Msze św. w niedziele:   7:00    8:30    10:00 Dla dzieci    12:00 Suma    18:00         Msze św. w dni powszednie:   6:30    18:00         Biuro parafialne:   Pon 16:00 – 17:45     Czw 9:00 – 10:00         Adoracja:   Śro 7:10 – 8:00 i 18:40 – 19:30
Close
Mrzezino, ul. Pucka 4

II Niedziela Wielkiego Postu 04.03.2012r

II Niedziela Wielkiego Postu 04.03.2012r

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Aniołów Stróżów

Ogłoszenia Duszpasterskie

Kościół na różne sposoby pragnie nam pomóc, abyśmy święty czas Wielkiego Postu przeżywali z jak największym pożytkiem. Przypominamy, że w naszym kościele w każdy piątek o godz. 800 i 1730 razem z Chrystusem przemierzamy Drogą Krzyżową, a w niedzielę rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żali,  o godz. 1445.

Serdecznie zapraszamy.

  1. W kalendarzu wspominamy dzisiaj św. Kazimierza Królewicza. Swoją modlitwą i wdzięcznością obejmujemy wszystkich solenizantów, a przede wszystkim Czcigodnego Ks. Kanonika Kazimierza – poprzedniego Proboszcza, w intencji którego sprawowana jest dzisiejsza suma parafialna.
  2. W imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy gorące podziękowania i jednocześnie najserdeczniejsze życzenia Panu Konradowi Smentek, który ponad sześćdziesiąt lat był organistą w naszym kościele i ze względów zdrowotnych zakończył już prace. Pan Konrad przekazał stanowisko organisty Panu Maciejowi Szmyt z Pucka. Ponadto okazjonalnie grać również będzie Pan Krzysztof Potrykus z Mrzezina.
  3. Funkcję kościelnego sprawować będzie Pan Zdzisław Bastian, który jest jednocześnie Nadzwyczajnym Szafarzem Komunii Świętej.
  4. Zawiązał się Parafialny Zespół „Caritas”,  której prezesem jest Pani Małgorzata Hildebrandt. Osoby chętne do wolontariatu w ramach „Caritas” serdecznie zapraszamy do pomocy.
  5. Na plebanii rozpoczęliśmy już kapitalny remont biura parafialnego oraz pomieszczeń, w których zamieszkają poprzedni i obecny ks. Proboszcz.
  6. Przedstawicieli wszystkich wiosek tworzących naszą rodzinę parafialną, a pragnących należeć do Rady Parafialnej, zapraszamy na spotkanie do kościoła w najbliższą środę, po mszy św. wieczornej.