Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

IX Niedziela Zwykła – 03. 06. 2018 AD.

IX Niedziela Zwykła – 03. 06. 2018 AD.

  1. Wyrażamy szczerą wdzięczność wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy za przystrojenie trasy, przygotowanie ołtarzy i całej uroczystości. Niech publiczne wyznanie wiary w Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie zmobilizuje nas do systematycznego uczestniczenia we mszy św.
  1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych po wieczornych mszach św., które łączymy z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek, na zakończenie Oktawy poświęcimy wianki z kwiatów i ziół leczniczych.
  1. Przypominamy rodzinom dzieci komunijnych, że w najbliższą sobotę wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lichenia o godz. 500, sprzed kościoła.
  1. Sołtysi przyjmują zgłoszenia drużyn do konkurencji sportowych, które zostaną rozegrane na IV Parafiadzie, która odbędzie się w Osłoninie 24 czerwca. Bardzo prosimy o zgłaszanie przedstawicieli poszczególnych sołectw.
  1. W najbliższą sobotę odbędzie się po wieczornej mszy św. nauka przed chrztami, których udzielimy w tym miesiącu.
  1. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie miesięczną ofiarą inwestycyjną. Pod koniec czerwca rozpoczniemy prace na terenie przy kościele. Rozpoczniemy od układania alejek z kostki brukowej, przy których będą ustawione stacje drogi krzyżowej.
  1. W przyszłym roku przeżywać będziemy 5 rocznicę konsekracji naszego kościoła. Z tej okazji organizujemy pielgrzymkę dziękczynną do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach 25 lutego do 4 marca przyszłego roku. Szczegółowy program oraz koszt pielgrzymki podamy na początku września.