapraszając mieszkańców na wspólną modlitwę, warsztaty artystyczne, rękodzielnicze, sportowe, muzyczne oraz do obejrzenia spektaklu „Domność” – opowiadającym o domu widzianym oczami uczestniczących dzieci i młodzieży. Wszystkie wydarzenia będą się odbywały w sobotę po południu na placu […]

Dowiedz się więcej »

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Parafiadę, która odbędzie się na boisku w Smolnie. Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 15:00 meczem piłkarskim pomiędzy ministrantami a przedstawicielami Parafii. Oprócz zaplanowanych konkurencji sportowych oraz punktów garmażeryjnych, ustawiony będzie dmuchany plac zabaw dla dzieci.

25/06/2017
Dowiedz się więcej »

Na mszy św. o godz. 10:00, dziękować będziemy za zakończony rok szkolny i katechetyczny oraz prosić będziemy o bezpieczne wakacje. Po mszy św. zostaną wręczone nagrody dla dzieci za cotygodniowy udział we mszy św. niedzielnej.

25/06/2017
Dowiedz się więcej »

W piątek, w wigilię Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela zapraszamy na mszę św. w Osłoninie nad zatoką, o godz. 19:30.

23/06/2017

W piątek, w wigilię Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela zapraszamy na mszę św. w Osłoninie nad zatoką, o godz. 1930.

Dowiedz się więcej »

Sołtys i Rada Sołecka Mrzezina zapraszają na Dzień Seniora, który odbędzie się w najbliższy wtorek. Spotkanie rozpocznie się mszą św. w kościele o godz. 16:00, a kontynuowane będzie w sali „Pod Bocianami”.

20/06/2017

Sołtys i Rada Sołecka Mrzezina zapraszają na Dzień Seniora, który odbędzie się w najbliższy wtorek. Spotkanie rozpocznie się mszą św. w kościele o godz. 1600, a kontynuowane będzie w sali „Pod Bocianami”.

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w kościele będą o godz. 7:00, 9:00 i 10:30

15/06/2017
Dowiedz się więcej »

Festyn Szkolny pt. „Dzień Rodziny”, który odbędzie się na terenie szkoły w godz. 15 – 18.

11/06/2017
Dowiedz się więcej »

Dziewczynki chętne do sypania kwiatków w czasie procesji Bożego Ciała zapraszamy na próby w poniedziałek i środę na godz. 17:00.

05/06/2017
Dowiedz się więcej »

Po mszy św. wieczornej odbędzie się nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.

10/06/2017
Dowiedz się więcej »

Uczniów kl. II Gimnazjum oraz wszystkich, którzy chcieliby przyjąć Sakrament Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie o godz. 19:00.

05/06/2017

Uczniów kl. II Gimnazjum oraz wszystkich, którzy chcieliby przyjąć Sakrament Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie 5.06.2017, w poniedziałek, na godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Parafiada odbędzie się na boisku sportowym w Smolnie. Zgłoszenia do konkurencji sportowych przyjmowane będą u sołtysów tylko do 18 czerwca. Szczegółowy program i regulamin Parafiady zamieszczony jest na stronie Internetowej, w tablicach ogłoszeniowych i wydrukowany w gazetce.

25/06/2017

Po raz trzeci organizujemy Parafiadę, która ma być propagowaniem zdrowego stylu życia poprzez aktywność ruchową oraz integracją międzypokoleniowych mieszkańców Parafii. Parafiada odbędzie się 25 czerwca (niedziela) na boisku sportowym w Smolnie. Rozgrywki odbędą się w konkurencjach: przeciąganie liny, pompowanie wody za pomocą hydronetki, rzuty ringiem do celu, wyścigi rzędów na piłce z uszami, skakanka, narty […]

Dowiedz się więcej »

Sołtysów z poszczególnych wiosek, Radę Parafialną oraz wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w sprawie organizacji Parafiady. Odbędzie się ono w środę po wieczornej adoracji.

