OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2025

ogłoszenia duszpasterskie
1. W dniach 18-25 stycznia przypada Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, którego hasłem są słowa: Czy wierzysz w to? (J 11,26)
17 stycznia obchodzony był XXVIII Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce pod hasłem: JUBILEUSZ. Obwieścicie wyzwolenie w kraju dla wszystkich jego mieszkańców (Kpł 25,10a)
26 stycznia, w niedzielę, przypada XXV Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce pod hasłem: Chrześcijanie i muzułmanie: ugasić ogień wojny i zapalić światło pokoju.
Szczegółowy program na afiszach oraz fb i stronie internetowej
 
2. Przyszła niedziela to – Niedziela Słowa Bożego. Z tej okazji serdecznie zapraszamy, w sobotę 25 stycznia o godz. 19.00 na Wieczór ze Słowem Bożym. W trakcie adoracji Najświętszego Sakramentu będzie możliwość podzielenia się wy-branym fragmentem Pisma Świętego, który dla Was jest szczególnie ważny. Zapraszamy – sobota godz. 19.00.
 
3. Odbywamy wizyty kolędowe w naszej parafii.
Plan kolędy na nadchodzący tydzień:
Połchowo
    Poniedziałek – 20.01.2025: Owocowa, Nowa, Żytnia, Mleczna, Pszenna, Łąkowa
    Wtorek – 21.01.2025: Ogrodowa, Graniczna, Słoneczna, Polna, Północna
    Środa – 22.01.2025: Sportowa
    Czwartek – 23.01.2025: św. Agaty
Osłonino
    Piątek – 24.01.2025: Leśna, Lipowa, Sportowa, Słoneczna, Bursztynowa, Rybacka
    Sobota – 25.01.2025: Szkolna, Tęczowa, Młyńska, św. Piotra, Kasztanowa, Nad Gizebką oraz zaległe: Połchowo: Lipowa i Zielona
Ponieważ Ks. Jakub zostaje jeszcze na dłużej, od poniedziałku 27 stycznia nastąpią korekty w planie kolędowym. Prosimy śledzić zmiany na fb, biuletynie i stronie internetowej. Zgłoszenia na kolędę dodatkową w zakrystii.
 
4. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, także te kolędowe prze-znaczone m.in. na budowę świetlicy parafialnej.
 
5. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Marioli Górniak, lat 68 ze Smolna. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu.