Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00        Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon i Śro 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

Parafia pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

Modlitwa w intencji rodzin

Święty Józefie, Oblubieńcze Bogurodzicy Maryi, Opiekunie rodzin. Twojej ojcowskiej opiece powierzył Bóg swojego Syna i Jego Niepokalaną Matkę. Z największą miłością wypełniałeś obowiązki troskliwego Ojca i Opiekuna Najświętszej Rodziny. Powierzamy Ci nasze rodziny, nasze prace, radości...

Read more

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021 AD.

Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny. Pismo Święte zawiera objawienie Boże dotyczące naszego zbawienia. Dlatego też powinno ono być jedną z najważniejszych dla nas ksiąg. Zachęcamy do częstego czytania Pisma św. w ramach osobistej modlitwy. Bardzo serdecznie zachęcamy...

Read more

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2021

„Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość.” (Św. Jan Paweł II) W niełatwych czasach pandemii pełnych niepewności, potrzebujemy umocnienia i światła nadziei...

Read more

Niedziela Palmowa – 28.03.2021 AD.

Zgodnie z ostatnimi zarządzeniami, w naszym kościele jednocześnie może uczestniczyć w liturgii 50 osób. Ponadto w kruchcie należy zdezynfekować dłonie, przez cały czas trzeba mieć zakryte usta i nos odpowiednią maseczką oraz zachować między sobą dystans 1,5 metra. By umożliwić większej...

Read more

V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021 R.

Od dzisiejszej niedzieli Wielki Post nabiera charakteru pasyjnego. Bardziej skupimy się na rozważaniu Męki Pańskiej. Tym bardziej zachęcamy do gorliwego przeżywania nabożeństw pasyjnych – Drogi Krzyżowej w piątek i Gorzkich Żali w niedzielę. Do przyszłej niedzieli włącznie można...

Read more

IV Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021 R.

Przypominamy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w naszym województwie, wszystkich uczestników nabożeństw i mszy św. obowiązuje zakrywanie ust i nosa odpowiednią maseczką, a w kruchcie kościoła należy zdezynfekować dłonie. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do...

Read more

III Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021 R.

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii Siostry Felicjanki z Warszawy. Siostry podzielą się z nami Bożym Słowem i opowiedzą o swoim charyzmacie. Po mszach św. Siostry będą rozprowadzać w kruchcie kościoła książki, broszurki, a także własnoręcznie wykonane różańce. 2. Ojciec Święty...

Read more

II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 R.

  W okresie Wielkiego Postu serdecznie zapraszamy na szczególne nabożeństwa, które pomogą nam w rozważaniu męki Pana Jezusa. W każdy piątek na Drogę Krzyżową o godz. 800 i 1730, a w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 1500. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. rano...

Read more