Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    20:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

Parafia pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

XXI Niedziela Zwykła – 25. 08. 2019 AD.

Dzisiaj ostatni raz odprawiamy msze św. wg porządku wakacyjnego. Od przyszłej niedzieli msza św. wieczorna w niedzielę, będzie o godz. 1800. W najbliższą sobotę przed południem odwiedzimy chorych w domach. Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny dla uczniów wszystkich...

Read more

XX Niedziela Zwykła – 18. 08. 2019 AD.

Jak co tydzień serdecznie witamy gości i turystów, którzy w naszym kościele przeżywają niedzielną Eucharystię. Życzymy wam udanego wypoczynku na kaszubskiej ziemi. Radę Parafialną oraz wszystkich organizatorów Parafiady zapraszamy na spotkanie we wtorek, po mszy św. wieczornej...

Read more

XIX Niedziela Zwykła – 11. 08. 2019 AD.

Witając wszystkich gości, modlimy się o wasz duchowy wzrost, dobry wypoczynek i szczęśliwy powrót do domów. We wtorek, zapraszamy na kolejny wieczór fatimski. Rozpoczniemy go modlitwą różańcową o godz. 1730, następnie msza św., a po niej procesja z figurą wokół kościoła, którą...

Read more

XVIII Niedziela Zwykła – 04. 08. 2019 AD.

Wszystkim naszym gościom życzymy udanego wypoczynku na kaszubskiej ziemi bogatego w słońce i Boże Łaski. We wtorek, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wydarzenie to było umocnieniem wiary Apostołów przed męką Pana Jezusa. Jest ono również zaproszeniem do prowadzenia intensywnego...

Read more

XVII Niedziela Zwykła – 28. 07. 2019 AD.

Serdecznie witamy wczasowiczów wypoczywających na kaszubskiej ziemi. Życzymy wielu pogodnych dni obfitych w słońce i Boże łaski. W czwartek, 1 sierpnia, będziemy przeżywać 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech wspomnienie tego patriotycznego zrywu przypomina nam o...

Read more

XVI Niedziela Zwykła – 21. 07. 2019 AD.

We wtorek, przypada 86. Rocznica pierwszej mszy św. inaugurującej powstanie naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy na mszę św. w intencji naszych przodków w wierze na parafialnym cmentarzu o godz. 1900. Wyjątkowo w tym dniu, nie będzie mszy św. wieczornej w kościele. W czwartek...

Read more

XV Niedziela Zwykła – 14. 07. 2019 AD.

Czas wakacji i urlopów niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, z bliskimi i ogólnemu wzmocnieniu. Serdecznie witając wszystkich wypoczywających nad morzem, życzymy wielu radosnych i pogodnych chwil. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po rannej i...

Read more

XIV Niedziela Zwykła – 07. 07. 2019 AD.

Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości wypoczywających na kaszubskiej ziemi. Życzymy dobrego i owocnego przeżycia tego czasu. Niech niedzielna Eucharystia będzie osobistym trwaniem przy Bogu i odnawianiem sił duchowych. Przypominamy, że od dzisiaj, msze św. wieczorne w niedzielę, w...

Read more

XIII Niedziela Zwykła – 30. 06. 2019 AD.

Serdecznie witamy wszystkich gości wypoczywających nad morzem i życzymy samych pogodnych dni obfitych w słońce i Boże łaski. Od przyszłej niedzieli przechodzimy na wakacyjny porządek mszy św. niedzielnych, które sprawować będziemy o godz. 700, 830, 1000, 1200 i 2000. W okresie...

Read more

XII Niedziela Zwykła – 23. 06. 2019 AD.

Gościmy dzisiaj w naszej parafii Alumnów Seminarium Duchownego w Gdańsku Oliwie, którzy dzielą się z nami Bożym Słowem i zbierają ofiary na utrzymanie Seminarium. Obchodzimy dzisiaj Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie i życzliwym słowie o swoich ojcach. Wyrażamy szczerą wdzięczność...

Read more