XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.07.2024

ogłoszenia duszpasterskie
1. Wakacyjny porządek Mszy niedzielnych: godz.: 7.00; 8.30; 10.00; 12.00 i 20.00. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania ze spowiedzi przed Mszą świętą.
2. Wszystkim rozpoczynającym urlopy, życzymy udanego wypoczynku i wielu miłych wrażeń.
3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli; we czwartek – święto św. Benedykta, patrona Europy; w piątek – wspomnienie św. Bonifacego z Kwerfurtu; w sobotę – Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta – jest to także Dzień Fatimski.
4. W sobotę, 13 lipca zapraszamy na wieczór fatimski. Jeżeli pogoda na to pozwoli, to Eucharystię odprawimy przy ołtarzu polowym, upamiętniającym nasz pierwszy kościół parafialny. O 17.30 zapraszamy na różaniec w kościele.
5. W dniach 13-14 lipca odbywać się będzie w Swarzewie Odpust Rybacki ku czci MB Szkaplerznej. Uroczysta suma w niedzielę o godz. 10.30. Szczegóły na afiszach. W imieniu Kustosza Sanktuarium Ks. kan. Adama Zdrojewskiego serdecznie zapraszamy na uroczystości odpustowe.
6. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii. W przyszłą niedzielę tzw. taca inwestycyjna. W niedługim czasie planujemy wstawienie okien i ocieplenie budynku z zabezpieczeniem przed wilgocią.
7. W środę na godz. 9.00 zapraszamy do „Akcji Koszenia” nie tylko Rycerzy Kolumba, ale i innych panów, którzy w tym czasie dysponują wolnym czasem (ok. 2-2,5 godziny).
8. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Andrzeja Merchel z Połchowa. Zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu.