Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    20:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

I Komunia święta

I Komunia święta

W związku ze zniesieniem kolejnych ograniczeń możliwy jest udział we mszy św. komunijnej wszystkich gości. Dlatego też dzieci wraz z najbliższymi będą siedziały ławka za ławką / bez przerw jak to ustaliliśmy na próbie /, natomiast pozostałe ławki mogą zająć goście.

Opiekun grupy: Ks. Proboszcz Adam Zdrojewski

 

Grupa I

  1. Ciskowski Michał
  2. Erlich Emil
  3. Erlich Szymon
  4. Jeszke Jakub
  5. Kiełczewski Michał
  6. Klebba Szymon
  7. Kupper Natalia
  8. Kwarta Agata
  9. Ostrowski Borys
  10. Piwowarska Natalia
  11. Pliński Ksawery
  12. Pospieszna Monika
  13. Richert Tomasz
  14. Skwiercz Alina
  15. Spychalska Julia
  16. Wasilke Oliwia
  17. Wójcik Oksana

 

I Komunia św.

11.06 Boże Ciało, godz. 12.00

Próba dzieci z rodzicami

1.06 – poniedziałek, godz. 19.00

Spowiedź św.

8.06 –  poniedziałek , godz. 19.00

Próba dla osób czytających

6.06 – sobota, godz. 12.00

Sprzątanie i dekoracja kościoła

10.06 – środa, godz. 19.00

 


 

Grupa II

  1. Baranowski Sebastian
  2. Białk Agnieszka
  3. Bieszk Arkadiusz
  4. Bigott Karolina
  5. Darga Wiktoria
  6. Dopke Zuzanna
  7. Gawęda Krzysztof
  8. Karsznia Barbara
  9. Myślisz Tomasz
  10. Press Daria
  11. Stanny Jakub
  12. Walkusz Helena
  13. Wrona Anna
  14. Wykowski Marcel
  15. Zelewska Julia

 

I Komunia św.

12.06 piątek, godz. 10.00

Próba dzieci z rodzicami

2.06 – wtorek, godz. 19.00

Spowiedź św.

9.06 –  wtorek , godz. 16.00

Próba dla osób czytających

6.06 – sobota, godz. 12.00

Sprzątanie i dekoracja kościoła

10.06 – środa, godz. 19.00

 


 

Grupa III

  1. Bianga Filip
  2. Darga Gracjan
  3. Dejk Oliwia
  4. Glembin Oskar
  5. Korejke Amelia
  6. Ludwichowska Weronika
  7. Łysk Maciej
  8. Melcer Wiktoria
  9. Ochtera Oliwier
  10. Oreszke Marcel
  11. Pasieka Alicja
  12. Pienszka Antoni
  13. Posańska Julia
  14. Potrykus Maja
  15. Rytlewski Adrian
  16. Szulik Mikołaj
  17. Treder Natalia

 

I Komunia św.

12.06 piątek, godz. 12.00

Próba dzieci z rodzicami

4.06 – czwartek, godz. 19.00

Spowiedź św.

9.06 –  wtorek , godz. 19.00

Próba dla osób czytających

6.06 – sobota, godz. 12.00

Sprzątanie i dekoracja kościoła

10.06 – środa, godz. 19.00

 


 

Grupa IV

  1. Becmer Michał
  2. Chmara Igor
  3. Glembin Maja
  4. Hejmowska Dominika
  5. Kempa Dominik
  6. Kempa Maciej
  7. Komorowska Daria
  8. Kreft Maksymilian
  9. Krepel Wiktor
  10. Kupper Szymon
  11. Litke Michał
  12. Nowakowska Oliwia
  13. Skwiercz Paweł
  14. Szczygielska Amelia
  15. Wojciechowski Marcel
  16. Żocholla Małgorzata

 

I Komunia św. – Rok 2021