24/05/2017
Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/06/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/07/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/09/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/10/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/08/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo fatikmskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 17:30 różaniec, 18:00 msza św. i po mszy św. procesja z figurą, zakończona Litanią i Apelem Jasnogórskim.

13/05/2017

W tym roku przypada 100-tna rocznica Objawień Fatimskich. Od maja do października, 13-go danego miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przeżyć nabożeństwa fatimskie, w czasie, których będziemy rozważali słowa, jakie wypowiedziała Matka Najświętsza do dzieci fatimskich. Bardzo serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę: o godz. 1730 różaniec, 1800 msza św. i po mszy św. procesja z […]

Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami o godz. 17:00.

13/05/2017
Dowiedz się więcej »

Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na obowiązkowe próby w najbliższy poniedziałek i czwartek na godz. 19:00 i w sobotę na godz. 12:30. Na próbę w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

15/05/2017

Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na obowiązkowe próby w najbliższy poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 19:00. Na próbę w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Dowiedz się więcej »

Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na obowiązkowe próby w najbliższy poniedziałek i czwartek na godz. 19:00 i w sobotę na godz. 12:30. Na próbę w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

08/05/2017

Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na obowiązkowe próby w najbliższy poniedziałek i czwartek na godz. 1900 i w sobotę na godz. 1230. Na próbę w sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Dowiedz się więcej »

Na wzgórzu św. Wojciecha w Gdańsku o godz. 12:00 obchodzić będziemy Święto Patronalne ku czci św. Wojciecha w 25. rocznicę ustanowienia Archidiecezji i Metropolii Gdańskiej. Serdecznie zapraszamy.

07/05/2017

W przyszłą niedzielę na wzgórzu św. Wojciecha w Gdańsku o godz. 12:00 obchodzić będziemy Święto Patronalne ku czci św. Wojciecha w 25. rocznicę ustanowienia Archidiecezji i Metropolii Gdańskiej. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej »

Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który odbędzie się w salce w kościele, w godzinach od 9:00 – do 14:00.

06/05/2017

Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który odbędzie się w salce w kościele, w najbliższą sobotę 6 maja, w godzinach od 900 – do 1400.

Dowiedz się więcej »

Wszystkich strażaków ze swoimi rodzinami zapraszamy na mszę św. w środę o godz. 18:00 – w przededniu patrona strażaków św. Floriana

03/05/2017

Wszystkich strażaków ze swoimi rodzinami zapraszamy na mszę św. w środę o godz. 1800 – w przededniu patrona strażaków św. Floriana

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę, w czasie, których odnowimy Śluby Jasnogórskie.

03/05/2017

W środę, 3 maja przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę, w czasie, których odnowimy Śluby Jasnogórskie. Tego dnia przypada również 226. rocznica ustanowienia Konstytucji 3-go Maja.

Dowiedz się więcej »

W naszym kościele odbędzie „Koncert Charytatywny dla Jasia”, w czasie którego wystąpią zespoły muzyczne z kilku miejscowości. Serdecznie zapraszamy na godz. 19:00.

28/04/2017

W najbliższy piątek odbędzie się w naszym kościele „Koncert Charytatywny dla Jasia”, w czasie którego wystąpią zespoły muzyczne z kilku miejscowości. Natomiast na zewnątrz będzie możliwość zakupu ciasta oraz obejrzenia z bliska wozów strażackich i policyjnych. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie dla malutkiego Jasia, którego czekają bardzo skomplikowane operacje. Serdecznie zapraszamy na godz. 1900.

Dowiedz się więcej »

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych w godz. 9:00 – 14:00.

06/05/2017

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w sobotę, 6 maja, w godz. 900 – 1400.

Dowiedz się więcej »

Radę Parafialną i wszystkich chętnych do organizacji „Parafiady” zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej adoracji.

26/04/2017
Dowiedz się więcej »

Uroczystość Bierzmowania o godz. 18:00. Kandydatów do Bierzmowania polecamy modlitwom wiernych.

