Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    20:00 (lipiec, sierpień)         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30

Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa

Niedziela palmowa

  1. Suma o 11.10, o 12.30 w Połchowie ,o 14.00 Msza św. popołudniowa.
    po mszy o 14.50 Gorzkie Żale.
  2. Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek, Wielką Środę – msze o 6.30 i 18.00.
    Wielki Czwartek – Msza św. Wieczerzy Pańskiej o 18.00.
    Adoracja w ciemnicy do 21.00
    Wielki Piątek – ceremonia Męki Pańskiej, adoracji krzyża i komunii św. o 18.00.
    Adoracja przy grobie Pańskim do 23.00. Od 20.00 do 21.00 czuwanie młodzieży.
    O 22.00 Gorzkie Żale. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
    Wielka Sobota – od 7.00 do 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu przy grobie pańskim. Od 12.00 do 14.00 poświęcenie pokarmów.
    Liturgia Wigilii Paschalnej o 19.00
    W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego rezurekcja o 6.00, następna msza o 8.30.
    O 12.00 chrzty.
    W II Święto Msze w porządku niedzielnym, w tym dniu kolekta
    na Katolicki Uniwersytet Lubelski
  3. Po Mszy św. w zakrystii do odbioru prasa katolicka: Gość Niedzielny.

Zapowiedź II


Andrzej Ustarbowski, Puck, ul. Gen Hallera
Joanna Rosinke, Połchowo, ul. Szkolna

Krystian Mudlaff, Smolno, ul. Pucka
Dorota Erlich, Żelistrzewo, ul. Różana

Zapowiedź I


Łukasz Czaja, Żelistrzewo, ul. Kwiatowa
Weronika Rybandt, Mrzezino, ul. Szkolna

Adoracja

    7-8 w kierunku morza
    8-9 ministranci
    9-10 Meksyk dolny
    10-11 Meksyk górny
    11-12 Nowe parcele
    12-14 święcenie pokarmów
    14-15 Stare parcele
    15-16 Osłonino
    16-17 Połchowo
    17-18 Smolno
    18-19 wszyscy

Kapłan

INTENCJE MSZALNE 18 – 25 IV 2011

18 IV Poniedziałek
06.30 +Klara i Seweryn Grubba
18.00 +Jan, +Adam, +Sylwia Okoń, + z obojga stron

19 IV Wtorek
06.30 Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 90 urodziny Wujka
06.30 +Rodziców z obojga stron, +Jan Radtke, +brat Feliks
18.00 +Andrzej Elwart w 2 rocznicę

20 IV Środa
06.30 +Elżbieta Wrese
18.00 Z podziękowaniem Bogu w 40 lecie ślubu Brygidy i Kazimierza

21 IV Czwartek
18.00 +Halina Bastubba, +rodziców z obojga stron
18.00 +Alfons Krzebietke i + z rodziny

23 IV Sobota
19.00 +Stefan i Piotr Supińscy,
19.00 +Bolesław Lange, +Agnieszka i Józef

24 IV Niedziela Wielkanocna
06.00 Za parafian
08.30 +Marta i Klemens Klawikowscy, +Maria i Stanisław Bigott
09.45 +Anna i Franciszek Szlaga
11.10 +Z rodziny Jaks, Grenwald, Keslinke
12.30 (Połchowo) +Jan i Mieczysław Merchel,
14.00 Z podziękowaniem Panu Bogu w 50 rocznice ślubu Jana i Marii Ziemann

25 IV Poniedziałek Wielkanocny
07.15
08.30 +Jan Pliński
09.45 +Marek, Mareczek i + z rodziny
11.10 +Maria, +Gertruda, +Ryszard Klajnys, +Elżbieta i Ginter Walter
14.00 +Dorota Dawidowska