Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01. 04. 2018 R.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01. 04. 2018 R.

  1. W dniu, w którym cały Kościół raduje się ze Zmartwychwstania Pańskiego, wszystkim parafianom i gościom życzymy, aby prawda o Zmartwychwstaniu przenikała codzienność oraz była źródłem podejmowanych decyzji i siłą w trudnościach. Niech Zmartwychwstały Pan napełnia nas radością i pokojem, otwiera serca na Jego łaskę i rozpala pragnienie świętości życia. Radosnego Alleluja!
  1. Dzisiaj i jutro – w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego msze św. będą według porządku niedzielnego.
  1. Wyrażamy głęboką wdzięczność wszystkim za przygotowanie kościoła, a zwłaszcza ciemnicy i grobu Pańskiego oraz posprzątanie terenu wokół kościoła; dziękujemy za uroczysty przebieg ceremonii Triduum Paschalnego i prywatne adoracje. Staropolskim „Bóg zapłać” dziękujemy wszystkim, którzy w skupieniu i osobistym zaangażowaniu uczestniczyli w tajemnicach paschalnych.
  1. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. będzie na rannej mszy św., a po południu od godz. 1700.
  1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 1100.
  1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Na każdej mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, dlatego też prosimy o zabranie ze sobą różańców. Suma będzie w języku kaszubskim.
  1. Za tydzień kolekta będzie miesięczną ofiarą inwestycyjną. Aktualnie regulujemy należności za prace ziemne wykonane ostatnio przed kościołem.
  1. Informujemy pielgrzymów udających się do Fatimy, że wspólny wyjazd na lotnisko nastąpi we wtorek, 10 kwietnia, o godz. 1430 sprzed kościoła.