25/04/2017

Uroczystość Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 1800. Kandydatów do Bierzmowania polecamy modlitwom wiernych.

Dowiedz się więcej »

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – procesja rezurekcyjna od Grobu Pańskiego wyruszy o godz. 6:00 rano, a po niej msza św. Następna msza św. o godz. 8:30

16/04/2017

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – procesja rezurekcyjna od Grobu Pańskiego wyruszy o godz. 6:00 rano, a po niej msza św. Następna msza św. o godz. 8:30.  

Dowiedz się więcej »

Wielka Sobota – adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim od godz. 8:00. Święcenie pokarmów w godz. 11:00 –12:30. Wigilię Paschalną rozpoczniemy o godz. 19:00. Na ceremonie wielkosobotnie przynosimy świece.

15/04/2017

Wielka Sobota – adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim od godz. 800. Święcenie pokarmów w godz. 1100 –1230. Na zakończenie święconki zapraszamy wszystkich motocyklistów na „motoświęconkę”. Zbiórka o godz. 1200 przy Dworcu kolejowym w Mrzezinie, następnie wspólny przejazd ul. Dworcową, Rajską i Pokoju na plac kościelny, gdzie nastąpi poświęcenie pokarmów przy motocyklach. Po święconce przejedziemy […]

Dowiedz się więcej »

Wielki Piątek – dzień śmierci naszego Pana Jezusa Chrystusa. Adoracja przy ciemnicy od godz. 8:00. Na godz. 15:00 (godzinę śmierci Chrystusa), Koronka do Bożego Miłosierdzia. Droga Krzyżowa o godz. 18:30, a po niej ceremonie z Liturgią Słowa i Adoracją Krzyża. Następnie przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do północy. O godz. 22:00 odśpiewamy Gorzkie Żale. W Wielki Piątek do południa odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

14/04/2017

Wielki Piątek – dzień śmierci naszego Pana Jezusa Chrystusa – wszystkich wierzących obowiązuje ścisły post. Adoracja przy ciemnicy od godz. 800. Na godz. 1500 – godzinę śmierci Chrystusa, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Droga Krzyżowa             o godz. 1830, a po niej ceremonie z Liturgią Słowa i Adoracją Krzyża. […]

Dowiedz się więcej »

Wielki Czwartek – dzień Ostatniej Wieczerzy – dzień ustanowienia Najświętszego Sakramentu oraz Sakramentu Kapłaństwa. Msza św. z obrzędem umycia nóg będzie o godz. 19:00, po której nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy. Adoracja do północy.

13/04/2017
Dowiedz się więcej »

Wszystkich chętnych zapraszamy do pomocy przy wznoszeniu ciemnicy i grobu Pańskiego oraz prac porządkowych o godz. 8:00.

12/04/2017
Dowiedz się więcej »

Chorych w domach odwiedzimy z sakramentami świętymi w Wielki Piątek.

14/04/2017
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, których udzielimy w święta odbędzie się w Wielki Poniedziałek po mszy św. wieczornej.

17/04/2017
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu. Rano w godzinach od 9:00 – 10:00 i po południu 15:00 – 16:30 oraz 17:00 –18:00. Zachęcamy do skorzystania tego dnia ze spowiedzi i nie odkładania jej do ostatniej chwili, gdyż w Wielkim Tygodniu spowiedzi już nie będzie..

07/04/2017
Dowiedz się więcej »

W poniedziałek, zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na spotkanie o godz. 19:00.

20/03/2017
Dowiedz się więcej »

Rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żalów, o godz. 15:00.

26/03/2017
Dowiedz się więcej »

Rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żalów, o godz. 15:00.

09/04/2017
Dowiedz się więcej »

Rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żalów, o godz. 15:00.

14/04/2017
Dowiedz się więcej »

Rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żalów, o godz. 15:00.

