Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon, Śro 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

Parafia pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

XXVIII Niedziela Zwykła – 13. 10. 2019 R.

  Obchodzimy dzisiaj w całej Polsce Dziewiętnasty Dzień Papieski pod hasłem: pt. Wstańcie, chodźmy!. Tegoroczny Dzień Papieski wpisuje się w przygotowanie do 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły. Przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka do puszek na stypendia dla uzdolnionej...

Read more

XXVII Niedziela Zwykła – 06. 10. 2019 AD.

Ponawiamy zaproszenie na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy dla młodzieży i dorosłych codziennie po mszy św. wieczornej, a dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 1730. Ponadto w niedzielę na każdej mszy św. odmawiamy „10” różańca. W przyszłą niedzielę, obchodzić będziemy XIX...

Read more

DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

Przeżywamy dzisiaj w parafii dziękczynienie za pięć lat konsekracji naszego kościoła. Główne uroczystości odbędą się na mszy św. o godz. 1200, której przewodniczyć będzie Ks. Arcybiskup Metropolia Gdański. Na pamiątkę dzisiejszego wydarzenia poświęcone zostaną boczne ołtarze oraz...

Read more

XXV Niedziela Zwykła – 22. 09. 2019 AD.

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Dialogi w świetle wiary”. Tym razem poznawać będziemy przestrzeń liturgiczną i jej znaczenie. Jak się okazało na pierwszym spotkaniu, rozmowa i wymiana doświadczeń zachęcają do wspólnego wzrostu w wierze. Zapraszamy wszystkich chętnych, a...

Read more

XXIV Niedziela Zwykła – 15. 09. 2019 AD.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pielgrzymce do Swarzewa. Strażakom dziękujemy za czuwanie nad bezpieczeństwem, a firmie ze Smolna za nagłośnienie. Dzieci ze szkółki gitarowej oraz te, które chciałyby rozpocząć naukę gry na gitarze zapraszamy na spotkanie...

Read more

XXIII Niedziela Zwykła – 08. 09. 2019 AD.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za wysiłek włożony w przygotowanie i przyjęcie pielgrzymów udających się do Swarzewa. Nasza parafialna pielgrzymka uczestniczy dzisiaj we mszy św. odpustowej w Swarzewie. Ok. godz. 1700 przewidujemy powitanie powracających pielgrzymów. Chórzystów...

Read more

XXII Niedziela Zwykła – 01. 09. 2019 AD.

Od dzisiaj, wieczorna msza św. niedzielna będzie o godz. 1800. Od tego tygodnia biuro parafialne będzie czynne: w poniedziałek i środę w godz. 1600 do 1745 oraz w czwartek od 900 do 1000. Ministrantów i lektorów zapraszamy na obowiązkową zbiórkę, w najbliższy wtorek, po mszy św...

Read more

XXI Niedziela Zwykła – 25. 08. 2019 AD.

Dzisiaj ostatni raz odprawiamy msze św. wg porządku wakacyjnego. Od przyszłej niedzieli msza św. wieczorna w niedzielę, będzie o godz. 1800. W najbliższą sobotę przed południem odwiedzimy chorych w domach. Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny dla uczniów wszystkich...

Read more

XX Niedziela Zwykła – 18. 08. 2019 AD.

Jak co tydzień serdecznie witamy gości i turystów, którzy w naszym kościele przeżywają niedzielną Eucharystię. Życzymy wam udanego wypoczynku na kaszubskiej ziemi. Radę Parafialną oraz wszystkich organizatorów Parafiady zapraszamy na spotkanie we wtorek, po mszy św. wieczornej...

Read more

XIX Niedziela Zwykła – 11. 08. 2019 AD.

Witając wszystkich gości, modlimy się o wasz duchowy wzrost, dobry wypoczynek i szczęśliwy powrót do domów. We wtorek, zapraszamy na kolejny wieczór fatimski. Rozpoczniemy go modlitwą różańcową o godz. 1730, następnie msza św., a po niej procesja z figurą wokół kościoła, którą...

Read more