02/04/2017
Dowiedz się więcej »

Odprawiamy Drogę Krzyżową o 8:00 i 17:30

24/03/2017

Odprawiamy Drogę Krzyżową 8:00 i 17:30

Dowiedz się więcej »

Odprawiamy Drogę Krzyżową o 8:00 i 17:30 w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

31/03/2017

Odprawiamy Drogę Krzyżową 8:00 i 17:30 w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

Dowiedz się więcej »

Odprawiamy Drogę Krzyżową o 8:00 w kościele i 19:00 nabożeństwo odprawimy w Połchowie na ul. Pszennej. Następnie przejdziemy ulicami: Zielona, Słoneczna, Graniczna, Osiedlowa i Spacerowa.

07/04/2017

W najbliższy piątek Droga Krzyżowa w kościele będzie tylko o godz. 800. Natomiast wieczorne nabożeństwo odprawimy w Połchowie, które rozpoczniemy o godz. 1900 na ul. Pszennej. Następnie przejdziemy ulicami: Zielona, Słoneczna, Graniczna, Osiedlowa i Spacerowa. Modlitwy zakończymy przy krzyżu na ul. Puckiej. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy i latarek.

Dowiedz się więcej »

Odprawiamy Drogę Krzyżową o 8:00 i 17:30

17/03/2017

Odprawiamy Drogę Krzyżową 8:00 i 17:30

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Bierzmowania w parafii przeżywać będziemy o godz. 18:00.

25/04/2017
Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II, o godz. 17:30. Po mszy św. będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego Papieża.

16/03/2017

W najbliższy czwartek zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II, o godz. 1730. Po mszy św. będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego Papieża.

Dowiedz się więcej »

Autokarowy wyjazd na Drogę Krzyżową do Kalwarii Wejherowskiej. Wyjazd o godz. 15:00, powrót ok. 18:30. Zapisy odbywają się w zakrystii i biurze.

24/03/2017

Organizujemy autokarowy wyjazd na Drogę Krzyżową do Kalwarii Wejherowskiej. Odbędzie się on w piątek, 24 marca. Wyjazd nastąpi o godz. 1500, powrót ok. 1830. Zapisy odbywają się w zakrystii i biurze. Koszt przejazdu wynosi 10 zł. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej »

Msza św. dla Seniorów z konferencją o V Bożym Przykazaniu, o godz. 9:00. Po mszy św. spotkamy się z lekarzem stomatologiem.

20/03/2017
Dowiedz się więcej »

Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy wraz z dziećmi na spotkanie o godz. 11:00

18/03/2017

Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy wraz z dziećmi na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 1100.

Dowiedz się więcej »

Odwiedzimy chorych w domach z sakramentami świętymi.

04/02/2017
Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca. Wspominać będziemy św. Błażeja, który jest orędownikiem przy chorobach gardła. Na mszach św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa świecami.

03/02/2017

Okazja do spowiedzi świętej będzie na porannej mszy św. i po południu od godz. 17:00.

Dowiedz się więcej »

Święto Ofiarowania Pańskiego – Zapraszamy na msze św. o godz. 6:30, 9:00 i 18:00

02/02/2017

W czasie, których pobłogosławimy gromnice, by w chwilach trwogi i cierpienia przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów. W czwartek biuro parafialne będzie nieczynne.

Dowiedz się więcej »

Spotkanie rady parafialnej po wieczornej adoracji.

01/02/2017
Dowiedz się więcej »

Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17:30. a o godz. 18:00 msza św. wigilijna z Uroczystości św. Bożej Rodzicielki z 1 stycznia.

31/12/2016

. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 1730. Natomiast o godz. 1800 odbędzie się msza św. wigilijna z Uroczystości św. Bożej Rodzicielki z 1 stycznia, w której uczestnictwo jest zadośćuczynieniem obowiązku mszy św. w Nowym Roku. Zachęcamy, zatem do uczestnictwa w tej mszy św., by nie rozpoczynać Nowego Roku […]

Dowiedz się więcej »

Msza św. Wigilijna dla dzieci o godz. 15:00, w czasie, której będziemy się modlili za małżonków oczekujących narodzin swojego dziecka oraz małżonków pragnących mieć potomstwo. Po komunii świętej wspomnianym małżonkom udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

24/12/2016

W sobotę Msza św. Wigilijna dla dzieci o godz. 15:00, w czasie, której będziemy się modlili za małżonków oczekujących narodzin swojego dziecka oraz małżonków pragnących mieć potomstwo. Po komunii świętej wspomnianym małżonkom udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

Dowiedz się więcej »

W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 20:00 zapraszamy na wieczory skupienia, z konferencją, modlitwą, adoracją Najświętszego Sakramentu oraz możliwością spowiedzi.

19/12/2016 - 21/12/2016

W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę na wieczory skupienia, w czasie których będzie konferencja, modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. Spotkania rozpoczniemy o godz. 2000.

Dowiedz się więcej »

Odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi, przed południem.

23/12/2016
Dowiedz się więcej »

Spowiedź przedświąteczna z udziałem kapłanów z dekanatu od 9:00 -10:00, kolejna od 15:00-16:30, i kolejna od 17:00-18:00

20/12/2016
Dowiedz się więcej »

Msza św. z konferencją o IV Bożym Przykazaniu – 9:00 Po mszy św. spotkamy się z lekarzem.

12/12/2016
Dowiedz się więcej »

Roraty w dni powszednie o 6:30 dla dorosłych i 18:00 dla dzieci i młodzieży.

28/11/2016

Przez cały czas Adwentu, w dni powszednie zapraszamy na Roraty – dorosłych codziennie o 630, a dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku, o godz. 1800. Dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami, Po każdych wieczornych Roratach dzieci będą otrzymywały adwentowe obrazki oraz odbędzie się losowanie figurki Matki Bożej, dlatego też prosimy o przynoszenie kartek z […]

Dowiedz się więcej »

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. W czasie wieczornych Rorat zostaną poświęcone różańce i medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

08/12/2016
Dowiedz się więcej »

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych – w godz. 9.00 – 14.00

17/12/2016
Dowiedz się więcej »

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. na porannej mszy św., a po południu od godz. 17:00.

02/12/2016
Dowiedz się więcej »

Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny w dni powszednie o 6:10 do 24.12.2016

28/11/2016
Dowiedz się więcej »

Jubileuszowy akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za osobistego Króla i Pana.

20/11/2016
Dowiedz się więcej »

Niedziela – poświęcenie opłatków na mszy św. o godz. 11.30

27/11/2016
Dowiedz się więcej »

Sobota – poświęcenie wieńców adwentowych na mszy św. o godz. 18.00

26/11/2016
Dowiedz się więcej »

– Piątek szkółka gitarowa o godz. 16.00

25/11/2016
Dowiedz się więcej »

O godz. 9:00 – Msza św. dla Seniorów z katechezą o III Bożym Przykazaniu

21/11/2016
Dowiedz się więcej »

Nauka przed chrztami, po mszy św. wieczornej

12/11/2016
Dowiedz się więcej »

Nowenna przed jubileuszowym aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana na wieczornej mszy świętej.

11/11/2016

Rozpoczynamy Nowennę przed jubileuszowym aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, którą odmawiać będziemy na wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Spotkanie dzieci komunijnych – sobota o godz. 11.00 w kościele

12/11/2016
Dowiedz się więcej »

Odwiedziny chorych w domach

05/11/2016
Dowiedz się więcej »

Różaniec za zmarłych o godz. 17.30

03/11/2016 - 09/11/2016
Dowiedz się więcej »

Dzień Zaduszny, Msze św. 6:30, 15:00 i 18:00 – tego dnia biuro parafialne będzie nieczynne

02/11/2016

W Dniu Zadusznym biuro parafialne będzie nieczynne. Od 3.XI do 9. XI różaniec za zmarłych o godz. 17.30.

Dowiedz się więcej »

Msze św. w kościele: 7:00, 8:30,10:00 Cmentarz parafialny: 13:30 – różaniec, 14:00 Msza św..

01/11/2016

Msze św. w kościele: 7:00, 8:30,10:00 Cmentarz parafialny: 13:30 - różaniec, 14:00 Msza św.. Bezpośrednio po Mszy św. procesja z poświęceniem i okadzeniem wszystkich grobów.

Dowiedz się więcej »

Bal Wszystkich Świętych. Bal dla dzieci, które powinny być przebrane za dowolnie wybranych przez siebie świętych. Klub Kultury w Połchowie w godz. 16.00 – 18.00

31/10/2016
Klub Kultury w Połchowie

Bal Wszystkich Świętych. Bal dla dzieci, które powinny być przebrane za dowolnie wybranych przez siebie świętych. Wybierzemy Królową i Króla balu. Klub Kultury w Połchowie w godz. 16.00 - 18.00

Dowiedz się więcej »

Wieczór modlitwy za kapłanów. Muzyczne uwielbienie w wykonaniu kapłanów muzyków naszej Archidiecezji

30/10/2016
Dowiedz się więcej »

Wyjazd pielgrzymki do Rzymu o godz. 21.00

13/10/2016
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

02/11/2016

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

23/11/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

07/12/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

30/11/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

16/11/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

28/12/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

04/01/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

21/12/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

01/02/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

01/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

22/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

29/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

10/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

03/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

17/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

21/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

28/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

02/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

09/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

23/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

20/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

13/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

27/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

08/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

25/10/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

01/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

29/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

06/12/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

10/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

31/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

07/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

28/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/07/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

02/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

09/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

16/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

23/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

20/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

27/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

23/05/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

16/05/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

13/06/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

20/06/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

01/08/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

08/08/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

29/08/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/09/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/09/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

03/10/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/09/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

31/10/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

09/05/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

17/10/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

24/10/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

10/10/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/09/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

22/08/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

15/08/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

25/07/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

18/07/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

11/07/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

04/07/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

27/06/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

30/05/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

06/06/2018
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

13/12/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

13/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

06/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

30/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

21/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

14/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

24/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

17/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

03/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/04/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

30/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

22/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

15/11/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

18/10/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

11/10/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

04/10/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

06/09/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

16/08/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

07/06/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

08/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

31/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

24/05/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

15/03/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

18/01/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

08/02/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

15/02/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

25/01/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

22/02/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

11/01/2017
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

14/12/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

09/11/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

26/10/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

19/10/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

12/10/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

05/10/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Parafialny Dzień Świętość Życia Małżeńskiego. Na wszystkich mszach św., odnowimy śluby małżeńskie

25/09/2016
Dowiedz się więcej »

Szkółka gitarowa – spotkanie w piątek o godz. 16.00

23/09/2016
Dowiedz się więcej »

Kandydaci na ministranta – zbiórka we wtorek – po mszy św. wieczornej

20/09/2016
Dowiedz się więcej »

Msza św., katecheza i spotkanie z instruktorem od Nordic Walking dla chętnych osób starszych w poniedziałek 19.09. o godz. 9.00

19/09/2016
Dowiedz się więcej »

Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Rzymu we wtorek 20.09. o godz. 19.00 w salce w kościele

20/09/2016
Dowiedz się więcej »

Nowenna do św. Jana Pawła II – piątek 16.09. o godz. 17.30

16/09/2016
Dowiedz się więcej »

Wieczór fatimski – wtorek 13.09. o godz. 18.00

13/09/2016
Dowiedz się więcej »

Lektorzy – spotkanie w najbliższą środę 14.09. o godz. 19.15

14/09/2016
Dowiedz się więcej »

I Komunia święta. – Spotkanie z dziećmi i rodzicami sobotę 17.09. o godz. 11.00

17/09/2016
Dowiedz się więcej »

Lektorzy, Ministranci – Msza św. i spotkanie dla wszystkich wraz z rodzicami o godz. 18.00

06/09/2016
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

28/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

21/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

14/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Chorych w domach odwiedzimy z sakramentami świętymi w sobotę przed południem

10/09/2016
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

07/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Dzień Chorych w Swarzewie. Wyjazd autokarem sprzed kościoła o godz. 8.00

06/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
+ Google Map
Dowiedz się więcej »

Msza św. na rozpoczęcie Roku szkolnego i katechetycznego o godz. 10.00 / poświęcenie tornistrów dla dzieci z „O” i kl.I

04/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

Parafialna pielgrzymka do Swarzewa – wymarsz o godz. 5.30

04/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
+ Google Map
Dowiedz się więcej »

Podjęcie pilegrzymów z Rumi i Redy – od godz. 8.30

03/09/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

Pierwszopiątkowa spowiedź św. z racji nowego Roku – od godz. 17:00

02/09/2016
Dowiedz się więcej »

Spotkanie zespołu muzycznego, scholki i nowych chętnych do śpiewania i grania w zespole o 18:30

01/09/2016
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

31/08/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w każdą środę o godzinie 7:10 i 18:40Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i wieczornej mszy św.

Dowiedz się więcej »

Spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.30

31/08/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Środa od 7:10 – 8:00 oraz od 18:40 – 19:30

24/08/2016
Kościół w Mrzezinie, Kościół w Mrzezinie ul. Pucka 4
Mrzezino, Polska
Dowiedz się więcej »

W trakcie realizacji

XX Niedziela Zwykła – 19. 08. 2018 AD.

20/08/2018 @ 08:00 - 17:00

Jak co tydzień serdecznie witamy gości i turystów, którzy w naszym kościele przeżywają niedzielną Eucharystię. Życzymy wam udanego wypoczynku na kaszubskiej ziemi. W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia, nasze myśli i serca skierujemy do Jasnej Góry, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Na wszystkich mszach św. odnowimy Śluby Jasnogórskie. W przyszłą niedzielę po raz ostatni msze […]

Dowiedz się więcej »

Razem z Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK, serdecznie zapraszamy na pobór krwi w godzinach 8:30 – 13:00 przy Klubie w Połchowie.

14/07/2018 @ 08:00 - 17:00
Dowiedz się więcej »

Oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych po wieczornych mszach św., które łączymy z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek, na zakończenie Oktawy poświęcimy wianki z kwiatów i ziół leczniczych.

04/06/2018 @ 00:00 - 07/06/2018 @ 00:00

Przeżywamy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych po wieczornych mszach św., które łączymy z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek, na zakończenie Oktawy poświęcimy wianki z kwiatów i ziół leczniczych.

Dowiedz się więcej »

Pierwszy piątek miesiąca, spowiedź św. będzie na porannej mszy św. oraz po południu od godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy.

01/12/2017 @ 08:00 - 17:00

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie na porannej mszy św. oraz po południu od godz. 1630. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej »

Modlitwa różańcowa „Różaniec do granic”. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 10:30 modlitwą i konferencją wprowadzającą, o godz. 11:00 Msza św., którą zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu. O godz. 13:30 wyruszymy spod krzyża w procesji różańcowej do Osłonina, by nad zatoką kontynuować modlitwę w jednej grupie.

01/10/2017 @ 08:00 - 17:00

W najbliższą sobotę przeżyjemy narodową modlitwę różańcową o nazwie: „Różaniec do granic”. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 1030 modlitwą i konferencją wprowadzającą, o godz. 1100 Msza św., którą zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu. O godz. 1330 wyruszymy spod krzyża w procesji różańcowej do Osłonina, by nad zatoką kontynuować modlitwę w jednej grupie. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza wszystkich członków Żywego Różańca.

Dowiedz się więcej »

Ostatni termin zgłaszania drużyn do konkurencji sportowych, które zostaną rozegrane na Parafiadzie. Zapisy odbywają się u sołtysów.

18/06/2017 @ 08:00 - 17:00
Dowiedz się więcej »

Tradycyjnie za tydzień suma będzie odprawiona w języku kaszubskim.

02/04/2017 @ 11:30 - 12:30
Dowiedz się więcej »
+ Export Events